Borko Mitic ili Bane Jelic

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

Borko ili Bane?

Poll ended at 06 Dec 2010, 00:09

Borko
18
67%
Bane
9
33%
 
Total votes: 27

Rendisha
Posts: 35
Joined: 23 Sep 2010, 19:26
Location: Beograd

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Rendisha » 08 Nov 2010, 21:17

Ako mora da se bira izmedju te dvojice, biram Borka, mada kol'ko vidim i on prs'o. Ne mogu da zaboravim Jelica sa svirke kad mu je Vai pruzao ruku da se pozdrave a ovaj u masturbatorskom zanosu nije ni provalio vec nastavio da onanise :hide:

Inace, ne vidim kako se bilo koji uklapa u pricu o najboljim domacim gitaristima. Sto rece Dersu, stavio bih pre njih i Svilokosa a bogami i Kinu, Bezuhu, Tadica, Bogdanovica... Tocka i da ne spominjem...

RadoslavZ
Posts: 136
Joined: 20 Sep 2008, 15:42
Location: Nis

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by RadoslavZ » 09 Nov 2010, 00:03

Inace, ne vidim kako se bilo koji uklapa u pricu o najboljim domacim gitaristima. Sto rece Dersu, stavio bih pre njih i Svilokosa a bogami i Kinu, Bezuhu, Tadica, Bogdanovica... Tocka i da ne spominjem...
Ti ozbiljno shvatas Dersua?

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by sinisake » 10 Nov 2010, 20:21

Ahahahahahahahahahahaaa, ovo vec postaje tragikomicno (Borkova kampanja protivu Vlatka na gejsbuku). Dosad je uglavnom samo Borko baljezgao (uz malu pomoc nekih fanova), sad se ubacio i sami Bane, pa tercira... Jao, koji su ovo jadnici, jbt... :lol: :lol: :lol:

Idite na Gejsbuk, na Borkov wall, nadjite ovaj post:
SMATRATE LI DA BI VLATKO STEFANOVSKI TREBALO JAVNO DA SE IZVINI ZBOG UVREDE KOJU JE UPUTIO ELITNIM SVETSKIM GITARISTIMA KAO MNOGIM MLADJIM KOLEGAMA IZ BEOGRADA NAZVAVSI "NEOKLASICNE HEAVY METAL GITARISTE" - POVRSNIM I PATETICNIM U SVOM INTERVJU-U ZA CASOPIS "BLIC" (POVODOM KONCERTA SA STEFANOM MILENKOVICEM U ORGANIZACI...JI "BEOGRADSKE KULTURNE MREZE" - u saradnji sa SC i Skupstinom Grada Beograda) ???
i pogledajte komentare. :metal: :metal: :metal: :bow: :bow: :bow: :ziveli:


Dakle, ljudi, junaci ove teme - zajedno u akciji. Priceless! :ziveli:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Duane » 10 Nov 2010, 20:45

Bane Jelić wrote:Predrag Vukovicu!Za tvoju informaciju jedan prozorljivi pravoslavni poznat svetitelj je izjavio da je Tito bio Cherchilov sin a pravog Tita su ubili u Shpaniji!Kolo nesrece se u Srbiji i dalje okrece samo na suptilniji i prefriganiji nacin no ikada!Muzika i svih 7 umetnosti su odlican mamac za ispiranje mozgova!
šta priča ovaj čovek? :lol:
Bane Jelić wrote:Sto Vlatko nije na svom koncertu u Sava Centru nikada pozvao Borislava i mene kao goste?Pa zato sto nece a i nesme!A jedva cekam taj konstruktivni duel!
:lol:

i sad nek neko priča kako šred mjetaleri nisu "atletičari"... pa vidiš da bi samo da se trkaju... a vlajko sa šare je idiot jer ih nikad nije pozvao na trčanje

da završim rečima Lakija: "Ljudi.. ovo je odlično!"


aaaaaaaaaa.... kako prolazim komentare, ovo postaje sve ludje :lol: :lol: :lol:

čitava globalna zavera klingonaca kako bi vlajko sa šare odsvirao cert sa milenkovićom, sa menhetna.. rispectfuly

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Duane » 10 Nov 2010, 20:53

Borislav Mitic - Bane, nemoj sad da mesas farmu, paradu i sve to,... to je preopsirna tema...ovde se radi samo o politici organizacije koncerata i zloupotrebe tih stvari - konkretno u slucaju Vlatka Stefanovskog koji je prezasticen i koji se oseca slobodan da salje uvrede iz medija.


ahahahhahahhaahahahahaha de ode Bane u metafiziku

opa vidim da padaju i neki samopromotivni linkovi od gosn baneta :) evo da podelim jedan


User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Duane » 10 Nov 2010, 20:57

aaaaaaaaaaaaaaaa

pobednički post

Borislav Mitic:
Bane, s obzirom da Vlatko ne ceni Yngwie-a i Vai-a budi siguran da o tebi misli da si nula...tu nema dileme.



izvinjavam se na multipostu, ali ovo je urnebesno!

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Cortex » 10 Nov 2010, 21:00

Tako je Duane, od sad uvek govorite "Bane", nikada "Bane JELIC", ni sluchajno. Moli vas vash drugar i suforumash Cortex :ziveli:

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by sinisake » 10 Nov 2010, 21:08

Bane Jelic A evo i moje Live izvodjenje pa da cujemo da li se i ovde brlja!? http://www.youtube.com/watch?v=Stc46ixO ... re=related
:metal:
Bane Jelic Tuzno ili ne ja se za sve ove godine kao i ti borim sam i ulazem novac u sve moje cd-e sam bez icije pomoc,politicara,ministarsva,lobija itdi!Tako da ako su mi uzeli vise od 10 godina zivota jer su mi 3 cd-a odbijale sve diskografske kuce, miniraju na razne nacine samo da nemam poziciju koju ima Vlatko, a juce mi su oborili http://www.banejelic.net a pre 3 godine http://www.banejelic.com upravo ta ta lobi ekipa gde je i Vlatko i sta reci osim I NEVER GIVE UP!
Mi Srbi samo cutimo pa dokle bre vise!Ovi politicari su sve prodali i Kosovo!A u muziku se uvrezilo mnogo onih koji su dali svoje dupe zarad interesa i prodali veru za veceru!
Kad ovo kaze covek koji je svirao u folk-verziji Osvajaca, onda to stvarno ima tezinu... A zanimljivo je da B&B ispaljuju katkad i te kvazipatriotske proljeve... :ziveli:
izvinjavam se na multipostu, ali ovo je urnebesno!
:1:

vasko
Posts: 1045
Joined: 12 Feb 2008, 13:21
Location: Nis

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by vasko » 10 Nov 2010, 21:16

el moze link od tih fejsbuk prepucavanja?

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Cortex » 10 Nov 2010, 21:43

sinisake wrote:
Bane Jelic A evo i moje Live izvodjenje pa da cujemo da li se i ovde brlja!? http://www.youtube.com/watch?v=Stc46ixO ... re=related
:metal:
Koji rashtim jbt. Jel ovo "njegova" Vai lawsuit kompozicija ili shta?
Ton odvratno bezkarakteran. Bash kao njegova svirka kada mu je najbolji dan u karijeri.

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Cortex » 10 Nov 2010, 21:46

[youtube]SDHCdwlYmN4&feature=related[/youtube]

A evo i verovatno nekog banetovog rodjaka koji pokushava na najpatetichnije nachine da podigne hype banetov u ochima ace lukasa.

[youtube]43sUeVK7NsM&feature=related[/youtube]

Izvinite ljudi ali bash me krenulo neshto.
Kako su mladi i ludi.

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by sinisake » 10 Nov 2010, 21:52

:rlol: Genijalno!
Da ne znam da on to svira, mogao bih se zakleti da Steve ovde svira sa Satrianijem, ili Ericom Johnsonom, ili cak obojicom, toliko je dobar...
:ziveli:

User avatar
Tenji
Posts: 971
Joined: 08 Dec 2009, 19:12

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Tenji » 10 Nov 2010, 22:12

sinisake wrote:
Da ne znam da on to svira, mogao bih se zakleti da Steve ovde svira sa Satrianijem, ili Ericom Johnsonom, ili cak obojicom, toliko je dobar...
:ziveli:
:ziveli:

User avatar
nemirkv
Posts: 253
Joined: 04 Apr 2010, 12:59
Location: Kraljevo/Beograd
Contact:

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by nemirkv » 10 Nov 2010, 22:26

E aj sad stvarno, nije vam fora da samo vi uzivate, dajte link za gejsbuk :mrgreen:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Duane » 10 Nov 2010, 22:29

http://www.facebook.com/profile.php?id= ... 424&v=wall

evo mu ga na volu, ovaj komentar de urla... neš promašit, čopor velikih slova

al kolko mu ljudi liže dupe na tom volu tu nije normalno... a on se čovek ponaša ko derište od sedam godina, kad mu majka ne kupi automobilče...
Last edited by Duane on 10 Nov 2010, 22:36, edited 1 time in total.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest