Željko Mitrović

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
faks
Badmotorfinger
Posts: 1322
Joined: 21 Jan 2009, 23:23
Location: raskrsnica

Re: Željko Mitrović

Post by faks » 23 Sep 2012, 20:30

Doolio wrote:То је сасвим океј, али зашто троловати неког ко рецимо нема такав став?
ma ne trolujem brate,cak ni nenamecem misljenje.. samo ga iznosim.
jbg ja tako gledam na stvari.konkretno na sve vidove umetnosti (u pravom smislu te reci)
licno cenim muzicare koji su ponovo izmislili muziku i koji ce to uvek raditi
dakle sve treba biti temeljno,izpocetka. npr mozete mi verovati da ne znam da ukradem tudju bass liniju/pesmu. bukvalno ne umem. probao sam kad sam bio klinac naravno :) ali to je tako ocajno zvucalo... ali zato kada god uzmem gitaru stvori se nesto novo :)
kakve to veze ima sa zeljkom.. pa moralne (morao je :D ) upravu si kada kazes da je uspeh posebna stvar... postoje ljudi koji ne bi unovcili propast mliona ljudi i mnogo vise ovih kao zeljko

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Željko Mitrović

Post by Doolio » 23 Sep 2012, 20:31

Не кажем да ти тролујеш:)

User avatar
NushJa
Posts: 41
Joined: 12 Nov 2010, 16:19
Location: Kragujevac

Re: Željko Mitrović

Post by NushJa » 23 Sep 2012, 20:35

Jeste kič i šund muzika posledica jadnog ekonomsko-političkog stanja ali ne može da se kaže da posle ratnog stanja nije začeo još veću kulturnu dekadenciju. Nama kao zemlji u tranziciji bili su potrebni i potrebni su bebisiteri. Željko je mogao da bude jedan ali nas je prodao sve za velike pare. Ko kaže da je postojao izbor i jeste ali da su svima nama slušali roditelji nešto tipa Stoja, Ćemo i ostali ku***** tek bi tada mnogo kvalitetne muzike otišlo u zapećak.

Mixer
Posts: 95
Joined: 03 Jan 2012, 17:47
Location: Novi Sad

Re: Željko Mitrović

Post by Mixer » 23 Sep 2012, 20:44

nemanjavelimirovic wrote:
HeatMan wrote:samo greshite u koracima, nije zeljko pokvario muziku. muzika je pokvarena situacijom u zemlji. zeljko je samo dozvoljavao da se to shiri i zato je tu gde jeste sad. Nije on nishta pokvario, sami smo pokvarili. ljudi su slushali to, on nije terao nikoga da slusha to i gleda pink. Pink je zbog toga najgledaniji, jer se to i dalje slusha.
Ma daj...opet se vracamo na isti odgovor - narod slusa ono shto mu je ponudjeno. Ako se ne radi na reedukaciji naroda, ukus se kvari do granica gde je ovo potpuni i prihvaceni mejnstrim (prvo shto mi je izbacio YT sam okacio, ne razumem se u ta sranja):

Aj pusti ovo iz sve snage i kazi komsijama da si deo ovog naroda i da si kriv za ovo zajedno s njima. Ako smesh. :D
Kriv je Zeljko i tacka. Tacno kontam da odem na taj koncert kad bude svirao pred Smak i da ga smaknem paradajzom trulim ko u stara dobra vremena.
Image
::ranting::
Koga nisu gađali paradajzovima,taj nikad sviro nije. :deda:

User avatar
Avernus
Posts: 18
Joined: 06 Mar 2011, 00:18
Location: New South Wales

Re: Željko Mitrović

Post by Avernus » 23 Sep 2012, 21:32

Терај га у кураст!

User avatar
Randy
Posts: 987
Joined: 31 May 2010, 00:01
Location: Novi Sad

Re: Željko Mitrović

Post by Randy » 23 Sep 2012, 21:36

Bilo bi kul kad bi Žeks došo na forum i bacio svoje mišljenje.

User avatar
NushJa
Posts: 41
Joined: 12 Nov 2010, 16:19
Location: Kragujevac

Re: Željko Mitrović

Post by NushJa » 23 Sep 2012, 21:47

Randy, misliš da on voli da čuje nečije mišljenje. Sve je rekao tako što je onemogućio komentare na youtube-u na svoje spotove

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Željko Mitrović

Post by Kristijan » 23 Sep 2012, 21:51

Чуо сам из поверљивих извора да Жекс викендом не гледа МФ, али да му је уписано у планер да одмах сутра у 9 посети форум, каже коју реч у своју одбрану, извини се свима који се осећају као да их је изневерио, и да пошаље једно виртуелно :ziveli: свим верним поштоваоцима његовог лика и дела.

Kill surf city
Posts: 2527
Joined: 10 Jan 2009, 10:56

Re: Željko Mitrović

Post by Kill surf city » 23 Sep 2012, 22:06

nebojsak wrote:Zli grand opet pobedijo :cry:
+1, iksde'd,

also, mitros'd
Last edited by Kill surf city on 23 Sep 2012, 22:10, edited 1 time in total.

User avatar
NushJa
Posts: 41
Joined: 12 Nov 2010, 16:19
Location: Kragujevac

Re: Željko Mitrović

Post by NushJa » 23 Sep 2012, 22:09

Hvala ti, Kristijane! Sad mi je lakše Željko je zakon!

User avatar
nodi
Posts: 297
Joined: 07 Jun 2012, 21:30
Location: Beograd

Re: Željko Mitrović

Post by nodi » 23 Sep 2012, 23:35

Mixer wrote:
nemanjavelimirovic wrote:
HeatMan wrote:samo greshite u koracima, nije zeljko pokvario muziku. muzika je pokvarena situacijom u zemlji. zeljko je samo dozvoljavao da se to shiri i zato je tu gde jeste sad. Nije on nishta pokvario, sami smo pokvarili. ljudi su slushali to, on nije terao nikoga da slusha to i gleda pink. Pink je zbog toga najgledaniji, jer se to i dalje slusha.
Ma daj...opet se vracamo na isti odgovor - narod slusa ono shto mu je ponudjeno. Ako se ne radi na reedukaciji naroda, ukus se kvari do granica gde je ovo potpuni i prihvaceni mejnstrim (prvo shto mi je izbacio YT sam okacio, ne razumem se u ta sranja):

Aj pusti ovo iz sve snage i kazi komsijama da si deo ovog naroda i da si kriv za ovo zajedno s njima. Ako smesh. :D
Kriv je Zeljko i tacka. Tacno kontam da odem na taj koncert kad bude svirao pred Smak i da ga smaknem paradajzom trulim ko u stara dobra vremena.
Image
::ranting::
Koga nisu gađali paradajzovima,taj nikad sviro nije. :deda:
Potpis. :D

vertigo_beat
Posts: 303
Joined: 23 Sep 2008, 22:52
Contact:

Re: Željko Mitrović

Post by vertigo_beat » 24 Sep 2012, 00:38

MetalFunk wrote:Ja bi ga slušo. Lik drži gruv u malom prstu.
Одличан.

Kill surf city
Posts: 2527
Joined: 10 Jan 2009, 10:56

Re: Željko Mitrović

Post by Kill surf city » 24 Sep 2012, 00:59

Spoiler:
Image

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Željko Mitrović

Post by Duane » 24 Sep 2012, 05:27

na stranu to šta ko misli o domaćoj muzici, ovo je tema o željku mitroviću i nalazi se u podforumu battlegrounds... jahpa izvol'te

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Željko Mitrović

Post by Kristijan » 24 Sep 2012, 06:26

NushJa wrote:Željko je zakon!
Како то? Ја сам мислио да је он пион јудео-масонске завере противу васколиког народа Сербског. А ко зна, можда сам погрешно информисан...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest