Kirk Hammett nema pojma

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
brankisha
Posts: 179
Joined: 08 Sep 2016, 08:10

Re: Kirk Hammett nema pojma

Post by brankisha » 10 Dec 2017, 15:49

Covek je sam rekao da je jedva odsvirao solaze za poslednji album. Tipa odvirao ih je jednom i vise nije mogao da ponavlja.



I kad gresis ili se zezas to treba raditi sa stilom, cao ovaj coek


MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Kirk Hammett nema pojma

Post by MIKI-DJORDJE » 14 Dec 2017, 08:51

Svi greše neko više neko manje..U svakom slučaju nit mi je idol nit ga branim..ikreno i don't care about Mister omlet puno...mislio sam da nakačim greške daleko većih faca koji su izdali ih instrumentalnih albuma ali nema svrhe..tema je Kirk...Draži mi je Dave M kao gitarista i kao pojava...Kirk ko Kirk ...Al mlati lovu...gitaru bih njegovu rado posedovao :D može i kupovna ne lična :D ...baš sam skroman....

Frostensen
Posts: 637
Joined: 29 Dec 2008, 21:15

Re: Kirk Hammett nema pojma

Post by Frostensen » 16 Dec 2017, 17:16

Mrzelo me citam celu temu, pa ako je bilo izvn'te. Elem, svi znamo legendarni The Song Remains The Same koncerAt Led Zeppelina gde se Jimmy upisao zlatnim stlovima u anale zive svirke, besumucnog fraziranja koje nisu vezbe tehnike vec prica koju je pricao instrumentom. Sve sto je svirao bilo je savrseno i ako je bila debela improvizacija....

Trik pitanje: Koliko vas je slusalo zive snimke Zeppelina nekoliko koncertnih godina za redom pre TSRTS koncerta i posle tog koncerta? Znaci 2-3 godine pre i posle? Vi koji jeste ne sumnjam da znate da je ono sto je Page svirao apsolutno neslusljivo, kakofono i da je generalno bio raspad. Neretko je umeo da stane na sred soloa, satro napravio pauzu da prodise meldija a u stvari se videlo da nije imao de dalje, pa vadi kestenje iz vatre. Za razliku od Krka, ovaj je skupljao najbolje deonice i sastavio za to jedno snimanje najbolje od najboljeg sto mu je ispadalo sa prstiju na koncertima do tada, ali sve oko toga je uzas zivi..

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest