www.muzicki-forum.com

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
SiskoMarcetic
Posts: 286
Joined: 02 Jan 2010, 14:05
Location: Stublenica

Re: www.muzicki-forum.com

Post by SiskoMarcetic » 11 Apr 2013, 08:07

vertigo_beat wrote:... mislim da potpuno nepotrebno stavljate akcenat na sokove.

:ziveli:
mislio sam na ovaj sok
http://www.imdb.com/title/tt0083103/

i kisela voda i mezetluk ....

User avatar
Cicmila!!
Pripadnik lepseg pola
Posts: 331
Joined: 17 Aug 2009, 08:55
Location: Soliter
Contact:

Re: www.muzicki-forum.com

Post by Cicmila!! » 16 Apr 2013, 10:21

vertigo_beat wrote:... mislim da potpuno nepotrebno stavljate akcenat na sokove.

:ziveli:
pa ti onda pricaj o necemu drugom jel ti neko brani sta diras moje sokove :grummel_2:

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: www.muzicki-forum.com

Post by nemanjavelimirovic » 16 Apr 2013, 11:27

:worthless:

User avatar
Cicmila!!
Pripadnik lepseg pola
Posts: 331
Joined: 17 Aug 2009, 08:55
Location: Soliter
Contact:

Re: www.muzicki-forum.com

Post by Cicmila!! » 17 Apr 2013, 21:48

:mrgreen: :ziveli:

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: www.muzicki-forum.com

Post by ssmc » 17 Apr 2013, 22:45

Cicmila!! wrote: sta diras moje sokove :grummel_2:
nemanjavelimirovic wrote: :worthless:
:obrve:

User avatar
SiskoMarcetic
Posts: 286
Joined: 02 Jan 2010, 14:05
Location: Stublenica

Re: www.muzicki-forum.com

Post by SiskoMarcetic » 18 Apr 2013, 21:32

evo vam pic

Image

a evo i recopic

http://www.coolinarika.com/recept/802469/

User avatar
Trooper
Urednik
Posts: 2340
Joined: 09 Oct 2007, 16:52
Location: Bg
Contact:

Re: www.muzicki-forum.com

Post by Trooper » 19 Apr 2013, 00:26

Kad se vec oftopicari, slobodno pisite ovde fidbek na trenutni rad foruma, posto se novi modovi ( :mrgreen: ) trude da se malo vise i brze ciste teme i sankcionisu prekrsaji. I jebiga, zamerke i predlozi su dobrodosli

User avatar
SiskoMarcetic
Posts: 286
Joined: 02 Jan 2010, 14:05
Location: Stublenica

Re: www.muzicki-forum.com

Post by SiskoMarcetic » 19 Apr 2013, 06:04

Kolega Truper, osećam se malo prozvan, ali mislim da ovde nema promašene teme, jednostavno je palamuđenje otišlo na drugu stranu, što smatram ok. i zamoljavam da pcovke svedete na minimalnu meru, hvala.

User avatar
Trooper
Urednik
Posts: 2340
Joined: 09 Oct 2007, 16:52
Location: Bg
Contact:

Re: www.muzicki-forum.com

Post by Trooper » 19 Apr 2013, 09:35

xD Ne bre Sisko, stvarno nisam mislio nista lose, ovo je oftopik podforum tako da nema nikakvih problema :)

User avatar
Cicmila!!
Pripadnik lepseg pola
Posts: 331
Joined: 17 Aug 2009, 08:55
Location: Soliter
Contact:

Re: www.muzicki-forum.com

Post by Cicmila!! » 19 Apr 2013, 13:04

Trooper wrote:Kad se vec oftopicari, slobodno pisite ovde fidbek na trenutni rad foruma, posto se novi modovi ( :mrgreen: ) trude da se malo vise i brze ciste teme i sankcionisu prekrsaji. I jebiga, zamerke i predlozi su dobrodosli
sad si se docepao moci pa oces da te velicamo ko druga tita pa nije ti ovo socjializam nego mf bre, i to battlegrounds i spitfest. pljuc :bambi:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: www.muzicki-forum.com

Post by Duane » 19 Apr 2013, 13:28

pravo u prkno

Kill surf city
Posts: 2527
Joined: 10 Jan 2009, 10:56

Re: www.muzicki-forum.com

Post by Kill surf city » 19 Apr 2013, 13:38

Image

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: www.muzicki-forum.com

Post by Duane » 19 Apr 2013, 13:43

od vardara do triglava'd

User avatar
SiskoMarcetic
Posts: 286
Joined: 02 Jan 2010, 14:05
Location: Stublenica

Re: www.muzicki-forum.com

Post by SiskoMarcetic » 21 Apr 2013, 15:30

Duane wrote:od vardara do triglava'd
moram priznati da ovo ne razumem.
Ali nevezano za ovo a vezano za temu hteo bih da istaknem da mi se posle 17 godina internetovanja sve svelo na na 3.5 sajta koja obilazim ovaj, limundo, kupujem preprodajem (gde gledam iskljucivo žičane instrumente nekad i alate) i jednom nedeljno a nekad ni toliko ( samo vojajerski) fb. Naravno kad je u pitanju je dokolica.
ispovedih se.

User avatar
Cicmila!!
Pripadnik lepseg pola
Posts: 331
Joined: 17 Aug 2009, 08:55
Location: Soliter
Contact:

Re: www.muzicki-forum.com

Post by Cicmila!! » 25 May 2013, 10:26

ja ne znam zasto se i dalje ljudi ophode prema ovom forumu kao da je iskljucivo gitarski. jel stvarno moguce da vas zanima samo instrument koji vi svirate i sve vezano za to, a generalno muzika da vas ne zanima? i zasto ste se onda uclanili na muzicki forum i ostali na istom ako cete se sprdati van svih tema koje vas ne zanimaju? NEMOJ ULAZITI U TEMU AKO TE NE ZANIMA TEMATIKA
mogli bi malo manje da se posvetite fejsbukovima i ostalim dubioznim socijalnim sprdanjima kad sednete za komp i zapravo izucavate svoj hobi (muzika) malo vise. isuvise je to svestran hobi za neposvecene ljude. muzika moze da se slusa/gleda kod kuce, uzivo. moze da se svira kod kuce, uzivo, na ulici, autobuskoj stanici. moze da se cita o njenoj istoriji, od ljudi do teorije i tehnike, do bendova. mogu se proucavati razni instrumenti koji doprinose kompoziciji. mogu se izucavati efekti koji ce taj zvuk da promene. moze se izucavati izrada instrumenata, izrada kompozicija, razni nacini savladavanja odredjenih tehnika i milijarde drugih tema oko kojih niko ne zeli da prica. skoncentrisani su svi na izradu instrumenata (da se razumemo, gitara). ja bih vrlo rado pisala i doprinela mnogo vise podforumu pocetnici da vama nije resenje za svaki problem oko sviranja gledanje klipova ultrapoznatih kako oni znaju a vi ne znate. niti objasnite ko je ta osoba, niti bilo kakva informacija sem e ovo je do jaja ja sam uz ovo navezbao *link*. potcenjujete vase znanje i znanje ostalih forumasa tim postupkom, forum treba da vam sluzi kao osnovni izvor znanja o muzici a ne tudji sajtovi. ako fali na forumu, trebate da dobijete zelju da doprinesete a ne da kukate kako nema ljudi na forumu i kako nema ljudi koji znaju te stvari. naucite SAMI i prosvetlite nas ostale na forumu vasim znanjem.

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest