Недодирљиви ("legendarni" ex-Yu rock)

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Недодирљиви ("legendarni" ex-Yu rock)

Post by Doolio » 30 Jul 2012, 03:31

Dersu Uzala wrote:
Doolio wrote: А сад озбиљно - мени је све оно што сам набројао иконографски, павловски и носталгично. Можда не исто ко и теби, на крају крајева, ја не знам какав је теби филинг, само ти кажем да је та иста булумента продуката, ентитета, појава, назови их како оћеш, доминирала космичком понудом и моје ране младости, па сад да ли је то исти вајб, нити тврдим да јесте, нити могу да знам заправо. Али то је ера без компова, а и даље је било југословенство, тако да сам разне Францеве Бевкове прочитао, па, сигурно стотинама пута, јер сам то имао да читам. Исто као што сам јео животињско царство или гледао квискотеку.
Aj dobro ozbiljno. Rekos da msa nadrndan zbog onih cura. Prvi put gledam srpski odbojkaski tim, sve lepo krenulo, i onda propas'. I slusam trenera. I ne mogu da verujem. Taj neki lik ih vodi navodno 11 godina (sigurno ne ove iste klinke, ali tim). Camac poceo da tone, a njegova zvaka (ne znam da li su vama pustili ton, NBC je imao ton sa 'klupe' kod tajm auta. Slusam lika i ne mogu usima da verujem. Nisam neki poznavalac moderne zenske odbojke, ali trener im jednom recju nije ukazao na to sta da konkretno rade u mecu, na svojoj poziciji. Svaki tajm aut, on ih kritikuje. I to onako seljacki, ko na pijaci. A ove se samo pogledaju pa spuste glave. Ameri imaju u vecini sportova audio sa klupe za vreme tajauta, i tijekom godina sam cuo podosta svetskih trenera kako komuniciraju sa svojim timom, bilo da vode bilo da gube. Ovaj nas je apsolutni kreten i jedino moze da se poredi sa Rick Adelmanom koji za vreme tajmauta u 99% slucajeva i ne komunicira sa timom uopste, odseta se sa klupe. Ali Adelman je poznat kao preparacioni coach, ne game time coach, za vreme tekme on ne ume da napravi nikakve briljantne poteze, sta bude bice.

E, a ovo drugo...pa koje si ti onda godiste lale? Pazi, imam 3 svece mladje, najstarija od njih je samo sedam osam godina mladja od mene. isto iz Beograda, drn zvrc, ali recimo njena mladost vec i moja nemaju nikakvirh dodirnih tacaka, a skolski program, secam se pricali smo, joj je bio poptuno drukciji. Nije vise bilo France Bevka i statijaznam, nije viso bilo zivotinjskog carstva (bila je ona neka prva kriza, ne secam se kojim povodom, nestalo je kakao par godina i maltene su sve cokoladice otisle kaput, samo su se neke vratile firme). Jedno vreme su prodavane pod labelom 'secerna tabla' a ne cokolada, jer kazem, bilo je manje od sttijaznam 5-10-15% kakaoa per volume.

A koliko sam skapirao, ti si jos mladji od te moje svece. Ovi decaci danas nemaju pojma o cemu pricamo verovatno, ali sam ja kapirao da si i ti mnogo blizi tom cut-off datumu. Sad, moguce je da ja tu ponekad pobrkam loncice vizavi datuma i hronologije. Meni je to sve u tintari jedna velika dzambolaja.
Ја сам 82, последњи пионир:)

Из мог искуства, пинпоинтовао бих кат оф датум типа годину-две после мене, не знам зашто, али гомила људи који су управо толико млађи од мене често нису у истом павлов-носталгија вајбу кад причам с њима, али зато ови који су моје годиште јесу, што ми није баш најјасније јер ако сам ја са седам година хасао животињска царства и нервирао се кад добијем ''миша пољског'' по стоти пут, он би требало да је то радио са пет, а не са две, па да му је страно. Зато ти је можда чудно јер ја јесам опасно близу кат оф дејту. Вероватно би по неким математикама требало да будемо и ван свега тога. Али није тако, просто, сви живи који имају година колико и ја нон стоп серендају о леденим коцкама и чарапама ударник. Јесте да смо тад имали мало година, ал је изгледа тај импакт био јак, па је оставио јак печат, као нека давна реална утопија у подсвесном делу мозга. Можда због тога што су се сви, па и ми дјеца са колодвора зоо, прилично погубили кад је дошло срање, па су им кључни павлови остали у опстанцима и љубиши бачићу као софронију... А тај школски програм се, ја мислим, продужио и давао баш до негде санкција деведес треће. Наравно, животињска царства енд стаф су нестала тамо деведес прве.
Ја не знам да ли је школски програм мењан периодично, тако да је можда мој и твој другачији заправо. Не могу сад лепо да се сетим, али ми смо имали опстанак (оно, сурвивал англиа фазон), ону историју што почиње са токатом и фугом, хемију, бранка коцкицу, цртани филм (онај са устима од слова и очима од зареза). Сећам се и она два телевизора, што један другог удара ногом да почне да приказује програм (ваљда је то била баш шпица за цео школски програм)... Имали смо партизанске лектире скроз, то знам да није ништа мењано јер имам швецу '75. а капирам да смо фурали и неке лектире од родбине од ликова који су маторији још.

User avatar
Funkd
Posts: 633
Joined: 22 Jan 2011, 20:00
Location: Kraljevo / Beograd

Re: Недодирљиви ("legendarni" ex-Yu rock)

Post by Funkd » 30 Jul 2012, 04:02

Dersu Uzala wrote: Aj dobro ozbiljno. Rekos da msa nadrndan zbog onih cura. Prvi put gledam srpski odbojkaski tim, sve lepo krenulo, i onda propas'. I slusam trenera. I ne mogu da verujem. Taj neki lik ih vodi navodno 11 godina (sigurno ne ove iste klinke, ali tim). Camac poceo da tone, a njegova zvaka (ne znam da li su vama pustili ton, NBC je imao ton sa 'klupe' kod tajm auta. Slusam lika i ne mogu usima da verujem. Nisam neki poznavalac moderne zenske odbojke, ali trener im jednom recju nije ukazao na to sta da konkretno rade u mecu, na svojoj poziciji. Svaki tajm aut, on ih kritikuje. I to onako seljacki, ko na pijaci. A ove se samo pogledaju pa spuste glave. Ameri imaju u vecini sportova audio sa klupe za vreme tajauta, i tijekom godina sam cuo podosta svetskih trenera kako komuniciraju sa svojim timom, bilo da vode bilo da gube. Ovaj nas je apsolutni kreten i jedino moze da se poredi sa Rick Adelmanom koji za vreme tajmauta u 99% slucajeva i ne komunicira sa timom uopste, odseta se sa klupe. Ali Adelman je poznat kao preparacioni coach, ne game time coach, za vreme tekme on ne ume da napravi nikakve briljantne poteze, sta bude bice.
Mislim, jeste off, ali aj sad...
Trener o kojem pricas se zove Zoran Terzic i sa ovom ekipom je napravio najvece uspehe nase zenske odbojke. Kad kazem sa ovom ekipom, bas to i mislim. Zlato na evropskom u bg-u i 3 zlata u evropskoj ligi. Takodje je i pre par godina sa nesto izmenjenim timom osvajao jos nesto (gle na Wikipedi-i ima) mada je okosnica ove ekipe bila i tad sa njim. Mislim, ono, ti si ovde najveci pobornik te parole "pogledaj rezultate" pa sam morao.. ocigledno je da covek zna sta radi.

Btw, ja sam bivsi odbojkas i imao sam priliku da posmatram njegove treninge (razne pripreme repke) sa tim istim devojkama i mogu ti reci da ne mozes porediti pristup trenera u muskom i zenskom sportu. On se i na treningu ponasa kao retard, ali ja nesto kontam da sa zenama (u sportu) moras tako.. Kontam da im izgradjuje taj "ubilacki poriv", tu neku agresivnost, tera ih da poginu za svaku loptu.. sto se kod muskaraca izgradi cim jaja postanu dobra fabrika testosterona.

A sto se same utakmice tice, verujem da su dobro znale kako da pobede Kinu i da se tu ne moze nesto razglabati o taktici na TO-u. Cinjenica je da su se usrale, nisu podnele pritisak, dve su dobile, treca ne kapira zasto jos uvek nije.. :)

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Недодирљиви ("legendarni" ex-Yu rock)

Post by Dersu Uzala » 30 Jul 2012, 04:03

Pa jes, 'Opstanak' oko 1000 (i slovima tisucu) epizoda. Kreno je od '61.

Nego opet, mislim da sam te dobro ukapirao, ali tebi to zvuci kao uvreda. Ja mislim da si ti uhvatio neki prikljucak ili neki trail u eteru, preko svece i familije si svasta nacuo i prepricali su ti, ali ogromna je razlika od 18 godina izmedju tebe i mene. Razlika u smislu da i ti i ja prepoznajemo neka zajednicka mesta, neke detalje, price, senzibilitete, razmisljanja ovo ono, ali u stvari odrasli smo potpuno drugacije i u drugom vremenu. ne znam kako da ti objasnim, lupam najbanalnije, svi znaju za Smoki. Ili Opstanak. Ali bilo je i pre Smokija nesto drugo recimo, ali toga se secaju samo ovi matori kao ja, a svi ostali vicu u glas Smoki je to sto nas je sve zblizavalo. Ono kao, opste mesto. Smoki, Kiki, Braca i Seka kako si rekao i sve to, ali bilo je u stvari mnogo mnogo vise tu stvari. Znaci kako i slatkisa tako i lektira. Mislim, ne mogu apsolutno da verujem da smo ti i ja imali identicnu lektiru, morao bih doduse prvo da pogledam svoju negde u podrumu ako je jos ziva.

Ne znam da li me kapiras, ne negiram tvoje postojanje ako si prosao kroz drukcije detinjstvo jel, ali ti tvrdis da je slicno, a ja tvrdim da nije ni blizu, tu se nekako razilazimo. Ono, ti si mozda British Leyland busove nekako i zapamtio, video na slici, mozda je ostao jedan jedini u 80-tim, mozda si se i vozio u njima. A ja sam odras'o bre u istim. Imali smo bre engleske busove po celom gradu, nije sala. :mrgreen:

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Недодирљиви ("legendarni" ex-Yu rock)

Post by Dersu Uzala » 30 Jul 2012, 04:18

Funkd wrote:
Mislim, jeste off, ali aj sad...
Trener o kojem pricas se zove Zoran Terzic i sa ovom ekipom je napravio najvece uspehe nase zenske odbojke. Kad kazem sa ovom ekipom, bas to i mislim. Zlato na evropskom u bg-u i 3 zlata u evropskoj ligi. Takodje je i pre par godina sa nesto izmenjenim timom osvajao jos nesto (gle na Wikipedi-i ima) mada je okosnica ove ekipe bila i tad sa njim. Mislim, ono, ti si ovde najveci pobornik te parole "pogledaj rezultate" pa sam morao.. ocigledno je da covek zna sta radi.

Btw, ja sam bivsi odbojkas i imao sam priliku da posmatram njegove treninge (razne pripreme repke) sa tim istim devojkama i mogu ti reci da ne mozes porediti pristup trenera u muskom i zenskom sportu. On se i na treningu ponasa kao retard, ali ja nesto kontam da sa zenama (u sportu) moras tako.. Kontam da im izgradjuje taj "ubilacki poriv", tu neku agresivnost, tera ih da poginu za svaku loptu.. sto se kod muskaraca izgradi cim jaja postanu dobra fabrika testosterona.

A sto se same utakmice tice, verujem da su dobro znale kako da pobede Kinu i da se tu ne moze nesto razglabati o taktici na TO-u. Cinjenica je da su se usrale, nisu podnele pritisak, dve su dobile, treca ne kapira zasto jos uvek nije.. :)
Kapiram sve to (sem poslednje recenice, to bas nisam skapirao, koje dve, sta tri). Nisam nikad cuo za lika, niti sam pratio odbojku rekoh, pogotovu nasu, pogotovu zensku. I kapiram da je lik u stvari cenjen i sve to, procitao sam. I pre tekme. I onda gledam tekmu, i aj sto gledam tekmu nego ga cujem sta prica u svakom tajm-autu. Ja ti to ne mogu prepricati, to moras sam da cujes pa ti meni reci da li tako treneri u Srbiji pricaju. On je za vreme tajmauta non-stop kudio svoje igracice, sve redom. Ali im ni u jednom jedinom trenutuku nije objasnio sta to treba da rade. Ti mala kasnis na blok, ti seterko traljavo dizes, kasnis ovo ono, ti smecerko non stop sutiras u blok. Ti sto primas, ako servira ova, primaj onako kako smo vezbali ,ako servira ona onda ovako. Drn zvrc, ti to znas bolje od mene tehnicke detalje. A ovaj lik, on ih je izbezumljeno kritikovao jer si imao filing da on ima filing da ga ove brukaju, jednu lepu i okurazavajucu rec im nije rekao, jedan savet im nije dao. One se vrate na klupu a ovaj vice, ti, kako si mogla to, pa sta radis bre, joj boze moj, jao pa sta je ovo, pa jeste vi normalne i tako to. Sve u tom smislu. Ja se zabezeknuo, pa to cujes na livadi u nekom trecerazrednom rangu takmicenja, a ovo je svetski strucnjak sa curama koje imaju sta da ponude. Kazem naslusao sam se velikih hokejaskih i kosarkaskih i ostalih americkih trenera, tu postoji jedan nivo na kom se razgovara, tojest pridikuje, kad treba da se pridikuje, ali nije ti cilj da moralno unistis svoju ekipu, treba da im izrastu krila kad izadju iz tog tajm-auta. Ono, pumped out.

Al' dobro, bilo pa proslo, a vidim i na B92 da ga mnogi iskritikovase, traze njegovu glavu, ali ga mnogi i branise, ipak ima taj neki glomazni minuli rad. Misim, ne ocekujem ja od njega da zasuce rukave i uskoci kao libero, ali brate ponasaj se prema njima kao sto se ponasas 9ili treba da se ponasas) prema svojim kcerima, koje su tu pred kamerama zbunjene na velikoj sceni, krenulo je fino, malo je zapelo, i sad gledaj da ih emotivno nosis na svojim ledjima, ipak si stariji i iskusniji a i nisi na terenu pa je lakse. Osokoli ih bre, igraju za sebe i svoje suigracice prvenstveno a ne za Srbiju, sad i ko zna kad. Ono, familija ti je to meltene, jel tako pricate i u familiji...Ako si sef, onda i preuzmi odgovornost i budi sef. Kazem, samo moj neki licni utisak, ali kad je brod poceo da tone, imao sam utisak da ovaj hoce prvi da utekne sa istog. Umesto da se bori do poslednjeg daha, on je samo vristao na klinke.

Obaska sto su ovde mec komentarisali Ameri koji su osvojili zlato na OI u muskoj konkurenciji, legende odbojke. I nahvalise nase, jos su zapanjeni, ipak je Kina trece rangirana, mi sedmi, oni su debeli favoriti, mi smo tim u povoju bez bogate istorije u zenskoj odbojci. Oni ih nahvalise na sva usta, pa kad je krenuo brodolom, posto bas ne znaju srpski niko im ne prevede, ali su se cudom cudili sta se to desava i zasto trener ne cini apsolutno nista 9bar ne uspesno) da vrati brod na kurs. Mislim, one nisu izgubile. One su se raspale mentalno u 3. i 4. setu. Samo su htele da pobegnu iz zgrade, a u tome je prednjacio trener.


Amandman:

Ovo je cenim jedan od likova koji je komentarisao tu tekmu, ovde je komentarisao Srbija-USA mec na proslom sveckom prvenstvu gde su dobile Amerke (takoreci neprikosnoveni broj 1 team u svetu), i on je super-excited kad gleda srpski tim. Nasi po obicaju se ukake kad igraju blizu kuce i na mega sceni, ali ako ih posaljes u Japan, Manilu, Argentinu, sto dalje od Srbije, po mogucstvu da i nema tv prenosa i kamera u areni, onda mos i da se nadas medalji. To me uvek dovodilo do ludila.


User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Недодирљиви ("legendarni" ex-Yu rock)

Post by Doolio » 30 Jul 2012, 04:48

Dersu Uzala wrote:Pa jes, 'Opstanak' oko 1000 (i slovima tisucu) epizoda. Kreno je od '61.

Nego opet, mislim da sam te dobro ukapirao, ali tebi to zvuci kao uvreda. Ja mislim da si ti uhvatio neki prikljucak ili neki trail u eteru, preko svece i familije si svasta nacuo i prepricali su ti, ali ogromna je razlika od 18 godina izmedju tebe i mene. Razlika u smislu da i ti i ja prepoznajemo neka zajednicka mesta, neke detalje, price, senzibilitete, razmisljanja ovo ono, ali u stvari odrasli smo potpuno drugacije i u drugom vremenu. ne znam kako da ti objasnim, lupam najbanalnije, svi znaju za Smoki. Ili Opstanak. Ali bilo je i pre Smokija nesto drugo recimo, ali toga se secaju samo ovi matori kao ja, a svi ostali vicu u glas Smoki je to sto nas je sve zblizavalo. Ono kao, opste mesto. Smoki, Kiki, Braca i Seka kako si rekao i sve to, ali bilo je u stvari mnogo mnogo vise tu stvari. Znaci kako i slatkisa tako i lektira. Mislim, ne mogu apsolutno da verujem da smo ti i ja imali identicnu lektiru, morao bih doduse prvo da pogledam svoju negde u podrumu ako je jos ziva.

Ne znam da li me kapiras, ne negiram tvoje postojanje ako si prosao kroz drukcije detinjstvo jel, ali ti tvrdis da je slicno, a ja tvrdim da nije ni blizu, tu se nekako razilazimo. Ono, ti si mozda British Leyland busove nekako i zapamtio, video na slici, mozda je ostao jedan jedini u 80-tim, mozda si se i vozio u njima. A ja sam odras'o bre u istim. Imali smo bre engleske busove po celom gradu, nije sala. :mrgreen:
Па не, ја и не кажем да смо ми имали исто детињство лол, то ти причам све време:) Ја само кажем да су мојој генерацији иконографски и франце бевк и бата и сека и све те дрангулије. Наравно да нисам у фазону да је исти вајб теби и мени... Мислим, ти си јео животињско царство тријес година, ја пет... Али тајмлајн животињског царства у конзистентном паковању се спанује на ко зна колико година, тако да није чудно што је и мени и теби то опште место. Оно, и Дијана нам је опште место иако си је ти видео седамдесете а возио седамдес треће, а ја је видео осамдес пете. Али неко ко се родио те осамдес пете, док је порастао довољно да капира ствари око себе, није постојала ниједна Дијана на улицама.
Дакле, мени су све набројане ствари култне и то директно, не преко тате маме сестре, а не кажем да су мени и теби ИСТО култне. Откуд знам, можда си ти правио рекламу са ''вулмарк квалитетом'', а ја је видео кад сам имао пет година, али обојица знамо да нацртамо онај знак, само то кажем.

Басеве најматорије што памтим су они округласти смијешни, зелени и црвени, кроз маглу се сећам и нечег плавог, али то је могуће да сам истрипово... Тако да вероватно нисам видо те твоје:)

Е сад, оно што ја оћу да ти кажем је да лику који је типа само пар година млађи од мене, то што ми овде набрајамо као та општа места (хаха е а онда оћеш да купиш бату а оно има само сека а исте су чоколаде ал ето ти баш оћеш ту), то нису општа места, већ се то свичовало, то је оно што причам, не да је мени и теби исто. Дакле, ти и ја да се нађемо, могли бисмо да једемо говна о опстанцима, можда нам није исто, али причамо о опстанцима, ти поменеш оне катаут континенте у шпици, ја знам како они изгледају јер сам их гледао сто пута. Неки лик млађи од мене, не много, би седео и не би могао да се укључи. Значи, на тајмлајну има неко преклапање у неким појавама код моје и твоје генерације иако је разлика у годинама велика. То исто преклапање не постоји код људи који су млађи од мене тек пар година. Под преклапањем не мислим на то да нам је исто, да поновим.

Има још нешто, тј. мислим да је и у томе трип. Цео тај фазон неке кутијице у којој има дај шта даш је потпуно нестао са глобализацијом, тако да је и то оно што је рецимо опште место у твом детињству, мом детињству, детињству неког лика у средњем веку и неког лика у месопотамији. Али то није опште место за неког лика пар генерације после моје. Бар ја то тако видим, могуће да немам добру перцепцију јер је све то из моје неке перспективе, али тако ми се чини. У смислу да си се ти пео на дрво, ја сам се пео на дрво, лик у месопотамији се пео на дрво, а лик из двеиљаде и неке или нема дрво или не силази са компа или кад види дрво нема трип да треба да се пење на њега, иако и он и ја и ти и лик из месопотамије имамо у том тренутку рецимо девет година.
Такође, тај лик из двеиљаде и неке кад одрасте и сретне другог лика из двеиљаде и неке, они могу да немају иста општа места УОПШТЕ. Овај ће да каже један цртани, овај ће да каже да га није гледао и лупиће неки други зато што су, не знам, имали друге кабловске провајдере. Тога није било ни у мом ни у твом детињству и јебига, ти култови су били јачи јер је свако имао исте.

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Недодирљиви ("legendarni" ex-Yu rock)

Post by Dersu Uzala » 30 Jul 2012, 05:47

Drugim recima, cut-off je bio i posledice istog se osecaju, ali ja sam omasio datum za dekadu. Ja sam mislio recimo da je cut-off bio negde oko 73. Tojes, ako si rodjen 73. ti vise ne prolazis kroz istu 'tadasnjicu' (sadasnjicu u tom trenutku). Al ajd.

Ja slabo sta imam zajednicko i sa to ekipom (od 72. recimo naovamo) a nekmoli sa 80. i mladjima. Secaju se i oni naravno tih opstih mesta, ali ono, vec tad su poceli da nestaju saobracajci sa svakog trga, a ja sam odrastao u gradu bez semafora maltene. Saobracajci burazeru. U belom. :metal:

Anyway, da smo mi zivi i zdravi. :ziveli:

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Недодирљиви ("legendarni" ex-Yu rock)

Post by Dersu Uzala » 30 Jul 2012, 06:15

Nego, sta si se natakario na nedodirljivo legendarno zivotinjsko carstvo. :bambi:

Ja sam to jeo samo par godina dok ga nisu isfusarili. Kasnije maltene nisam ni probao, za vreme tog rivajvla. Runolist je uvek bio keva, sve do propasti Juge.

Nisam bolju mlecnu cokoladu jeo u zivotu. Ali Runolist iz perioda 1970. - 1980. Posle toga, kao i sve drugo, pisi kuci propalo.

Image

Toeto.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Недодирљиви ("legendarni" ex-Yu rock)

Post by Doolio » 30 Jul 2012, 06:49

Ма нисам се натакарио него како су ишли постови, то ми се усталило као термин-који-замењује-све-остале-термине:)

Видиш рецимо, сад си ме флешово са тим рунолистом и сетио сам га се (сећам се да ме је смарало што то љубичасто не иде скроз него је тако исечено и сећам се да сам увек хтео да отворим, а да остане амбалажа цела, да се не поцепа тамо где је залепљена. и сећам се да ми је било фасцинантно то ''алпско млијеко'' као термин), али ми је он блурован прилично, није ми толко ајконик. Његов тајмлајн је очигледно неповољнији по мене него тајмлајн опстанка рецимо:)

Знаш шта мислим да је ајконик и теби и мени и нашим бабама? Оне шерпице мале металне, крем боја са цветним дезеном, две ручке са црним врховима, црн обод. Унутра црно или тамно тамно браон.


User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Недодирљиви ("legendarni" ex-Yu rock)

Post by Doolio » 30 Jul 2012, 18:04

:mrgreen:

User avatar
dweezil
Posts: 3048
Joined: 19 Aug 2008, 19:30
Location: Bakersfield

Re: Недодирљиви ("legendarni" ex-Yu rock)

Post by dweezil » 30 Jul 2012, 21:51

jednom recju ekv su smor, dersu se lozio na magi ali nije uspeo da joj pridje, jer joj leva ruka svirala sporije od desne, posle je on jeo runolist cokoladice, a oni su zvucali kao anglosaksonski band a doolio je izmisljena licnost, i da Kristijanu su glavni pavlovci vezani za zene...

vertigo_beat
Posts: 303
Joined: 23 Sep 2008, 22:52
Contact:

Re: Недодирљиви ("legendarni" ex-Yu rock)

Post by vertigo_beat » 30 Jul 2012, 22:31

Posle isprocitanih desetak gornjih ( i donjih) postova u kome se nesretni fiziolog Pavlov i njegov ogled pominje da pomenem: Ajme,ljudi, koristite njegov ogled i njegovo ime u totalno pogresnom kontekstu.

Drz`te se vi onijeh proverenih fraza: vajb, fensi, trendi i slicno.

Sigurnije je.

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Недодирљиви ("legendarni" ex-Yu rock)

Post by MetalFunk » 30 Jul 2012, 22:42

dweezil wrote:jednom recju ekv su smor, dersu se lozio na magi ali nije uspeo da joj pridje, jer joj leva ruka svirala sporije od desne, posle je on jeo runolist cokoladice, a oni su zvucali kao anglosaksonski band a doolio je izmisljena licnost, i da Kristijanu su glavni pavlovci vezani za zene...
:rlol:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Недодирљиви ("legendarni" ex-Yu rock)

Post by Doolio » 31 Jul 2012, 04:32

vertigo_beat wrote:Posle isprocitanih desetak gornjih ( i donjih) postova u kome se nesretni fiziolog Pavlov i njegov ogled pominje da pomenem: Ajme,ljudi, koristite njegov ogled i njegovo ime u totalno pogresnom kontekstu.

Drz`te se vi onijeh proverenih fraza: vajb, fensi, trendi i slicno.

Sigurnije je.
Сленг брате, сленг. А о Павлову знам сасвим довољно, хвала лепо. Онда можеш да кажеш и да реч вајб сви погрешно користе пошто ту ништа не вибрира. Такође, и да није сленг, није то много другачије од онога што се жели описати. Но, небитно на крају крајева, ако топик оде у оф намбр два, а који ће да буде расправа о емоционалном условљавању, шта је условна, а шта безусловна драж и слично, ја се пакујем:) Оф са школским програмом ми је био до јаја јер ми је школски програм ПАВЛОВ, али ово би ме докусурило:)

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Недодирљиви ("legendarni" ex-Yu rock)

Post by Doolio » 31 Jul 2012, 05:07

Ух, овај горе пост делује надркано иако није:)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest