Borko Mitic ili Bane Jelic

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

Borko ili Bane?

Poll ended at 06 Dec 2010, 00:09

Borko
18
67%
Bane
9
33%
 
Total votes: 27

howyesno
Posts: 73
Joined: 21 Mar 2012, 15:14

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by howyesno » 29 Jul 2012, 12:58

Neko mu je sipao heroin u drogu (opet). :grummel_2:

K-O-M-E-D-I-J-A.


Nešto sam načuo da je oženio ćerku vlasnika Šrapnela kada je otpalio za Kanadu. Doduše, možda je samo trač :hide: Zabavno u svakom slučaju :lol:

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Dersu Uzala » 29 Jul 2012, 13:05

Ako ne znas, a ono, nemoj da seres.

How 'bout that?

User avatar
dweezil
Posts: 3048
Joined: 19 Aug 2008, 19:30
Location: Bakersfield

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by dweezil » 29 Jul 2012, 13:30

namece se i pitanje koliko je Borko uspeo da se ostvari i u Kanadi. Ono ako si preko bare a pogadja te sto te ne zovu na beer fest ono...ne kazem to iz neke zlobe.

howyesno
Posts: 73
Joined: 21 Mar 2012, 15:14

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by howyesno » 29 Jul 2012, 13:37

Ako ne znas, a ono, nemoj da seres.

How 'bout that?
Nisam rekao da je činjenica, nego trač, a oni mogu biti i tačni (delimično ili potpuno) i netačni.

Na osnovu tvojih postova nagađam da ti je ortak, pa si zbog toga pristrasan. Ono što jeste činjenica je da je lik u muzičkom smislu nebitan. Ali totalno nebitan. Malmstinovih klonova ima na milione.

Ono što je ovde predmet diskusije je njegovo ponašanje. Na osnovu prethodnog citata, a i onih fejsbuk baljezgarija, da se zaključiti da je lik degenerik. Neka dođe ako hoće. Neka pravi feštu, zajedno sa Banetom, Zeletom, Mitchelom i tim Leom. Pitanje je ko će to sranje hteti da gleda. Ja prvi neću. Ali definitivno ću da uzmem kartu za Vaija, čim krene prodaja.

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Dersu Uzala » 29 Jul 2012, 13:52

dweezil wrote:namece se i pitanje koliko je Borko uspeo da se ostvari i u Kanadi. Ono ako si preko bare a pogadja te sto te ne zovu na beer fest ono...ne kazem to iz neke zlobe.

Ako znas, ne namece se. I, moras da verujes.

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Dersu Uzala » 29 Jul 2012, 13:55

howyesno wrote:
Na osnovu tvojih postova nagađam da ti je ortak, pa si zbog toga pristrasan.

Ne, nije. Ali ne bi verovao ko mi je sve ortak. Ukljucujuci par mojih drugara ovde. Vise od par, nwkolicinu. Tako da, zadrzi svoju finalnu paljbu kad treba da se desi. Ja ne moram nikom da se pravdam. Mene zna ko je trebao da zna za mene. :ziveli:

howyesno
Posts: 73
Joined: 21 Mar 2012, 15:14

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by howyesno » 29 Jul 2012, 14:47

Malo sam refleksno raspalio, ipak si me bocnuo. :)


Ok, nije ti ortak. Duguješ mu pare, imate neki dil ili nešto treće. :mrgreen: Ne vidim razlog da pored očiglednih gluposti staješ na njegovu stranu i još ga pritom šatro reklamiraš. Ne volim da se smejem ljudima, ali ovo što on radi je urnebesno i u rangu Karleuše.

Kill surf city
Posts: 2527
Joined: 10 Jan 2009, 10:56

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Kill surf city » 29 Jul 2012, 14:53

Image

howyesno
Posts: 73
Joined: 21 Mar 2012, 15:14

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by howyesno » 29 Jul 2012, 16:13

Pogrešio si temu. Sopstvene slike se kače na viewtopic.php?f=34&t=5189

Kill surf city
Posts: 2527
Joined: 10 Jan 2009, 10:56

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Kill surf city » 29 Jul 2012, 16:43

Image

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by nebojsak » 29 Jul 2012, 17:16

Kill surf city wrote:Image
Meni ovo deluje probrano™.

Kill surf city
Posts: 2527
Joined: 10 Jan 2009, 10:56

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Kill surf city » 29 Jul 2012, 17:33

Nis' narocito, stock squier std. Doduse, ovaj macan iza radi za sve pare™ ,najbolji odnos cena-kvalitet, IMHO. :ziveli:

User avatar
mislim_stvarno
Posts: 4837
Joined: 02 Jul 2008, 17:28
Location: down the street

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by mislim_stvarno » 29 Jul 2012, 17:41

Kill surf city wrote:Nis' narocito, stock squier std. Doduse, ovaj macan iza radi za sve pare™ ,najbolji odnos cena-kvalitet, IMHO. :ziveli:
Ti, ovaj, ti znas da je stock iako se ne vide magneti? :O.o:

Jes' ti to prob'o?

Kill surf city
Posts: 2527
Joined: 10 Jan 2009, 10:56

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Kill surf city » 29 Jul 2012, 17:54

:roll: :off-topic:

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Borko Mitic ili Bane Jelic

Post by Dersu Uzala » 30 Jul 2012, 02:15

howyesno wrote:Malo sam refleksno raspalio, ipak si me bocnuo. :)


Ok, nije ti ortak. Duguješ mu pare, imate neki dil ili nešto treće. :mrgreen: Ne vidim razlog da pored očiglednih gluposti staješ na njegovu stranu i još ga pritom šatro reklamiraš. Ne volim da se smejem ljudima, ali ovo što on radi je urnebesno i u rangu Karleuše.
Ma nisam ga reklamirao, ovi sto malo duze obitavaju ovde, znaju kanda za pricu. Ima tu neka ta prica, kojoj nas nasmesi pa nam lepo.

Znam coveka iz vidjenja odavno (25 godina?) a i znam za njega, mislim znamo neke iste ljude, pa se pomene u prici. I ne bi morao ikada da odem na FB da citam njegova pisanija da bih mogao da ti potvrdim da je lik pomalo cudak. Totalni kreten nije. Cudak je, ali cudacima jos uvek ne sudimo po sudovima per se.

E sad, zasto on pravi javno uslovno receno budalu od sebe (ko ja ovde) nije mi bas najjasnije. Ja bar sednem cirke za tastaturu pa raspalim rant pa mi lepo ujutru. Citam odgovore, imam sta da radim uz kaficu. Cesto i preceram pa su takvi i odgovori. Ali je on je javni lik, umetnik, mora da pazi sta prica sve i da tako misli. Jos se oglasava na engleskom i na medijumu sa 700 miliona potencijalnih citalaca. Ovde nas ima 1000 i svi pricamo naski pa i nije neka greota, niko drugi i ne razume nista anyway.

A da ga boli, cenim da ga boli. Pokusavajuci da uskocim u njegovu kozu, vidim da ima tu necega. On jeste svetski priznat i poznat, uprkos sopstvenim i svetskim trendovima. Uprkos. Ne ide mu stosta na ruku, pa ni cinjenica da zivi u Kanadi, ali svet je jedno veliko selo, tako nas uce, pa kao nema veze ni gde zivis. Dosta toga je postigao, nema potrebe uopste on da ga tupi o tome, ima covek bre hard-evidence. Nema koga taj ne zna i da nije svirao, iz te neke branse gde on stilski obitava. Fora je sto je njegova borba u stvari stilska borba, ideoloska borba a te su najgrdje. Ideoloska koja cesto javno preraste u eticku gde se onda pominje jedan od najvecih makedonskih sinova koji tu nik luk jeo nit luk mirisao. A znam i tog makedonskog sina, dobrica covek, nicim to ne zasluzuje. I tako, tu je nastao ocito neki kurcslus koji cak ni ovi neki ljudi koji su mu blizi od mene ne mogu da dohakaju.

Da, eticki preraste u etnicki momenat. I lokalpatriotizam. Sto zovete njega kad je on taj i taki a ne zovete mene koji sam nas. A nasi mu odgovaraju, e pa ti nam manje prijas iako si nas, vise nam prija onaj tudji. Kunemo se. I kad to cujes, boli nije da ne boli, kapiram ja njega, ali putuj dalje igumane, sirok je ovaj svet. Mislim, ne treba njemu nikakva slava i parinje iz Juge, svestan je da tu nece nista profitirati. Ali neki omaz, neka prilika da mu se da da se i on razmahne, prijalo bi mu dusi. Eto to je u sustini srz problema.

Izvolte u salon.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest