Megaretardirani duo

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
Santana
Posts: 600
Joined: 31 Jul 2008, 14:15

Megaretardirani duo

Post by Santana » 26 Mar 2011, 20:34

Školski primer neduhovitosti i kretenske popularnosti. Majstori i njihove neprevaziđene emisije sa ,,Foksa``.

Image
Image

Interesantna situacija u emisiji ovog prvog.
Gostuje Rambo Amadeus. I ovaj krene da ga prepituje o turbofolku, trte-mrte... pustio neki beton skeč... i pita ga :
,,Je li, šta misliš o ovim nagradama, dodelama nagrada, je l' to turbo folk ? "
A Rambo mu odgovori nešto kao : ,,Pa, znaš kako, ako ja sad pozovem, na primer, Džoa Pasa, gitaristu, da mu uručim neku nagradu, ja tu sam sebe izreklamiram,
jer ja treba da mu pričinjavam neku čast, to je marketing, to je u stvari najperfidniji oblik marketinga, a to (marketing) je... turbofolk."

Sledi fanfarna melodija , lajt šou, dve zgodne cure obučene kao pionirke izlaze i posle neke rečenice koja je išla otprilike ,,Za sav tvoj rad i delo i sve što si uradio za očuvanje mentalnog i kulturnog zdravlja omladine i kompletnog društva, drka, drka, đon, uručujemo ti ovaj orden..." i dodeljuju mu neku značku.
A Rambo skockao facu pa će : Ovaj, ma zezao sam se... i zahvali mu se.

To je bila najveća samoispala koju sam video.

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Megaretardirani duo

Post by ssmc » 26 Mar 2011, 21:00

Santana 'leba ti, šta sada pokušvaš :?:

User avatar
Bozha
Posts: 1264
Joined: 08 May 2008, 17:46
Location: Zrenjanin

Re: Megaretardirani duo

Post by Bozha » 26 Mar 2011, 22:38

gde ti je daljinski?!

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Megaretardirani duo

Post by Doolio » 26 Mar 2011, 22:39

meni je ovaj ivanovic sasvim pristojan vecernji sou za cijelu porodicu, ima interesantne goste i nit su gosti tupavi, nit je on tupav, standardna minimaksolika emisija ako nemas sta drugo da radis...
sa druge strane, kesic mi nikad nije bio jasan zasto je popularan, jos od onih davnih emisija gde je dovodio goste, ne secam se kako su se zvale, posle je valjda pravio one vesti, neam pojma. al dobro, ocigledno se ljudima svidja, verovatno klincima, neka ga.

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Megaretardirani duo

Post by Cortex » 26 Mar 2011, 22:45

Koji je fazon sa ijekavicom? Primetio sam to kao trend medju beogradjanima koji zhive u odredjenim delovima grada, kao da se shiri kao kuga.

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Megaretardirani duo

Post by nemanjavelimirovic » 26 Mar 2011, 22:57

Jos ima nekog da gleda televiziju? :mrgreen: :shock: Ja sam to ultra zlo izbacio pre 10-11 godina. Savrsheno mi pomaze i cinjenica da mrzim sport, narocito fuZbal i tako to. Pogledam katkad Animal Planet i te neke hipi kanale i jos par nekih kanala tipa MTV ili VH1 i to je to i to u jako jako malim kolicinama. MTV2 dok je postojao to sam jedino gledao, sad je ovaj neki MTV Rock koji je polu ok polu njesra. Domaci kanali i te gluposti...zadnji put sam gleado TV ove domace kanala recimo 2000-te. Dosta od mene, a ne placam RTV pretplatu tako da mislim da je i ok shto ne gledam ta go*na. You Tube ftw! :D :ziveli:

Ontopic - Neko mi je rekao za te emisije (konkretnu tu od tog - ko je vec taj lik??? - Ivanovic). Pogledao sam jednu tj nekoliko minuta jedne epizode i nema tu nikakve razlike, rezimski covek koji kao "pljuje po rezimu" i kao proziva nekulturu i sav je moderan i intelektualno prihvatljiv :XD: :povrac: . Ja sam ugasio link koji mi je neko poslao (ne secam se dal je bio tjub ili neki u tom fazonu) cim sam video pogled i osmeh tog coveka i u par recenica njegovih skuzio o cemu se radi. Kao i sve ostalo na televiziji i to je totalni CRAP. :povrac: Al neka, nek medijima zamajavaju narod dok ne izumre od gladi, bolesti i sveopshne nemashtnine... :grummel_2:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Megaretardirani duo

Post by Doolio » 26 Mar 2011, 23:16

Cortex wrote:Koji je fazon sa ijekavicom? Primetio sam to kao trend medju beogradjanima koji zhive u odredjenim delovima grada, kao da se shiri kao kuga.
pravo da ti kazem nemam pojma, ja vec dobru deceniju to ubacujem kad mi deluje adekvatno ili smijesno (c wut i did thar?) :)

nemanja:
da, da, ja televiziju ne gledam dobrih pet godina sigurno. ali ti si otisao previse u digresiju, ja samo gledam tog ivanovica u odnosu na druge ivanovice i nalazim da je u gornjoj polovini, mislim da je potpuno besmisleno da ubacujemo medijske manipulacije i decu u africi u analizu jer onda 99% BILO KAKVIH RASPRAVA prestaje da ima smisla, ono, dal da kupim gibsona - umiru deca u africi; jeo sam u meku i bas je gotivan novi big mek - ajde sto podrzavas konzumerizam nego se i hranis nezdravo; gledao sam avatara, bas mi je drzao paznju - brate, to je isprazni film napucan cgi efektima, a napravili su ga ni manje ni vise nego ameri, koja ironija, kako mozes to da gledas; lepse su mi one adidas tike od onih kswiss - upao si u zamku konzumerizma, kod adidasa placas pola cene samo markiranost;
kapiras sta ocu da kazem?:) mozda se i slazem sa tobom, ali mislim da je to za neki drugi topic.

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Megaretardirani duo

Post by nemanjavelimirovic » 26 Mar 2011, 23:22

Doolio wrote: nemanja:
da, da, ja televiziju ne gledam dobrih pet godina sigurno. ali ti si otisao previse u digresiju, ja samo gledam tog ivanovica u odnosu na druge ivanovice i nalazim da je u gornjoj polovini, mislim da je potpuno besmisleno da ubacujemo medijske manipulacije i decu u africi u analizu jer onda 99% BILO KAKVIH RASPRAVA prestaje da ima smisla, ono, dal da kupim gibsona - umiru deca u africi; jeo sam u meku i bas je gotivan novi big mek - ajde sto podrzavas konzumerizam nego se i hranis nezdravo i tako dalje i tako blize.
kapiras sta ocu da kazem?:) mozda se i slazem sa tobom, ali mislim da je to za neki drugi topic.
Ma nisam uopshte tebe nishta prozvao niti bilo koga (nije mi bila namera ni najmanje) , nego ovako kazem da je za mene TV totalni crap pa samo jos malko i zamastio post (on topic deo) jer sam danas u nekom zezanje/hejt fazonu :mrgreen:

:ziveli:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Megaretardirani duo

Post by Doolio » 26 Mar 2011, 23:23

ma no problem, nisam ni mislio da si meni rekao, nego reko cisto da ne odemo u globalistiku:)
kontam da topic treba da ide u smeru "e bas je smesan onaj kesic, jednom je reko blabla" i onda neko drugi da kaze "e bas nije, secate li se onoga blabla" i onda dodje treci "ja mislim da je smesan jer blabla" i to je to:)
jer ako odemo u te vode, bolje odmah da kazemo da je zen do jaja i da je zdravije, neposrednije, prirodnije i nelicemerno ziveti u plemenu na novoj gvineji i da su sve konzumeristicko-materijalne rasprave (a i one psiholoske koje su produkt takvih uticaja) besmislene:)
svi to znamo, al evo ja sam bas nedavno nadogradio komp i igram igrice ko blesav jebiga. gori sam od pet ivanovica ako cemo pravo :mrgreen:
Last edited by Doolio on 26 Mar 2011, 23:26, edited 1 time in total.

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Megaretardirani duo

Post by nemanjavelimirovic » 26 Mar 2011, 23:25

Doolio wrote:ma no problem, nisam ni mislio da si meni rekao, nego reko cisto da ne odemo u globalistiku:)
kontam da topic treba da ide u smeru "e bas je smesan onaj kesic, jednom je reko blabla" i onda neko drugi da kaze "e bas nije, secate li se onoga blabla" i onda dodje treci "ja mislim da je smesan jer blabla" i to je to:)
taj rad :ziveli:

User avatar
andrej]
Posts: 1100
Joined: 14 Jul 2008, 15:06
Location: bg/pg
Contact:

Re: Megaretardirani duo

Post by andrej] » 26 Mar 2011, 23:27

nemanja, svaka cast. i ja sam POTPUNO batalio tv, al ne tako davno. i mene smara sport najstrasnije. naime, u pg smo imali iptv vec nekoliko godina, pa si na risiveru mogao da biras sta ce da ti se snimi na hard (320gb, risiver sa hardom se za dz dobija na koriscenje). e, prvu godinu sam snimao diskaveri ono sto mi se svidja (mythbusters i tako to fino, ono sa autima i motorima nisam mogao nikad). history nismo imali, nazalost. lokalne televizije u cg su JOS VECE sranje od ovih ovde, tako da sam tu gledao samo hausa. to mi se svidjalo, sto nisam morao da cekam nikad emisiju, nego, kad god sednem pred tv, saceka me nesto fino snimljeno. posle mi je to dosadilo, na kraju sam samo hausa gledao, svaki dan. ovde otkad sam se preselio, nemam iptv (nit mi pada na pamet da ga placam), pa se informisem samo preko neta (serbiancafe, b92), hausa skidam kako izadje koja epizoda i gledam (dobre) filmove. ne volim kad mi drugi prave raspored, volim kad sam biram sadrzaje.

a te emisije (humoristicke, sa gostima) su mi uzasno dosadne. mozda i zato sto nikako ne pratim javni zivot, pa ono... znam da sam gledao nekad na youtubeu jednog od tih likova (sto je buksovce bio doveo), slazem se sa duliom da je zabava za familiju ili, ne daj boze, da gledas sa ribom sa kojom se u biti ne kontas. posle south parka i sajta o kom se ne prica, ovaj 'civilni' humor mi je pff.

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Megaretardirani duo

Post by nemanjavelimirovic » 26 Mar 2011, 23:30

posle south parka i sajta o kom se ne prica, ovaj 'civilni' humor mi je pff.
:1:
:ziveli:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Megaretardirani duo

Post by Doolio » 26 Mar 2011, 23:31

e da, sto se tice kesica, jednom davno sam gledao jednu emisiju i odlicno sam se proveo. bila je branka blek rouz (tada ne preterano poznata jos uvek), rade rapido (onaj lik "dje si brate sto cinis" ako se ne varam) i ne secam se ko jos. i jedan lik od tipa metar cetres koji nije sluzio nicemu osim da sedi na trosedu i da ne dodiruje pod nogicama. pritom ga ne vidis celu emisiju UOPSTE i na kraju emisije tek ide "hvala svim gostima" i odzumira se kamera i vidimo da je i on u studiju:)
celu emisiju je rade rapido (za koga smo izvalili da medicinski nije najnormalniji garantovano) maltretirao branku i recitovao joj pesme. ona je bila najnormalnija osoba u toj emisiji. i neko (mozda rade rapido) je tada prvi put rekao "branka bejk rolz"... ne secam se emisije, ali secam se da je bilo ko neka mesavina twin peaksa i pajtonovaca. dakle, fenomenalno smo se proveli svi koji smo gledali. naravno, to nije imalo nikakve veze sa kesicem, al cisto sam se setio, pa da pomenem.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Megaretardirani duo

Post by Doolio » 26 Mar 2011, 23:36

meni iskreno nedostaju takve pitke, 'civilne' sto kazes, emisije. lepo sam se provodio uz emisije tog tipa kad sam bio dete, pa onda razni kvizovi sa publikom (kviskoteka npr) i tome slicno, lepo sednes porodicno i zajebavate se neobavezno... hocu da kazem da uloga programa tog tipa nije da sami po sebi budu dovoljni... ja skinem sa neta dokumentarce i pdfove koji me zanimaju, skinem i filmove, pa gledam, al nije to ista vrsta provodjenja vremena. primera radi, cak i za film, ma koliko bio pitak, ne moze se reci da je to neka bleja, jednostavno, uzmes film pa ga pratis, ne mozes mnogo da leprsas jer ces izgubiti nit. ovo je drugacije, tu su neki gosti, oni nesto seru, ti na pola odes da kenjas pa se vratis, svadjas se sa caletom deset minuta oko neke gluposti, onda se svi smejete na neku foru, pa onda se neko seti nekog vica itd.
izgubio sam taj trip skroz od kad ne gledam televiziju, evo sad cu da gledam neki film sto sam skinuo i meh...

User avatar
Randy
Posts: 987
Joined: 31 May 2010, 00:01
Location: Novi Sad

Re: Megaretardirani duo

Post by Randy » 26 Mar 2011, 23:42

posto meni cale i keva gledaju tv ja nekad uletim u dnevnu i naletim na vece s ivanom ivanovicem.vecinom popljuje sve ,ali ima nekad dobrih fora.a i nije toliko los u odnosu na ostale kanale i emisije koje dolaze iz nase drzave :D
a sto se tice kesica lik ima humor ko moja profesorka fizike.nesto lupi niko se ne smeje i onda natera onu nesrecnu publiku da se smeje ,ali kad su mu dobri gosti odgledam preko neta(primer Rambo,aca seltik,......)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest