Željko Mitrović

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
NushJa
Posts: 41
Joined: 12 Nov 2010, 16:19
Location: Kragujevac

Željko Mitrović

Post by NushJa » 23 Sep 2012, 10:46

Već neko vreme on se polako vraća u svet muzike, svojoj prvoj ljubavi, glanca svoju plastičnu facu magičnom krpom i pa sa istom glanca svoj bas, sprema se za nastup http://www.blic.rs/m/Zabava/Vesti/34396 ... rupa-Smaku
Wau, super Smak ali brate, što ovaj?! Ja mislim da sa svojim uticajem ima da upropasti i ovo malo dobre muzike što je ostalo u Srbiji. I njega reklamiraju umesto Smaka prvo što je najbitnije..

User avatar
Bojjan96
Posts: 252
Joined: 16 Dec 2011, 18:51

Re: Željko Mitrović

Post by Bojjan96 » 23 Sep 2012, 11:43

Ma kakve ima veze što reklamiraju njega,navedi mi jednu osobu koja će otići tamo da čuje njega a ne Smak.

User avatar
NushJa
Posts: 41
Joined: 12 Nov 2010, 16:19
Location: Kragujevac

Re: Željko Mitrović

Post by NushJa » 23 Sep 2012, 11:52

On kakav je šaban ima da svira sat i po a smak pola sata.

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Željko Mitrović

Post by MetalFunk » 23 Sep 2012, 12:57

Ja bi ga slušo. Lik drži gruv u malom prstu.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Željko Mitrović

Post by Doolio » 23 Sep 2012, 12:59

NushJa wrote:Već neko vreme on se polako vraća u svet muzike, svojoj prvoj ljubavi, glanca svoju plastičnu facu magičnom krpom i pa sa istom glanca svoj bas, sprema se za nastup http://www.blic.rs/m/Zabava/Vesti/34396 ... rupa-Smaku
Wau, super Smak ali brate, što ovaj?! Ja mislim da sa svojim uticajem ima da upropasti i ovo malo dobre muzike što je ostalo u Srbiji. I njega reklamiraju umesto Smaka prvo što je najbitnije..
Хм, колико ја знам, он кида. Нисам га слушао, ал кажу људи.

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Željko Mitrović

Post by nemanjavelimirovic » 23 Sep 2012, 13:11

Najiskrenije, toliko mi je ogavan taj lik, da i da uradi trostruki salto mortale unazad dok svira najzajebaniju deonicu Lesa Klejpula, ja bi mu i dalje pucao sacmarom u kolena (u letu). Debilcina koja je unistila velikim delom kulturu celog naroda, sad ce da svira ponovo i da okuplja oktobar ponovo, jer mu se eto tako nadigao. Da je bio pravi igrac, odrzao bi i taj svoj bend i pomogao mnogima u ono vreme, pa bi mozda i nas narod isao u nekom drugom smeru a ne u Tursku po muziku i Mexico po kulturu. Odatle priznajem samo buritos i takos i halvu.
Image

User avatar
NushJa
Posts: 41
Joined: 12 Nov 2010, 16:19
Location: Kragujevac

Re: Željko Mitrović

Post by NushJa » 23 Sep 2012, 13:22

Ma svira on dobro, ima iskustva iza sebe ali mu ne verujem. Sve što je mogao upropastio je i sad pravi neki povratak na rok muzičku scenu i to ima da upropasti zbog para.

User avatar
NushJa
Posts: 41
Joined: 12 Nov 2010, 16:19
Location: Kragujevac

Re: Željko Mitrović

Post by NushJa » 23 Sep 2012, 13:25

Odvratan je.

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Željko Mitrović

Post by MetalFunk » 23 Sep 2012, 13:29

Brate, nije da ga branim, imam jedino respekt za njegov gruv i to je to... al ono, on je samo ponudio narodu tu ziku. Nije nikoga primoravao da je sluša. Totie isto šo je moja keva preklinjala metal jer ga slušam, jer je mislila da se gudram i da izvodim neke satanističke obrede po groblju poput žrtvovanja pilića gospodaru tame. lol Nije metal kriv nit njegov stvaraoc. Nije niko, u stvari. Moj slobodan izbor je bio da slušam mjetal. To je otprilike to, neću da ulazim dalje u temu jer će preći u neki VS il totalno trolovanje.

User avatar
NushJa
Posts: 41
Joined: 12 Nov 2010, 16:19
Location: Kragujevac

Re: Željko Mitrović

Post by NushJa » 23 Sep 2012, 13:33

MetalFunk, samo čekaj da Željko u njegov gruv ubaci Darka Lazića ko vokala

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Željko Mitrović

Post by nemanjavelimirovic » 23 Sep 2012, 13:33

MetalFunk wrote: Totie isto šo je moja keva preklinjala metal jer ga slušam
Ali da je Keva svakodnevno po ceo dan imala pristup iskljucivo Mjetalu, kapiram da bi sad vec odavno nosila majice ISIS-a i Goyire naprimer. Just saying' :)

User avatar
Trooper
Urednik
Posts: 2340
Joined: 09 Oct 2007, 16:52
Location: Bg
Contact:

Re: Željko Mitrović

Post by Trooper » 23 Sep 2012, 13:34

Dunno, postujem njegovo sviracko umece i sve ali...
@Metalfunk mislim da je i nemanja hteo da kaze, ako se lik vec lozi na taj fank/dzez/rokenrol, a imao je priliku da bira sta ce plasirati narodu, da je ispao mudo jer nije bas to uradio. Ono, kontam da bi stanje bilo bar malo bolje da si na pinku mogao nekad da vidis Jamiroquai-ja ili tako nesto

User avatar
NushJa
Posts: 41
Joined: 12 Nov 2010, 16:19
Location: Kragujevac

Re: Željko Mitrović

Post by NushJa » 23 Sep 2012, 13:36

Željkoroquai

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Željko Mitrović

Post by MetalFunk » 23 Sep 2012, 13:42

Dadada, kontam ja vas sve, ali ovo je striktno biznis. Taj pink što bi puštao Džemirokvaija ne bi bio TAJ pink i ne bi imao toliku i toliku gledanost. Sad je pitanje da li pričamo o Mitroviću iz privatnog života ili iz biznis života.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Željko Mitrović

Post by Doolio » 23 Sep 2012, 13:43

Добро, све је то кул, али ја не знам сад која је тема овог топика:)

Мислим, јел тема како је Жекси бескрупулозни бимисмен који је испласирао пинк и боле га курац за зику него оће паре, а сад кад их има колко оће, сад може да свира тај свој фанк и да се зајебава около јер већ има те ве империју иза себе која генерише инкам сама од себе? Капирам да смо то знали фазон већ скоро дваес дина и да је то прежвакана прича:)

Ако је тема шта ће он са смаком, онда опет, откуд знам, дао им паре, договорили се, немам појма. Лично не мислим да ће он нешто да упропасти на тој свирци јер капирам да ће свирати тај жељкорокваји фазон.

Ако је тема како ми треба да будемо исфрустрирани што се он пласира, а ''музички је неморалан'', хм...

Ако је тема да се нервирамо што он такав има паре и што је народ пријемчив што се тиче пинкоидности, онда тек хм...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest