Kirk Hammett nema pojma

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Kirk Hammett nema pojma

Post by Void » 14 May 2012, 00:21

Dejv je iznenada postao hrišćanin i daje intervjue gde kaže da je mnogo jači kao muzičar otkad je "čist" i otkad se predao nekoj višoj sili. Takođe mrtav ozbiljan priča kako je bacio magije na dvoje ljudi i kako su delovale, i onda je skontao da je to u stvari satana i crna magija i da ne sme više to da radi. I da, kaže da je za vreme alkoholičarskih dana ispoljavao negativan, skoro đavolski duh, i da mu se to nikad nije dešavalo dok je bio trezan, tako da je bilo bolje za njega da prestane da pije.


...čovek je očigledno karina kao što reče već neko mudar, i mislim da, koliko kod Krk držao titulu spontanog "nemača pojma", može da se teši da barem nije karina.

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Kirk Hammett nema pojma

Post by MetalFunk » 14 May 2012, 00:40

Možda Dojl postaje hrišćanin kad se napije?! :O.o:

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Kirk Hammett nema pojma

Post by Void » 14 May 2012, 00:56

можда Крк намерно нема појма уживо да би то људи помислили, а кад је сам у стану са кером и комшијином рибом онда свира најтужније фламенко-кросовер баладе познате човеку. :shock:

а можда Крк намерно нема појма да би Мастејн помислио како су се они прегршт зајебали што су га узели да свира уместо њега и да не изврши ритуални суицид у вртлогу бола и патње достојне једног рахметли Јесењина. :shock:

аа можда Крк намерно нема појма јер када би Петручи имао појма да ОН има појма, не би могао да уђе у "килинг менкајнд" мод и да истопи сунце свирајућу 4 милиона нота по секунди јер би пре тога морали лично да се обрачунају и онда би Петручи истрошио своје залихе средстава: "мана инкрис" и "бутс оф аџилити" и био би кеса неспособна. :shock:


...ох мајн гот, колико теорија о томе зашто Крк нема појма.

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Kirk Hammett nema pojma

Post by MetalFunk » 14 May 2012, 01:18

Možda... Trenutni prioritet je Dojl i da ga napijemo.

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Kirk Hammett nema pojma

Post by doyle777 » 14 May 2012, 01:27

MetalFunk wrote:Možda Dojl postaje hrišćanin kad se napije?! :O.o:
Хаххахахахаха, подсети ме само да ти испричам једну причу када дођеш у БГ, само ме подсети овог твог цитата. :mrgreen:

Елем, Крк нема појма, Дејв је хришћанин карина, а Марти је бог отац - закључајте тему. :bambi:

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Kirk Hammett nema pojma

Post by Dersu Uzala » 14 May 2012, 01:36

Cek, kad si se vec dotakao Martija, a Dzejmz?

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Kirk Hammett nema pojma

Post by doyle777 » 14 May 2012, 01:45

'Ајде не.

Frostensen
Posts: 637
Joined: 29 Dec 2008, 21:15

Re: Kirk Hammett nema pojma

Post by Frostensen » 14 May 2012, 02:02

Void wrote: аа можда Крк намерно нема појма јер када би Петручи имао појма да ОН има појма, не би могао да уђе у "килинг менкајнд" мод и да истопи сунце свирајућу 4 милиона нота по секунди јер би пре тога морали лично да се обрачунају и онда би Петручи истрошио своје залихе средстава: "мана инкрис" и "бутс оф аџилити" и био би кеса неспособна. :shock:
od ovoga nema dalje :metal:

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Kirk Hammett nema pojma

Post by Void » 14 May 2012, 03:46

да се Фридмен крене бавити фудбалом претворио би се у Пујола!

...Крк никад неће имати технику као Марти и због тога је он у овом случају немач појма. Ал' ту Мартијеву технику не би провалио ни Расел Кроу у Блиставом Уму тамо са почетка филма док није прсо.

User avatar
mislim_stvarno
Posts: 4837
Joined: 02 Jul 2008, 17:28
Location: down the street

Re: Kirk Hammett nema pojma

Post by mislim_stvarno » 14 May 2012, 09:17

Void wrote:можда Крк намерно нема појма уживо да би то људи помислили, а кад је сам у стану са кером и комшијином рибом онда свира најтужније фламенко-кросовер баладе познате човеку. :shock:

а можда Крк намерно нема појма да би Мастејн помислио како су се они прегршт зајебали што су га узели да свира уместо њега и да не изврши ритуални суицид у вртлогу бола и патње достојне једног рахметли Јесењина. :shock:

аа можда Крк намерно нема појма јер када би Петручи имао појма да ОН има појма, не би могао да уђе у "килинг менкајнд" мод и да истопи сунце свирајућу 4 милиона нота по секунди јер би пре тога морали лично да се обрачунају и онда би Петручи истрошио своје залихе средстава: "мана инкрис" и "бутс оф аџилити" и био би кеса неспособна. :shock:


...ох мајн гот, колико теорија о томе зашто Крк нема појма.
Image

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Kirk Hammett nema pojma

Post by Dersu Uzala » 14 May 2012, 09:47

Void wrote:да се Фридмен крене бавити фудбалом претворио би се у Пујола!

...Крк никад неће имати технику као Марти и због тога је он у овом случају немач појма. Ал' ту Мартијеву технику не би провалио ни Расел Кроу у Блиставом Уму тамо са почетка филма док није прсо.
Ne preteruj sefe. :bambi:

Ja sam sviro Martija 101 gdegod je svirao. A nisam se nesto proslavio. :grummel_2:

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Kirk Hammett nema pojma

Post by Cortex » 14 May 2012, 09:53

Ti si beshe Jason Becker, samo kroz google translate postujesh ovde na forumu, jel tako beshe, samo me podseti malo deda...ako je tako, verujemo ti :mrgreen:

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Kirk Hammett nema pojma

Post by Dersu Uzala » 14 May 2012, 10:30

Tehnika je keva, ali nije sve. Dzaba ti Martijeva tehnika ako ne mos osmislis solaze ko on, a i stosta josta. A i kad mozes, onda to moras svako vece da igras superheroja i to. Ja sam bre covek hobista.


Lobista.

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Kirk Hammett nema pojma

Post by Dersu Uzala » 14 May 2012, 10:32

Cortex wrote:Ti si beshe Jason Becker, samo kroz google translate postujesh ovde na forumu, jel tako beshe, samo me podseti malo deda...ako je tako, verujemo ti :mrgreen:
Nije bre, oladi, 37 godina je to sviranja.

:ziveli:

Ono, konforan san ja di san sad.

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Kirk Hammett nema pojma

Post by Void » 14 May 2012, 12:29

лол, дошо деда као ултимативни магистар теорије живота да подучи младе падаване да није све у техници.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest