Zašto Mirko Tasić ne sudjeluje u ovom forumu?

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
faks
Badmotorfinger
Posts: 1322
Joined: 21 Jan 2009, 23:23
Location: raskrsnica

Re: Zašto Mirko Tasić ne sudjeluje u ovom forumu?

Post by faks » 27 Jun 2012, 08:18

koga nema.. dve srece grabi

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Zašto Mirko Tasić ne sudjeluje u ovom forumu?

Post by Duane » 27 Jun 2012, 12:39

fric wrote:
Duane wrote:Mirko Tasić = Dersu Uzala ?
jednog poznam drugoga ne, moze li mi netko objasnit poentu ovoga....?

fric
zezanje... nema nikakvog smisla

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Zašto Mirko Tasić ne sudjeluje u ovom forumu?

Post by Dersu Uzala » 27 Jun 2012, 15:10

Cortex wrote:Kad sam ja Mirku pomenuo ovaj forum, on je pljunuo na njega i rekao da tamo samo seremo i kako ne znamo nishta pod milim bogom a mislimo da znamo sve jer smo chuli par youtube klipova i prochitali par komentara po drugim forumima na kojima takodje postuju neznalice. :D KAzhe on tamo gomila likova popuje o tonu, o ovom ili onom magnetu i sl a vecina od njih nije probu u zhivotu imala a kamo li svirku :D Iako je njegov komentar u redu, opet je to pomalo previshe ol skul komentar za moj ukus ali Mirko je toliko gotivan dekica da ne mogu da mu zamerim ishta. Ali da znate da nas on "posmatra" :lol: :ziveli:
Lepo kaze covek.

Imam tu cast da je 'pretplacen' (subscribed) na moj photobucket, gde kacim slike GKG i Scala gitara. :ziveli:

Nek mu je cast i cest.




I inace, mene svi prijatelji iz tog nekog muzickog sveta i bilderskog sveta (a znam ih tusta i tma, sto nasih sto inih) pitaju 'jeli a koji je tebi q@$#@tz da pricas sa lujkama po forumima. Sta si resio da obrazujes goveda? Da su hteli, obrazovali bi se i bez tebe.'

A ja sta cu, ali sa kime cu. Malo rukah, malena i snaga. Tuzna slamka medj vihorove, sirak tuzni bez igdje ikoga.

Usred Zala
Posts: 251
Joined: 28 Mar 2012, 10:52

Re: Zašto Mirko Tasić ne sudjeluje u ovom forumu?

Post by Usred Zala » 27 Jun 2012, 19:13

Ma nije tasic bitan, ja bih se zapitao zašto ovde nema ni JEDNOG MAJSTORA PROFESIONALCA, a na hravatskom forumu su gotovo svi viđeniji od Istre do Mkaedonije!?
Možda će biti dovoljno samo pročitati ponovo ovu temu od početka!

User avatar
Superhik
Posts: 83
Joined: 14 Jun 2009, 08:47

Re: Zašto Mirko Tasić ne sudjeluje u ovom forumu?

Post by Superhik » 27 Jun 2012, 20:04

Možda naši majstori od jutra do mraka vrijedno rade i nemaju vremena za priču :lol:

Doduše, kod nas u maltene svakom postu nakon par suvislih komentara počinje argumentacija tipa: ti si panglu, ja sve znam i sve najbolje znam, ma neću da objašnjavam kretenima... i veoma brzo sve je zatrpano besmislenim komentarima ili pak kojekakvim glupostima koje sa temom nemaju nikakve veze.

Mada, malo ko dobro podnosi kritiku, pa ima ono: ti mene vojvodom, ja tebe serdarom, i onda je svako hepi. Čim se počne kritikovati počinju se vaditi čakije i kod nas je džaba argumentacija kad emocije pobenave.

Ima kod "braće" jedan čitav blog u kome je lik opleo, valjda po Nicku: http://www.snovimalenogmaketara.bloger.hr/ korisno je čuti i jedno takvo mišljenje. Po meni je ovo i jedini ispravan vid kritike, naručio sam stvar, naplatio si mi papreno, sfušario masu stvari, evo slike da cijeli svijet vidi kako si to uradio i moje viđenje cijele stvari. Ali kritika tipa ja sam čuo od malog brata pašenog od šure moje strine da on to radi ili ne radi je besmislena. Možda ljudi zbog ovakvih stvari neće ni da se zamaraju džaba. Doduše i sam stav:šta ja imam tamo pričati kad sam pametniji od svih, govori dosta sam za sebe.

Ima ona stara narodna: da bi se prava istina znala, treba čuti dva zvona; a da ne pominjemo da svaka medalja ima dva lica.

User avatar
dweezil
Posts: 3048
Joined: 19 Aug 2008, 19:30
Location: Bakersfield

Re: Zašto Mirko Tasić ne sudjeluje u ovom forumu?

Post by dweezil » 27 Jun 2012, 22:49

au zeznuta prica to za Nicka, sad sam procitao, bedak :bambi:

User avatar
faks
Badmotorfinger
Posts: 1322
Joined: 21 Jan 2009, 23:23
Location: raskrsnica

Re: Zašto Mirko Tasić ne sudjeluje u ovom forumu?

Post by faks » 28 Jun 2012, 06:22

Superhik wrote: Doduše, kod nas u maltene svakom postu nakon par suvislih komentara počinje argumentacija tipa: ti si panglu, ja sve znam i sve najbolje znam, ma neću da objašnjavam kretenima... i veoma brzo sve je zatrpano besmislenim komentarima ili pak kojekakvim glupostima koje sa temom nemaju nikakve veze.
za ovo nisi u pravu sigurno. desi se machevanje ponekad ali jako retko,i uvek su to jedni isti likovi. ne znam sta se tripujete da je uvek sve tudje bolje i nije mi jasno otkud tom mirku tasicu takva ideja da se ovde lupaju gluposti,mozda je covek usputno pogledao forum pa video post nekog kilinca.. ne oravdavam ga,ispalio se kao dinosaurus.
dersua ne bih komentarisao i zadrzacu svoje misljenje za sebe-jer imam dovoljno kucnog vaspitanja
samo mi je krivo sto admini ne rade svoj posao :!:

User avatar
Haralampije
Posts: 1312
Joined: 04 Sep 2009, 15:00

Re: Zašto Mirko Tasić ne sudjeluje u ovom forumu?

Post by Haralampije » 29 Jun 2012, 16:31

Usred Zala wrote:Ma nije tasic bitan, ja bih se zapitao zašto ovde nema ni JEDNOG MAJSTORA PROFESIONALCA, a na hravatskom forumu su gotovo svi viđeniji od Istre do Mkaedonije!?
Možda će biti dovoljno samo pročitati ponovo ovu temu od početka!
Prosto.Naruce instrument,kazu sta zele,dobiju,plate i prezadovoljni i majstor i musterija.A ovde hoce instrument,da bude najbolji,da sljasti, da bude sve....za 200 evra max i onda je smoren sto nije nista posebno,jer ga je majstor "zajebao"
Sto da gubi vreme,niko jos nije postao pop u svom selu.

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Zašto Mirko Tasić ne sudjeluje u ovom forumu?

Post by Dersu Uzala » 29 Jun 2012, 22:25

faks wrote:
Superhik wrote: Doduše, kod nas u maltene svakom postu nakon par suvislih komentara počinje argumentacija tipa: ti si panglu, ja sve znam i sve najbolje znam, ma neću da objašnjavam kretenima... i veoma brzo sve je zatrpano besmislenim komentarima ili pak kojekakvim glupostima koje sa temom nemaju nikakve veze.
za ovo nisi u pravu sigurno. desi se machevanje ponekad ali jako retko,i uvek su to jedni isti likovi. ne znam sta se tripujete da je uvek sve tudje bolje i nije mi jasno otkud tom mirku tasicu takva ideja da se ovde lupaju gluposti,mozda je covek usputno pogledao forum pa video post nekog kilinca.. ne oravdavam ga,ispalio se kao dinosaurus.
dersua ne bih komentarisao i zadrzacu svoje misljenje za sebe-jer imam dovoljno kucnog vaspitanja
samo mi je krivo sto admini ne rade svoj posao :!:
Da imas, ne bi postovao na ovom forumu. Dersua ne uzimaj u usta, i preskaci njegove postove. Jasno?

User avatar
Funkd
Posts: 633
Joined: 22 Jan 2011, 20:00
Location: Kraljevo / Beograd

Re: Zašto Mirko Tasić ne sudjeluje u ovom forumu?

Post by Funkd » 29 Jun 2012, 22:40

Dersu Uzala wrote: Da imas, ne bi postovao na ovom forumu. Dersua ne uzimaj u usta, i preskaci njegove postove. Jasno?
Ne rise, covek je lepo rekao da nece komentarisati tvoje postove.

fric
Posts: 151
Joined: 08 Jun 2009, 11:04

Re: Zašto Mirko Tasić ne sudjeluje u ovom forumu?

Post by fric » 29 Jun 2012, 23:21

[quote=

Ne rise, covek je lepo rekao da nece komentarisati tvoje postove.[/quote]

a ti takodje ne uzimaj njegove postove u usta ...JASNO.. :mlaof:

User avatar
parker
Posts: 1178
Joined: 27 Dec 2009, 20:40

Re: Zašto Mirko Tasić ne sudjeluje u ovom forumu?

Post by parker » 29 Jun 2012, 23:23

Hehe, pa ko da ne dođe u ovako prijateljsku atmosferu :D

User avatar
Funkd
Posts: 633
Joined: 22 Jan 2011, 20:00
Location: Kraljevo / Beograd

Re: Zašto Mirko Tasić ne sudjeluje u ovom forumu?

Post by Funkd » 29 Jun 2012, 23:28

Hehehe, necu vise, mada ja nisam obecao da necu komentarisati...
:ziveli:

User avatar
faks
Badmotorfinger
Posts: 1322
Joined: 21 Jan 2009, 23:23
Location: raskrsnica

Re: Zašto Mirko Tasić ne sudjeluje u ovom forumu?

Post by faks » 29 Jun 2012, 23:49

ostadoh bez teksta :(

User avatar
Funkd
Posts: 633
Joined: 22 Jan 2011, 20:00
Location: Kraljevo / Beograd

Re: Zašto Mirko Tasić ne sudjeluje u ovom forumu?

Post by Funkd » 30 Jun 2012, 00:00

Ne daj se, kolega Faks. On je u Amerike i ne moze ti nista odande. A i ako dodje, mislim da si brzi od njega pa mozes pobeci uvek.. :mrgreen:

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest