Da li zasluzujete opremu koju imate?

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
Fenderica
Posts: 398
Joined: 24 Aug 2011, 23:38

Re: Da li zasluzujete opremu koju imate?

Post by Fenderica » 13 Jan 2016, 14:51

Overdrive wrote:Hvala za komentar :ziveli:
:ziveli:

User avatar
alfonso
Posts: 618
Joined: 10 Jun 2015, 16:23

Re: Da li zasluzujete opremu koju imate?

Post by alfonso » 13 Jan 2016, 14:58

Fenderica wrote:
alfonso wrote:Haha! Klasika! Kad ne znas vise kuda, udri u
..vredjanje po sagovorniku na temi, kreni da ga nazivaš ludim, obavezno prizovi društvo da ti se pridruži u hajci.

Kako ti ovo zvuči? Poznato? Ovde kao da postoje dva tabora. Jedan koji se drzi zajedno, uvek poziva na zajedničko delovanje, jer uvek pišu u množini, i drugi koji dolazi da se zeza u dokolici ili na pauzi, hebem li ga što, ali nije ni bitno jer forumi tome i služe, sigurno nisu sveučilišta gde moraju da se poštuju neke muzičke norme iz udžbenika, jer da treba da se poštuju, onda bi svi dobili BAN, jel tako?

Niko nije postavio jedan snimak opreme. Jedino je overdrive na tvoju prozivku alfonso postavio snimak i jesi li ga prokomentarisao?

Nije te zanimalo. Zanima te samo to da se pridružiš jednoj grupi koja proganja druge koji ne misle isto. Ako nema JEDNOUMLJA, forum ne treba ni da radi, moraju da se proteraju oni koji samo ne tapšu i aminuju? Samo ne shvatam zašto ti koji si se tek priključio forumu? Da li si neko od redovnih pod novim još jednim nalogom? Jednostavno bi ti trebao da podržiš sve opcije, al ajd, možda vidiš sebe u grupi br.1

Ajd ja ću da prokomentarišem snimak:
Overdrive wrote:evo da dam primer
https://soundcloud.com/gluteus-maksimus/superchamp
ovo što se ovde čuje je identičan zvuk kao i sa SRV ploče. Postignuto samo gitarom i Fenderovim pojačalom. Svaka čast za ovaj klin. Ja sam pokušao sa svojom Bugerom i Fender standard usa stratocasterom i može da prodje, ali ne 100% kao ovo. Pojačalo Fender je ipak Fender. :bravo: :ziveli: Evo primera gde nije potrebno nakalemiti ni OCD, a ni Soul Food, ni Tube Screamer, ni neki skupoceni butik fetiš da zvučiš kao sa SRV ploče, jednostavan setup, ljubav prema tonu, još jednom sve pohvale na tonu!
Ne znam o kojem taboru govoris. S obzirom na to da se ti i doticni prozivate sa svima na forumu to tako izgleda. Prokomentarisao sam tipicno ponasanje u Srbiji. Nisam prokomentarisao to sto je postavio iz 3 razloga
1. Pise da ne moze da ucita plugin i ne vidi mi se link
2. Zato sto sam vec bio da cujem ko je taj famozni muzicki mag i preslusao sta je svirao
3. Ne zelim da ispadne da ga namerno pljujej jer nisam dirnut onim sto sam cuo,pa i ne komentarisem.
Na forum sam se prikljucio jer sam video dosta korisnih tema koje mi mogu pomoci,posto sam uzeo da sviram gitaru posle 8 godina. Nikada nisam imao mogucnosti da isprobavam raznu opremu (i sad su ogranicene) i zato ne znam puno stvari vezano za to. Imam 30 godina i sa ljudima radim vec 9. Znam da prepoznam budalu na kilometar. Ne znam sta se desavalo na forumu ranije (nit m zanima) i ko se sa kim "tukao" i sta je toliko strasno moglo da se desi (nasl se u gradu pa se boli nozevima?) da se prica kako je bilo mnogo lose.
Ako sam nesto propustio da odgovorim ili imas jos neko pitanje,slobodno postavi. Samo se ne ljuti kada cujes odgovor,jer mi nije namera da bilo koga vredjam

User avatar
Fenderica
Posts: 398
Joined: 24 Aug 2011, 23:38

Re: Da li zasluzujete opremu koju imate?

Post by Fenderica » 13 Jan 2016, 15:34

alfonso wrote: Ne znam o kojem taboru govoris. S obzirom na to da se ti i doticni prozivate sa svima na forumu to tako izgleda.
Znaš ti vrlo dobro, samo glumiš lagano.

Možeš li ovaj da mi navedeš jedan citat u kome ja prozivam bar petoricu na forumu? Ne petoricu, dvojicu?

Ili ti je možda promaklo to da svi oni reaguju na moje postove jer se pronalaze u njima, osećaju se prozvanim?

Možda bi trebao da se zapitaš a zašto se pojedinci osećaju prozvanim u mojim postovima iako ih poimence nisam prozivao?

alfonso wrote:jer mi nije namera da bilo koga vredjam
Onda gledaj svoja posla, ne priključuj se HAJKAŠIMA sa dugogodišnjim radnim stažom na ovom forumu u proterivanju neistomišljenika, ako NISI SPOSOBAN da komentarišeš bez uvreda.ti znaš ko je lud, a ko bolestan, ko je debil a ko pametan? Ti?!? Ti koji u svojoj tridesetoj godini ZAVISIŠ OD OCA I MAJKE? Kapiraš? Nisi ni ti savršen, zavisiš od oca u svojoj tridesetoj godini bre. :idea: Pa čovek u tridesetim treba sam da odlučuje, da svom detetu obezbedi pojačalo i gitaru a ne da mu tata kaže u 30-oj godini da li sme lampaša ili ne. Zar to nisi napisao u svojoj beskorisnoj temi koju si pokrenuo?

Na kraju, nakon svih dobrih saveta, ti odjebeš sve i kažeš da ti se tata pita i da je tata odlučio šta je najbolje za tebe?

Pa zašto si onda i pokrenuo temu? Da se zajebavaš kao i mi ostali. I po čemu se ti onda nalaziš boljim od nas ovde? Znači zajebancija. Shvati da te mi shvatamo, zato ne vredjaj kada te ne vredjaju, ako nemaš argumente da odgovoriš bolje nemoj, niko te direktno nije prozvao. Evo ja sam prvi valjda i to CITIRAM ono što si ti pisao, ništa nisam izmislio.
Ćao

boki1978
Posts: 490
Joined: 07 Dec 2008, 15:43
Location: Beograd

Re: Da li zasluzujete opremu koju imate?

Post by boki1978 » 13 Jan 2016, 15:57

Zaista ovo prevazilazi svaku meru, pljuvanje, omalovazavanje i spustanje sve na licni nivo... Ako je vama ovo zezanje i ako zaista nemate sta pametnije da radite umesto da se pljujete i napadate pola foruma, onda zaista ne znam vise sta da mislim. Razumem zezanje oko opreme, razumem neke druge stvari, ali da pocnemo da pricamo ko koga izdrzava, ko je od koga zavistan i sl. ne vodi apsolutno nicemu.
Vi niste svesni da su ovakve teme dovodile skoro do nasilja na drugim forumima, pretnji pa i do fizickih obracuna jer ovo vise nije nesto iza cega mozete da se sakrijete iza nadimka vec nesto mnogo i daleko licnije, a omalovazavanje i vredjanje necije porodice i stavljanje nje u usta apsolutno moze dovesti do nesagledivih posledica.
Zato vas molim sve da prekinete takve diskusije a od moderatora za zakljuca ovu besmislenu temu!

p.s. i zasto je ova tema stavljena tamo gde su dva uvazena moderatora bila prisutna poslednji put pre vise od 6 meseci :shock: :O.o:
Jel to dok ne bude mrtvih?!?
Gasite ljudi ovaj topic!!!

User avatar
alfonso
Posts: 618
Joined: 10 Jun 2015, 16:23

Re: Da li zasluzujete opremu koju imate?

Post by alfonso » 13 Jan 2016, 16:09

Fenderica wrote:
alfonso wrote: Ne znam o kojem taboru govoris. S obzirom na to da se ti i doticni prozivate sa svima na forumu to tako izgleda.
Znaš ti vrlo dobro, samo glumiš lagano.

Možeš li ovaj da mi navedeš jedan citat u kome ja prozivam bar petoricu na forumu? Ne petoricu, dvojicu?

Ili ti je možda promaklo to da svi oni reaguju na moje postove jer se pronalaze u njima, osećaju se prozvanim?

Možda bi trebao da se zapitaš a zašto se pojedinci osećaju prozvanim u mojim postovima iako ih poimence nisam prozivao?

alfonso wrote:jer mi nije namera da bilo koga vredjam
Onda gledaj svoja posla, ne priključuj se HAJKAŠIMA sa dugogodišnjim radnim stažom na ovom forumu u proterivanju neistomišljenika, ako NISI SPOSOBAN da komentarišeš bez uvreda.ti znaš ko je lud, a ko bolestan, ko je debil a ko pametan? Ti?!? Ti koji u svojoj tridesetoj godini ZAVISIŠ OD OCA I MAJKE? Kapiraš? Nisi ni ti savršen, zavisiš od oca u svojoj tridesetoj godini bre. :idea: Pa čovek u tridesetim treba sam da odlučuje, da svom detetu obezbedi pojačalo i gitaru a ne da mu tata kaže u 30-oj godini da li sme lampaša ili ne. Zar to nisi napisao u svojoj beskorisnoj temi koju si pokrenuo?

Na kraju, nakon svih dobrih saveta, ti odjebeš sve i kažeš da ti se tata pita i da je tata odlučio šta je najbolje za tebe?

Pa zašto si onda i pokrenuo temu? Da se zajebavaš kao i mi ostali. I po čemu se ti onda nalaziš boljim od nas ovde? Znači zajebancija. Shvati da te mi shvatamo, zato ne vredjaj kada te ne vredjaju, ako nemaš argumente da odgovoriš bolje nemoj, niko te direktno nije prozvao. Evo ja sam prvi valjda i to CITIRAM ono što si ti pisao, ništa nisam izmislio.
Ćao
Vidis decko,ti si malo nervozan. Ozenjen sam vec 7 godina,a 8 godina ne zivim sa roditeljima nego radim za svoju koru hleba. To je jedan od razloga zbog kojeg mi nije bilo do sviranja. Da ti ne objasnjavam sad celu zivotnu pricu.
Ti si kanda ljubomoran na mog tatu rekao bih?
Nigde nisam rekao da necu kupiti lampasa,nego da cu da popravim pojacalo koje imam i lagano da sakupljam za lampasa. Ne vredjam nikog i odnosim se sa postovanjem prema svakome to to ceni i uzvrati istom merom. Neko ko pokusava da se izdrndava na meni i da mi soli pamet moje postovanje nece dobiti.
Ono sto se vidi je da kada ti i overdravj udjete u raspravu,ja moram da preskocim par stranica. Ljudi kadu da ste vi ista osoba. Mozda i jeste. Za mene ste 2,pa nek sam glup. Sa piscem sam imao raspravu npr,pa nikada jedan drugome nismo uputili ruznu rec ili ovakve pretnje da gledam svoja posla. Razumes,decko? Ja se mozda u opremu ne razumem,ali nisam idiot
Odakle toliko nervoze o besa u tebi?

User avatar
Fenderica
Posts: 398
Joined: 24 Aug 2011, 23:38

Re: Da li zasluzujete opremu koju imate?

Post by Fenderica » 13 Jan 2016, 16:11

boki1978 wrote: razumem neke druge stvari, ali da pocnemo da pricamo ko koga izdrzava, ko je od koga zavistan i sl. ne vodi apsolutno nicemu.
Razumeš kada neko nekoga naziva psihičkim bolesnikom? To ti je normalno?
Razumeš kada gospodin alfonso kaže za drugog da je budala na kilometar? Razumeš sve prethodne postove u kojima se vredja Overdrive do te mere da bi svi nekada zbog tih uvreda bili banovani?

Ali, NE RAZUMEŠ to što sam napisao da čovek od 30 godina ne sme ništa bez očeve dozvole? Pa nisam ja to izmislio, sam je to alfono napisao na kraju svoje teme koju je pokrenuo. Jel treba da ti citiram?

User avatar
alfonso
Posts: 618
Joined: 10 Jun 2015, 16:23

Re: Da li zasluzujete opremu koju imate?

Post by alfonso » 13 Jan 2016, 16:11

boki1978 wrote:Zaista ovo prevazilazi svaku meru, pljuvanje, omalovazavanje i spustanje sve na licni nivo... Ako je vama ovo zezanje i ako zaista nemate sta pametnije da radite umesto da se pljujete i napadate pola foruma, onda zaista ne znam vise sta da mislim. Razumem zezanje oko opreme, razumem neke druge stvari, ali da pocnemo da pricamo ko koga izdrzava, ko je od koga zavistan i sl. ne vodi apsolutno nicemu.
Vi niste svesni da su ovakve teme dovodile skoro do nasilja na drugim forumima, pretnji pa i do fizickih obracuna jer ovo vise nije nesto iza cega mozete da se sakrijete iza nadimka vec nesto mnogo i daleko licnije, a omalovazavanje i vredjanje necije porodice i stavljanje nje u usta apsolutno moze dovesti do nesagledivih posledica.
Zato vas molim sve da prekinete takve diskusije a od moderatora za zakljuca ovu besmislenu temu!

p.s. i zasto je ova tema stavljena tamo gde su dva uvazena moderatora bila prisutna poslednji put pre vise od 6 meseci :shock: :O.o:
Jel to dok ne bude mrtvih?!?
Gasite ljudi ovaj topic!!!
Ma pusti. Najgore j sto neko misli da zna nesto,a ne zna. Tada ne ispadnes neobavesten (kao ja) nego glup

User avatar
alfonso
Posts: 618
Joined: 10 Jun 2015, 16:23

Re: Da li zasluzujete opremu koju imate?

Post by alfonso » 13 Jan 2016, 16:14

Fenderica wrote:
boki1978 wrote: razumem neke druge stvari, ali da pocnemo da pricamo ko koga izdrzava, ko je od koga zavistan i sl. ne vodi apsolutno nicemu.
Razumeš kada neko nekoga naziva psihičkim bolesnikom? To ti je normalno?
Razumeš kada gospodin alfonso kaže za drugog da je budala na kilometar? Razumeš sve prethodne postove u kojima se vredja Overdrive do te mere da bi svi nekada zbog tih uvreda bili banovani?

Ali, NE RAZUMEŠ to što sam napisao da čovek od 30 godina ne sme ništa bez očeve dozvole? Pa nisam ja to izmislio, sam je to alfono napisao na kraju svoje teme koju je pokrenuo. Jel treba da ti citiram?
Lose si citirao,care. Overdrajv sam kaze da on ima pravo da vredja bilo koga. Ako je tako ima pravo i da bude vresjan. Ja tebe nisam uvredio,tako da ne razumem odakle ova opsednutost. A ako je za ban onda bandera i cao. Boze moj. Ali onda i taj overdrajv mora da popije 5x veci ban i tako do beskonacnosti

User avatar
Fenderica
Posts: 398
Joined: 24 Aug 2011, 23:38

Re: Da li zasluzujete opremu koju imate?

Post by Fenderica » 13 Jan 2016, 16:18

alfonso wrote: Vidis decko, Razumes,decko?
Odakle toliko nervoze o besa u tebi? neobavesten (kao ja) nego glup
Eto, znaš da sam nervozan, da sam besan, glup,..da li je to jedini način na koji znaš da razgovaraš sa ljudima? Nemaš jedan ARGUMENT za raspravu, samo vredjaš i opet misliš da si ti u pravu? Zanimljiv si ti primer čoveka.

Nazivaš me dečkom? To kao fora da ostaviš utisak da si ti zreo oženjen čovek i sa te distance razgovaraš sa ljudima?
A da ti ja "gospodine" citiram ono što si napisao na kraju svoje teme?
Da mi to protumačiš sa distance oženjenog porodičnog čoveka?
Može?
Evo ideee:
alfonso wrote: Imao sam dobar razgovor sa svojim starim,koji mi je rekao da Rekao je da .. (plus on voli ...i sve to su me ubedili da prvo to odradim. Uz svo duzno postovanje svima na svetu, dobio sam dosta dobrih saveta i hvala svima (ne samo vezano za ovu temu) stari je stari :)
Stari je stari, on voli, on je rekao, imao si "razgovor" sa starim, i koji su ti to ti pored "starog" koji su te ubedili? Mama, baka, deka?
Pa čoveče, pitaj sebe a ne starog, imaš i ženu i dete, ..i ti se još ovde kurcobesaš a tata te kontroliše iako imaš i ženu i decu?
Eto ko je meni sagovornik ovde na forumu

boki1978
Posts: 490
Joined: 07 Dec 2008, 15:43
Location: Beograd

Re: Da li zasluzujete opremu koju imate?

Post by boki1978 » 13 Jan 2016, 16:20

Fenderica wrote:
boki1978 wrote: razumem neke druge stvari, ali da pocnemo da pricamo ko koga izdrzava, ko je od koga zavistan i sl. ne vodi apsolutno nicemu.
Razumeš kada neko nekoga naziva psihičkim bolesnikom? To ti je normalno?
Razumeš kada gospodin alfonso kaže za drugog da je budala na kilometar? Razumeš sve prethodne postove u kojima se vredja Overdrive do te mere da bi svi nekada zbog tih uvreda bili banovani?

Ali, NE RAZUMEŠ to što sam napisao da čovek od 30 godina ne sme ništa bez očeve dozvole? Pa nisam ja to izmislio, sam je to alfono napisao na kraju svoje teme koju je pokrenuo. Jel treba da ti citiram?
Ja ne razumem bilo koje vredjanje na licnoj osnovi. AKo neko za mene, poput OD-a ili neko drugi koji me ne poznaje, kaze da sam kupoholicar, da sam ovakav, onakav, mene to ne vredja. Cak i da kaze da imam biloparan poremecaj, da zvucim kao budala jer sam audiofil, pedalmaniac i sl.ni to me ne vredja. Ali da mi neko kaze u fazonu u kojem si ti rekao, taman i da se ne pronalazim u tome, to su stvari koje su spustene suvise na licni nivo i nicem ne vode. Postoje stvari u zivotu koje su svetinja a porodica je svakako u toj kategoriji. Zato sam apelovao na sve strane da se suzdrze ovakvih diskusija koje mogu samo da budu kontraproduktivne.

A sa druge strane, ono sto je svako zapazio je, da OD i ti ratujete sa pola foruma. Svakako da nisam za jednoumlje, svakako da treba cuti sve strane i aspekte gledanja pa i one sa kojima se ne slazes, ali spustanje stvari na licni nivo je apsolutno nedopustivo, a ti si nazalost presao tu granicu.
Dovoljno je samo da ti je spomenuo porodicu i nesto slucajno potkacio i eto jbenog haosa,a to nam ne treba...

User avatar
Fenderica
Posts: 398
Joined: 24 Aug 2011, 23:38

Re: Da li zasluzujete opremu koju imate?

Post by Fenderica » 13 Jan 2016, 16:22

alfonso wrote: Lose si citirao,care. Overdrajv sam kaze da on ima pravo da vredja bilo koga.i
Odlično, onda se do kraja i pokoljite, ne zanima me. Bitno je da ste svi pokazali kojom kulturom raspolažete i time ja ništa ne odudaram od vas.
Tako, pozdrav!

User avatar
Fenderica
Posts: 398
Joined: 24 Aug 2011, 23:38

Re: Da li zasluzujete opremu koju imate?

Post by Fenderica » 13 Jan 2016, 16:28

boki1978 wrote:A sa druge strane, ono sto je svako zapazio je, da OD i ti ratujete sa pola foruma. ..
Ne druze, pola foruma ratuje SA NAMA. Ako to još nisi zapazio. Pogledaj, ako ja pljunem neki klon, javi se pola foruma da pljuje mene zbog toga što sam ja pljuvao neku pedalu?
To je tebi normalno, jel da?
Nenormalno ti je samo kada ja njima odgovaram na pljuvanje, jel da?
Bitno je da se trpi jednoumlje i uvrede, jel da i da se ne odgovara na to, jer si automatski KRIV i osudjen i banovan?!?
E pa d izvineš, ..

I ja sam ovde kriv? Jesam, ali samo za one koji su se našli u tome prozvanim. A to što su 99% preostalih komentatora ovi sa KP koji valjaju ručne radove, ja im nisam kriv, nisam ni znao.

Sada, ti, pa ti si sam naseo, da nisi ne bi ni komentarisao. Progutao si kosku za kritiku pedalborda i evo te sada, i ti soliš pamet u svakoj temi. A niko te ne zove. ZNači, ništa nisi bolji od nas. Zar to još nisi shvatioo?
Isti smo mi ovde svi, samo se priključujemo različitim grupama. Ti si eto u jednoj, mi u drugoj ,,,

A što se tiče matorog, sam je kriv, on je spomenuo na kraju teme da je tata presudio i da smo mi svi balavili džabe na 13. strana. Čemu je onda bila potrebna tema kada mu se tata pita?!? Imaš odgovor?
Last edited by Fenderica on 13 Jan 2016, 16:32, edited 1 time in total.

User avatar
alfonso
Posts: 618
Joined: 10 Jun 2015, 16:23

Re: Da li zasluzujete opremu koju imate?

Post by alfonso » 13 Jan 2016, 16:31

Fenderica wrote:
alfonso wrote: Vidis decko, Razumes,decko?
Odakle toliko nervoze o besa u tebi? neobavesten (kao ja) nego glup
Eto, znaš da sam nervozan, da sam besan, glup,..da li je to jedini način na koji znaš da razgovaraš sa ljudima? Nemaš jedan ARGUMENT za raspravu, samo vredjaš i opet misliš da si ti u pravu? Zanimljiv si ti primer čoveka.

Nazivaš me dečkom? To kao fora da ostaviš utisak da si ti zreo oženjen čovek i sa te distance razgovaraš sa ljudima?
A da ti ja "gospodine" citiram ono što si napisao na kraju svoje teme?
Da mi to protumačiš sa distance oženjenog porodičnog čoveka?
Može?
Evo ideee:
alfonso wrote: Imao sam dobar razgovor sa svojim starim,koji mi je rekao da Rekao je da .. (plus on voli ...i sve to su me ubedili da prvo to odradim. Uz svo duzno postovanje svima na svetu, dobio sam dosta dobrih saveta i hvala svima (ne samo vezano za ovu temu) stari je stari :)
Stari je stari, on voli, on je rekao, imao si "razgovor" sa starim, i koji su ti to ti pored "starog" koji su te ubedili? Mama, baka, deka?
Pa čoveče, pitaj sebe a ne starog, imaš i ženu i dete, ..i ti se još ovde kurcobesaš a tata te kontroliše iako imaš i ženu i decu?
Eto ko je meni sagovornik ovde na forumu
Hahaha kurobecam? Mozda i stvarno jesi overdrajv.
Vidis,decu nemam. I jos uvek te ne vredjam,jer ces znati kad pocnem.
Ak ces da citiras citiraj celo
Evo ovako. Da osvezim sve sto je pisano.
Imao sam dobar razgovor sa svojim starim,koji mi je rekao da osposobim ono pojacalo za rad i da stedim pare za lampu. Rekao je da to vredi da se popravi jer je dobro pojacalo,plus ostace mi kao uspomena na kraju krajeva. Sentimentalna vrednost (plus on voli cinjenicu da ga je kupio od B. Kockice pa to ti je :) ) i sve to su me ubedili da prvo to odradim. Uz svo duzno postovanje svima na svetu, dobio sam dosta dobrih saveta i hvala svima (ne samo vezano za ovu temu) stari je stari :)
Tako da eto neki epilog je da cu popraviti trenutno pojacalo i stedeti polako za lampasa. Nije na odmet imati oba :)
Pozdrav svima!
Ako je tebi "razgovor sa ocem" bilo pesnicenje i "savet" naredba ti tumaci tako. Ja sam napisao sta sam napisao i mislim da vise objasnjavanja od ovoga ne treba. Tebe ocigledno boli to sto cu uvaziti misljenje svoga oca (koji je svirao bas sa Sobicem i ima tu jos dosta stvari) pre nego nekoga ovde. Cisto da znas evo,popravka ce kostati mnooogo manje nego sto sam mislio samo nikako da odem da ga odnesem jer radim a nije mi bas blizu.
Vidis,ti trazis svadju. I ja ti dajem malo da se istresas jer eto dovoljno si velika paljevina. Niam siguran da cu posle ovoga da nastavim sa dopisivanjem,jer si mi dosadan pravo da ti kazem. Evo ja imam 30 godina i tata mi neda da kupim drugo pojacalo. Nezaposlen sam jer mi je mrsko da radim i sta jos hoces. Pobedio si! Je l moze tako?

User avatar
alfonso
Posts: 618
Joined: 10 Jun 2015, 16:23

Re: Da li zasluzujete opremu koju imate?

Post by alfonso » 13 Jan 2016, 16:34

Fenderica wrote:
boki1978 wrote:A sa druge strane, ono sto je svako zapazio je, da OD i ti ratujete sa pola foruma. ..
Ne druze, pola foruma ratuje SA NAMA. Ako to još nisi zapazio. Pogledaj, ako ja pljunem neki klon, javi se pola foruma da pljuje mene zbog toga što sam ja pljuvao neku pedalu?
To je tebi normalno, jel da?
Nenormalno ti je samo kada ja njima odgovaram na pljuvanje, jel da?
Bitno je da se trpi jednoumlje i uvrede, jel da i da se ne odgovara na to, jer si automatski KRIV i osudjen i banovan?!?
E pa d izvineš, ..

I ja sam ovde kriv? Jesam, ali samo za one koji su se našli u tome prozvanim. A to što su 99% preostalih komentatora ovi sa KP koji valjaju ručne radove, ja im nisam kriv, nisam ni znao.

Sada, ti, pa ti si sam naseo, da nisi ne bi ni komentarisao. Progutao si kosku za kritiku pedalborda i evo te sada, i ti soliš pamet u svakoj temi. A niko te ne zove. ZNači, ništa nisi bolji od nas. Zar to još nisi shvatioo?
Isti smo mi ovde svi, samo se priključujemo različitim grupama. Ti si eto u jednoj, mi u drugoj ,,,

A što se tiče matorog, sam je kriv, on je spomenuo na kraju teme da je tata presudio i da smo mi svi balavili džabe na 13. strana. Čemu je onda bila potrebna tema kada mu se tata pita?!? Imaš odgovor?
Cia bia vatikan :)
Ma jok,nego cu da trazim dozvolu od tebe koje pojacalo cu da kupim? Je l vidis ti sta pises bre?

User avatar
Fenderica
Posts: 398
Joined: 24 Aug 2011, 23:38

Re: Da li zasluzujete opremu koju imate?

Post by Fenderica » 13 Jan 2016, 16:37

Znaš kako Alfonso, bilo bi lepo kada bi u svakoj temi pisali ono što treba, da svi od toga imaju koristi, da nešto nauče. Evo primera:
http://www.muzicki-forum.com/forum/view ... 2&start=30
Čitam ovu temu o pasivno di boxu, ljudi pišu pametne stvari, ja nemam nameru da se tu umešam bez potrebe, fine informacije, korisne, I šta se desi?
Umeša se mister "lutier" cenjeni i poštovani član, koji jedva čeka da razvodni temu i odjebe kvalitetan sadržaj. I naravno, ja i Overdrive krivi jel da? :mrgreen:
Eto to je forum!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest