YT idiot

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: YT idiot

Post by Overdrive » 23 Mar 2018, 12:17

MIKI-DJORDJE wrote:
23 Mar 2018, 11:41
Šta je lepo u tome? Pa recenzija pedala ima na hiljade kao i kritika, fan stranica određenih bendova. Naravno ove je MF te treba i tome da se piše ali kada kao juče čitam pozivanje na ''smisao'' ja prosto ne mogu da verujem, onda se setim da je nekome dovoljno da ''blene u šarena vrata'' a nečiji intelekt zahteva više. Svidelo se to nekome ili ne tako stvari stoje to je ono što YTI i ostali ''I'' čine sa masom oko sebe.
Postoji izreka tipa "pre nego što postaviš bilo koje pitanje, pretraži Google.."

Danas to možemo da kažemo i za YT.
Svako ko ima dve ganglije može da pretraži YT i u 99,99% slučajeva nađe ono što mu treba.

1. Smešni su likovi koji to (u nadašnje vreme) ne znaju
2. Od likova iz tačke 1, još su smešniji likovi koji kao "savetuju" likove iz tačke 1. Što bi seljaci rekli "nula nulu gura.."

3. Ako neko ipak zatraži savet od iskusnih ljudi koji su mnogo iskustva stekli i pre pojave kompjutera a o YT da ne govoirmo, potpuno je jadno, bedno i tragikomično da se u savetodavce trpaju klinci koji su prvo videli YT pa onda gitaru.
Liče mi na one starmale kreteniće kojima je jedini cilj u životu da budu u društvu iskusnih, starijih odraslih.

Iii..jedan vic na tu temu (ima više verzija, al evo jedne..)

Zasjedne lovac s društvom u kafanu i krene s lovačkim pričama:

- Odem je u šumu, pogledam, kad ono srna, rogovi taman za predsoblje... skinem pušku s ramena, pogađam prvim metkom ... dođem do nje, proverim, ona mrtva. Uhvatim ti je ja za noge.. prebacim preko ramena ....

Uto mu zazvoni mobilni i on se javi i priča priča..pa kad je završio zamisli se i upita društvo :

- De sam on stao ?

Oni se pogledaju: ... prebaciš joj noge preko ramena ...

lovac klimne, otpije gutljaj i nastavi: e da ! I tako, prebacim ti ja njoj noge preko ramena i jeebi, jeebi, jeebi ...

:mrgreen:

ProfessorBaltazar
Posts: 546
Joined: 27 Aug 2015, 07:38

Re: YT idiot

Post by ProfessorBaltazar » 24 Mar 2018, 00:05

Na ovoj temi si briljantno opisao svog drugara Moku-Djerdju ali se obojica nonsalantno pravite blesavi. Do go on. :kokice:

User avatar
Rockatansky
Posts: 1241
Joined: 18 Sep 2014, 15:28
Location: Sad Novi

Re: YT idiot

Post by Rockatansky » 24 Mar 2018, 01:00

:rlol:

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: YT idiot

Post by MIKI-DJORDJE » 24 Mar 2018, 03:05

:bambi: Pa šta ćeš neko mora do delova informacija doći na takav način pa ih proveriti u realnom životu a neko nema ništa do osim NE realnog foliranja, lažnog atoriteta na forumu i gomile klinaca (čiji broj opada ) koji ga versno prate :bambi: držeći se uz nogu starijeg bate, pa kada se iznalupetaju po temama onda pozovu Gazdu da ih povadi, na žalost stariji bata bi se ispaljivao nekad manje a nekad katastrofalno. Al nije to zbog zanja iz realnog života osim ako nije išao da sadi mladice između 2 Amerike i sačeka da porastu....A nije već je slušao prazne priče starijih čije je iskustvo tek jadno, msm da su oni adresa na koju treba da se žali.

Realan život VS Net VS Legende iz folklora ex rokera u pokušaju = totalna zbrka

Kako kažu ''bolje biti prvi selu nego zadnji u gradu'' to je ovde na delu :bambi:

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: YT idiot

Post by Overdrive » 24 Mar 2018, 14:28

ProfessorBaltazar wrote:
24 Mar 2018, 00:05
Na ovoj temi si briljantno opisao svog drugara Moku-Djerdju ali se obojica nonsalantno pravite blesavi. Do go on. :kokice:
ne znam za tebe brte al ja brte 40 godina sviram što gitaru što svašta nešto drugo i vremenom sam naučio ponešto

al kad mi dođe klinac koji je juče kupio svoju prvu džitru pa onda on deli savete drugom klincu ?

Pa tome se svakako mora stati na put.

ProfessorBaltazar
Posts: 546
Joined: 27 Aug 2015, 07:38

Re: YT idiot

Post by ProfessorBaltazar » 24 Mar 2018, 21:37

Apsolutno se slazem. Samo kazem da si opisao svog drugara obozavaoca Moku-Djerdju a on satro nije ni shvatio. Pa svaki njegov pasus je propracen bar sa pola tuceta YT 'ilustracija'.

Other than that, nema nikakvih nesuglasica izmedju tebe i mene. Trenutno.

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: YT idiot

Post by Overdrive » 24 Mar 2018, 22:08

ProfessorBaltazar wrote:
24 Mar 2018, 21:37
Apsolutno se slazem. Samo kazem da si opisao svog drugara obozavaoca Moku-Djerdju a on satro nije ni shvatio. Pa svaki njegov pasus je propracen bar sa pola tuceta YT 'ilustracija'.

Other than that, nema nikakvih nesuglasica izmedju tebe i mene. Trenutno.
nemam ja ovde obožavaoce.
To pod jedan.
Nikoga nisam opisao, ako se neko prepoznao ja tu ne mogu ništa. To pod dva.

Ne ogovaraj druge korisnike, nije muški. To pod tri.

ProfessorBaltazar
Posts: 546
Joined: 27 Aug 2015, 07:38

Re: YT idiot

Post by ProfessorBaltazar » 24 Mar 2018, 22:33

Ne prilici ti lazna skromnost. To pod jedan.

Opisao si YT idiota. Svi smo ga prepoznali. To pod dva.

Kad su prisutni svi o kojima je rec, nije ogovaranje. To pod tri.

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: YT idiot

Post by Overdrive » 24 Mar 2018, 22:39

ProfessorBaltazar wrote:
24 Mar 2018, 22:33
Ne prilici ti lazna skromnost. To pod jedan.

Opisao si YT idiota. Svi smo ga prepoznali. To pod dva.

Kad su prisutni svi o kojima je rec, nije ogovaranje. To pod tri.
Image

User avatar
Tenji
Posts: 971
Joined: 08 Dec 2009, 19:12

Re: YT idiot

Post by Tenji » 24 Mar 2018, 22:58

Overdrive wrote:
13 Mar 2018, 20:05
Šta je to YT idiot ?

Viđamo ih na svakom koraku - to su klinci koji uče o instrumentima (i muzici) sa YouTube-a.
Overdrive wrote:
13 Mar 2018, 19:33
nema potrebe ništa da gledaš na YT (to je za debile)
Overdrive wrote:
05 Mar 2018, 10:14
ko oće da uči ima YT.
Tamo ima SVE.
:kokice:

Overdrive wrote:
24 Mar 2018, 14:28
ne znam za tebe brte al ja brte 40 godina sviram što gitaru što svašta nešto drugo i vremenom sam naučio ponešto
Khm...
Overdrive wrote:
13 Mar 2018, 19:33
Samo uzmi inbus, okreni par mm levo / desno i to je to.
Overdrive wrote:
12 Mar 2018, 10:11
Sad će baš strat sa dva hambakera da zvuči drugačije neko LP sa dva hambakera..idi begaj
Overdrive wrote:
01 Feb 2018, 10:39
https://www.kupujemprodajem.com/Fender- ... lter_id=13

ja bi ovo pogledo..
Spoiler:
Fake k'o kuca.
Overdrive wrote:
30 Jan 2018, 14:05
Opcija je da ili malo podignem tailpeace ili da uradim wraparond sledeći put kad stavim žice

Oće li to da reši problem, šta vi mislite ?
...

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: YT idiot

Post by Overdrive » 24 Mar 2018, 23:32

Tenji očekujem sad da ponešto od ovoga i istetoviraš..

User avatar
Tenji
Posts: 971
Joined: 08 Dec 2009, 19:12

Re: YT idiot

Post by Tenji » 24 Mar 2018, 23:35

Iznad guze. 8)

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: YT idiot

Post by Overdrive » 24 Mar 2018, 23:47

Tenji wrote:
24 Mar 2018, 23:35
Iznad guze. 8)
pa dobro sad..šta god tvoj partner voli :lol:

User avatar
zwelj
Posts: 370
Joined: 12 Sep 2011, 06:51

Re: YT idiot

Post by zwelj » 25 Mar 2018, 00:01

Overdrive wrote:
24 Mar 2018, 14:28

al kad mi dođe klinac koji je juče kupio svoju prvu džitru pa onda on deli savete drugom klincu ?

Pa tome se svakako mora stati na put.
Prestrog si. Jeste smešna je ta potreba današnje mladeži da jutjubuje, onako starmali, ozbiljna lica, kako divane o koječemu... ali to je njihovo vreme... Evo i ovaj moj, nije mu ni 7 a onomad me moli da ga snimim i okačim na yt da ga vide drugari i druga deca kako sklapa i rasklapa svoje transformerse. Eto i on bi nekoga da poduči ;)

Tesko je suditi o vremenu kojemu sve manje istinski pripadamo jer smo inicijalizovani u drugom. Tanka je linija što deli principijelno od zadrtog, ono jeste, postoje vanvremenske vrednosti ali malo je takvih mudrica koji to mogu da iznesu lišeni prtljaga predrasuda i ličnih preferenci... Vršnjaci najbrže uče od vršnjaka, u istoj su ravni, nema nadređenih ni podređenih, nametnutog autoriteta, pa je i komunikacija najprotočnija, čista Sokratovska dijalektika.

I naravno da treba naći pedagoga koji će strukturirati informacije u znanja i veštine merom i prioritetom, no yt je, po meni, izvrstan katalizator ideja i pristupa a kako svakoj temi možemo prići iz ugla poluprazne ili polupune čaše, ovaj put biram optimizam ;)

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: YT idiot

Post by Overdrive » 25 Mar 2018, 00:15

zwelj wrote:
25 Mar 2018, 00:01

Prestrog si. Jeste smešna je ta potreba današnje mladeži da jutjubuje, onako starmali, ozbiljna lica, kako divane o koječemu... ali to je njihovo vreme... Evo i ovaj moj, nije mu ni 7 a onomad me moli da ga snimim i okačim na yt da ga vide drugari i druga deca kako sklapa i rasklapa svoje transformerse. Eto i on bi nekoga da poduči ;)
Slažem se zwelj, i iskreno ti klinci od 7 su mi simpa.
Tako i treba da bude.
Neka uče odakle stignu i šta im se uči.

Ipak, ovde sam mislio na drugu jednu kategoriju klinaca, onih što su sprcali po tries godina (za mene su i to sad klinci jbg), lutali tamo vamo od besmisla do beznađa i onda im negde usput pala na pamet ideja da bi mogli da počnu da se bave muzikom.

Da ne grešim dušu samo prema 30's, čuo sam za nekog lika kojeg drma kriza srednjih godina pa u 6 toj deceniji kupili prvu džitru i stavili minđušu.

O-kej. Nemam ništa protiv. Lepo je sve to..nek radi ko šta voli, ali..brate nemoj tu da mi se krčiš ako ne znaš da letiš. To ne trpim. To odma u ćošak teram.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest