YT idiot

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: YT idiot

Post by MIKI-DJORDJE » 14 Mar 2018, 20:47

alfonso wrote:
14 Mar 2018, 20:22
https://ibb.co/hRcELH
I šta tu nije jasno? Bolje lepo slikaj sve a ne da prevlačiš jedno preko drugog, e stvarno si Alfonso sve ako te povadi ta tužna patetična ''Zašto'' kad ti nisi ništa do se valjao u fecesu :bambi: Ja sam i kazao da podeliš, pa ti kao nećeš jer se 'ne plašiš' a to tek ne kapiram što bi se plašio jer se ''šalimo'' tako ti i mentor kažete :o pa ljude sa poteškoćama u razvoju ne da nije lepo dirati već je baš ružno. Pa što se usro ko grlica :O.o:

A pa da piše lepo 'feces' itd :XD: što ne slika kako si tražio magnete itd ovo je tvojih 5 minuta pa će ti staratelji kupiti kartu za Pou Pou :lol: a za ''muška si kurva najveća'' e to ne može u isto vreme, jedno po jedno. Boleće te guza od tolikog radovanja.

Alfonso si :XD: :Wackelarsch: PS gledaj u tu sliku nemoj tog stratelja stalno da faćaš, ^^ :Wackelarsch:

džaba mu beneficirani radni staž, realno više mi je njega žao 8)
Ne diraj Gudu ona je još mala, skoncetrši se :Wackelarsch:

Eh sak kad je neko noti oma mu kažem ''Alfonso si'' , naravno samo je jedan original :rlol:

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: YT idiot

Post by MIKI-DJORDJE » 14 Mar 2018, 21:33

YT Idot je baš zeznuta kategorija

Sa njima nema opuštanja jer zbog tog velikog znanja njihov Ego se napumpa do ne slućenih džinovskih proporcija. Naravno veliko znanje je fiktivno

Ono što je zabrinjavajuće je stepen agresivnosti gde YTI bez razmatranja pokazuje ''to veliko znanje'' te obavezno mora upotrebiti neku od magičnih reači kako si svoj Ego zadržao u tim dimenzijama

Prilikom narušavanja pograničnog područija Ega YTI dolazi do burnih reakcija,

Na žalost isti će se nakon kratkog vremena opet vratiti napumpavanju izduvanog - ega jel - na isti način kao i do tada

Kako da se YTI izvuče iz začaranog kruga? Moguće da ima nekih radova na tu temu

zanimljiva je struktura povezivanja YT Guru-a i Idiota, brzo se YTI posvećuje svom mentoru i spreman je da ga brani sve dok ne naiđe neki drugi mentor

verujem da su mnogi mislili da će vremenom trend porasta YTI opadati kao ''OK yt postoji toliko dugo pa valjda će zastariti'' ali ne, on je još tu a porast YTI-a je vrtoglav.

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: YT idiot

Post by Overdrive » 14 Mar 2018, 21:41

ima tu par fenomena koje sam zapazio

Stari majstori su počeli da prodaju svirku "na parče"
Ceo video - jedan "lick" :roll:

Onda, neko ostvari značajan uspeh, broj subova isl..kao npr onaj Hening Poli (ćelavi nemac, simpa lik) kad eto ti Kori Mure (koji se muči i sa engleskim i sa gitarama) kako kreće da ga besramno kopira..msm povrać

Ono što je evidentno je, da se vidi ko zna znanje, a ko pravi video radi videa i to bez imalo blama, iako je sve providno i jasno..

Ovo je izgleda vreme kada su sve neke stvari koje su nekada bile blam, sada postale poželjne, a na YT se to lepo vidi

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: YT idiot

Post by MIKI-DJORDJE » 19 Mar 2018, 10:36

Dobar primer kolega, da odavno su počeli sa tim parčićima nema praktično knjige koja pokriva sve ono hoćeš da naučiš rock ili blues gitaru da je od A do Š sve tu, znam samo za 2 publikacije iz delova ali i njima manjka dodduše druge su daleko oskudnije....

Sa tim Lickovima neće puno ni naučiti ako im ne objasni zašto, a da bi razumeli treba neko malo predznanje o barem osnovnim stvarima. Naravno mora se krenuti od nečega pa je lick ok, ali često ne kažu da li je npr Em ili već...A kada bi rekli tal lick bi mogao da se upotrebi u pravoj situaciji lakše...

Henija Paulija znam preko FB i ok je hoće da odgovori i sve....Ja nisam ni znao on je išao berkli beše tako neka škola za đitru i snimanje, a i zabavan je lik....

E ovaj drugi Cori sa njim sam bio drug ali on sve vuče da mu stalno lajkuješ itd i poče da prodava šolje i majce, hajde razumem...OK pregleda HB gitare i to je ok, ali je tvrdoglaviji od kolege mu Nemca i da jeste pri kopija ladno sa tim što ovaj Kori zadržava sve gitare :D

Pričali smo mi o magnetima i ja sam ga ''navukao'' na neodymium-ske i sada ih meće u sve itare, ima u grupi onoj ja volim HB iz koje sam se isčlanio jer nije dao da se reč kaže loše, gitare su perfektno dobre ali nije istog kvaliteta ona od 90 i od 190 evra i kad bi kazao da na ovoj od 90e treba bolji tremolo ko može npr i to jeftiniji max 50 e da napraviš bomba gitaru od bi se ljutio ''zašto kad može i ovakva''

Nije on loš msm niko od njih nije kvaran, valjda :bambi: ili je to moja ne popravljiva naivnost...

Hajd a kažem bitno je, druga koji mi je ono baš šravi drug u realnom životu nije hteo da podrži u borbi protiv '' Agresivne diskriminacije ''', LM drug se pobunio protiv natpisa koji je objavio Radio Koln -Keln u fazonu
'' Ko ne poštuje pravila Nemačke odmah napolje, vi nam uzimate hranu, dosta je silovanja itd itd nećemo više biti fini itd itd '' i ljudi su podivljali, jedan deo Nemaca je naravno kazao da je to bezveze da se tako diskriminišu sve izbeglice i imigranti...E u grupi za gitare neko je to podelio i napao mog prijatelja da je on naivan, inače žena mu je naša Ruskinja Slavenka (ja kažem naša :) ) da će nas sve pobiti imigranti itd.....Čovek je svetsan da sutra neko može njegovu suprugu da gnjavi ili pak decu....

Koriša nije podržao protivljenje samo se sklonio, a to znači šta? Ako nisi protiv a ćutiš pa to je odobravanje barem ja tako to vidim....

Baba Slim
MF veteran
Posts: 2861
Joined: 01 Sep 2006, 09:28
Location: Novi Sad / Vrbas

Re: YT idiot

Post by Baba Slim » 19 Mar 2018, 12:07

M-Đ, kao i uvek, opet 99% vremena kuca o nečemu o čemu ga niko nije ni pitao, ni tražio mišljenje. Tu i tamo nabode neku poentu, ali dok razgrneš po epsko dugačkoj, ničim izazvanoj prepirci sa samim sobom, osedi čovek.

OD-Boogie-Woogie frustracije ne vredi ni komentarisati. Uzgred budi rečeno, otkud si ti opet postao legitimni sagovornik na ovom forumu, nakon onih banova i vređanja svih redom, šakom i kapom?

Kako ti nije muka a slobodno možemo reći i sramota da mrsomudiš™ na sve žive teme, bez ama baš ikakvog praktičnog muzičkog iskustva, ni jedne svirke u životu, bilo čega?

Ako zaista u svojim zrelim godinama nemaš šta pametnije da radiš sa slobodnim vremenom, nego da godinama unazad pokrećeš ovakve filozofske teme po internetu, troluješ otvoreno, vređaš ljude koji ne misle kao ti (nebitno da li je iz zabave ili ne), obilato prosipaš frustacije gde god stigneš, vrtiš u krug svaku raspravu bez ikakvog smisla i poente, nema šta drugo nego da te žali čovek, i jednostavno ignoriše.

Apropo teme, kao i uvek, previše filozofirate. Korist YT je nemerljiva, s aspekta dostupnosti informacija, štaviše, može se tvrdnja komotno proširiti na internet kao civilizacijsku pojavu.

Kao i u svakom moru informacija, potrebno je na individualnom nivou korisnika, u ovom slučaju nekoga ko uči da svira instrument razabrati ono što je korisno od onoga što nije (kao i u vašim postovima na primer, samo što je to kod vas uzaludan zadatak, jer je odnos uloženo vreme/dobijene informacije iz vaših postova poražavajuć).

Svako usvaja ono što misli da njemu odgovara i da je njemu potrebno, bez obzira slagali se vi s tim procesom ili ne. Poenta je - nikad nije lakše bilo doći do (svakakvih, i dobrih i loših) informacija u procesu učenja. To nekome može ili ne mora da se sviđa. Rezultat svega toga opet zavisi od samog čoveka, i svih njegovih ljudskih vrlina i mana.

A vi bolje svirajte nešto s nekim, PRED NEKIM, nego što ovde besomučno prosipate mudrosti.

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: YT idiot

Post by Overdrive » 19 Mar 2018, 12:20

Baba Slim wrote:
19 Mar 2018, 12:07
A vi bolje svirajte nešto s nekim, PRED NEKIM, nego što ovde besomučno prosipate mudrosti.
slažem se
Ako pevaš i sviraš treba mi čovek za SQ cover band, izvoli ? :mrgreen:

User avatar
clapton
Posts: 821
Joined: 01 Feb 2010, 01:15
Location: mne
Contact:

Re: YT idiot

Post by clapton » 19 Mar 2018, 14:39

mozda da prvo naucis da sviras? lol

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: YT idiot

Post by Overdrive » 19 Mar 2018, 14:49

ma to ćemo lako, uplatio sam časove.. :mrgreen:

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: YT idiot

Post by MIKI-DJORDJE » 19 Mar 2018, 20:30

Baba prikoči malo, ne kapiram čemu to prozivanje ničim izazvan, pa nisam ja na optuženičkoj klupi da odogavram na postavljena pitanja. Još držiš čas o promašenoj temi a vezano za mene ili kolegu dok je tema sasvim drugo, pa šta je to do trolovanje. Ja tebe odlično razumem kao i svako biće. A ono što sam razumeo je nije baš za pohvalu .

Ja nikada u životu nisam imao problem sa razumevanjem čak ni kada bi postajala ne potpuna jezička barijera, svuda i sa svakim uvek OK osim sa Vas par koji se žalite tu još od početka kada sam došao na forum prozvan zbog oglasa, da li je to jel sam nekoga potkačio tada namerno a nekoga ne namerno - verujem da jeste, a drugi deo je kompleks čist ko suza, ne kažem ti ali iz grupe. Te stalne zamerke koje kopirate bez obzira šta da napišem me baš zato i ne dotiču osim što liče na jeftino i nisko vređanje. Da je došlo od nekih muzičara , poznvaoca istorije, nkoga ko ume da majstoriše ili pak da je zanimljivo piše pa da se i potresem. Tako da me ne dotiče previše osim kad neko pređe svaku dozvoljenu granicu, jer nisam ovde otirač za svačije predloge, zamerke i sugestije. Pogotovo kada je jedno te isto ''ne razumljivo, pravopis, predugačko ''

Ako ti nije razumljivo brate , predugačko nemoj da čitaš a nisam tražio pomoć da ti sada treba da se patiš po bespućima prosto proširenih rečenica i slaganju vremena te da ''osediš'' i saopštiš mi isto što i ekipa X puta do sada. Osim novine da sviram pred nekim. Sa kim ću da sviram i šta radim u svom životu to je moja stvar, MF ne doživljavam kao mesto za ličnu promociju, koliko znam ne poznajemo se lično tako da se ja ne bih usudio tebi da dajem savete po pitanju šta da radiš u svom životu. Al nije fer ti meni da daš savet a ja tebi ne, izbor pedala ti je OK jer videh da redovno kačiš slike nisam pratio ciljano već naleteh temi kada stižu odgovori a za gitare bih rekao da su loše to da prodaš a uzmeš nešto kasvetno (dobro) mnoge oko 300e do 500e mi deluju bolje od toga. Ne zameri, nije to revanšizam već vidim da ne patiš od imena pa mi je čudan izbor đitri, no stvar ukusa i afiniteta.

MADA stoji da mi ''obaranje'' sa pojednim ljudima ovde oduzima vreme i narušava kvalitet života, razlog posete je da vidim ima li šta od onih od kojih mogu šta naučiti, potsetiti se nekog znanja, učestvovati u konstruktivnoj razmeni mišljenja pa i šaliti se.

Koga je Kolega trolovao ili ne ne znam, nisam primetio a za vređanje Vi njemu kažete daleko više kao i sada i jednu rečenicu je odgovorio, videh da je nekima zanimljivo, ne liči na snoba niti se tako ponaša, meni nije uradio ništa loše, smtram ga prijateljem i ako se nismo lično upoznali, ako sam pohvalio to što piše šaljivim manirom i razbija monotoniju nema potreba njega da zamrzite zbog mene, msm na ekipu. Ima tamo u predlozima i zamerkama navedoh čije postove smatram kvalitetnim, ako sam nekoga izostavio žao mi je. Nego nije čovek tema, on je dao temu pa ko hoće neka piše, ko neće Bože moj.

Ja inače dugo pišem jer brzio i kucam. Stalno ima primedbe da nije jasno pa sve da pojasnim, tako da od sada pišem kao i obično, ko ne razume tim bolje. Ja sam ostavio par interesantnih istorijskih činjenica a po stvarima ''uradi sam'', neka sitnica prilikom učenja gitare i popravke kao i procena koja je gitara u pitanju, pojačalo, pedala, šta kupiti i sl. za mojih godinu i frtalj je sasvim dovljno, po privatnim porukama vidim da nisam promašio te da je daleko više onih koji su me razumeli od onih koji nisu. Nego nije o meni da o tome sudim, nisam tu da bih stvarao štetu već ako mogu da pomognem super, možda je to profesionalna deformacija.

DA SE VRATIMO TEMI

Svaki čovek, žena i dete znaju da su YT kao i net više nego korisni produkti naše civilizacije ( ono što se kolega nije usudio reći ali je nagovestio), čak šta više namena je bila da se besplatno dele informacije te da svako može pristupiti podacima koji ih interesuju. Tu nema zbora da je pregršt korisnih stvari na netu, koliko se benefita može iz istih izvući, nravno da ima i loših. To se valjda podrazumeva te ova tema nije atak na net ni na YT ne znam kako se uopšte tako može doživeti. Sama činjenica da mi ovde besjedimio (pričamo, divanimo) jeste jedana od dobrih stvari, kao i informacije koje će ljudi naći.


Kada se priča o YTI može se pod tu temu podvući ne osoba ili ti jutjuber već možda neki kiks, ne baš ok informacija, oportunizam i slično. Svaki čovek / žena ima dobre i loše strane, ništa nije samo crno ili belo, takođe ima i likova koji su meni možda antipatični kod npr. Vama mogu biti super. Za lickove i slično to stoji. Neki su imho korisniji od drugih, Ima par kanala gde je to for free 100% a negde je na ''kašičicu'' te obično osnova koja se mogla naći i na drugim mestima te bude ono čuveno ''Ako želite da naučite sve o iprovizaciji link je dole do mog šopa pa kupite taj kurs'' . Naučiti npr sve o improvizacii iz jednom osrednjeg kursa je marketinški trik i laž.

Malo je onih koji će kazati da treba da se radi puno i vežba te realno opisati šta nude. Kažem kanala ima koji zasita fenomenalne stvari , negde je 1/4 kursa besplatna, nego da ih ne reklamiram. Ja prvi gledam te kanale i pratim šta ima novo. Zato je ova tema sasvim dobra, YTuberi su pri javne ličnosti i ako ih spomenemo u kontekstu kritike pa nismo im glavu otkinuli.

Zahvaljujući YT sam naučio da menjam recimo pragove na svojoj gitari, jesu mi pomogle knjige ali je YT moguće odigrao veću ulogu, no takođe ima par video zapisa koji se mogu svrstati u YTI.

Cori Mura koga smo spomenuli i priča koju sam naveo je istinita, ja ne volim da vidim da neko priča o gitarama a ima izvesno mišljenje koje je na kraju upereno i protiv nas ovde, ja prvi idem u tu zemlju, takođe delio sam par njegovih video zapisa. Da li ga to sve čini lošom osobom. Ne.

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: YT idiot

Post by MIKI-DJORDJE » 23 Mar 2018, 00:15

clapton wrote:
19 Mar 2018, 14:39
mozda da prvo naucis da sviras? lol
Svira on OK, čuo sam nešto bez imalo preuveličavanja zvuči bolje od nekih umišljenih tzv gitaroša, ne msm na tebe već nešto sam čačkao gde su radovi razni...Sad ja nisam kritičar nikad to ne bih umeo da budem, loše odmeravam reči kada treba neki kiks upakovati u ružičasto da se izvođač ne naljuti. Sujeta je čudo. :bambi:

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: YT idiot

Post by ssmc » 23 Mar 2018, 02:29

Overdrive wrote:
13 Mar 2018, 20:05
Spoiler:
Šta je to YT idiot ?

Viđamo ih na svakom koraku - to su klinci koji uče o instrumentima (i muzici) sa YouTube-a.

YT naravno može da bude veoma koristan za one koji znaju šta da gledaju ali, za klinca koji bi da počne da recimo svira neki instrument (recimo gitaru) YT može da bude zbunjujuć.

Zašto zbunjujuć? Pa zato što se jednostavno rečeno nakotilo svakakvog sveta i svaka šuša ima pristup netu i, što je najgore, svaka od tih šuša smatra da ima pravo da lupeta, širi deinformacije i tako zapravo samo šteti zajednici iskrenih entuzijasta gitare, koji bi da zaista nešto i saznaju.

Evo primera:
Postoji nekoliko mitova koji su svi odavno debunkirani, razbucani ali..iz nekog razloga se tu i tamo i dalje vrte, pa neko ko prvi put naiđe na nekakve diskusije u vezi sa gitrama, može da stekne utisak da tu stvari nisu zaista čiste.

Diskusije o uticaju drveta na zvuk i mitove u vezi sa tim, diskusije o novim vs starim žicama, delovima gitare uopšte, lampama, SS pojačalima, napajanjima bla bla you name it.

Između ostalog, svi smo verovatno naišli i na "pažljivo sa truss rod" mitom, jer "ako niste vešti možda bolje da to date stručnjaku da uradi umesto vas, jer možete da pokvarite gitaru.." i bla bla..znate već

Naravno da je taj "mit" potekao od nekog kretena.
I naravno da je taj deo gitare kao i svaki drugi, napravljen da bi se koristio, pritezao i dotezao, te nije ništa "opasniji" nego recimo čivije ili bilo koji "šraf" na gitari for that matter, ok?

Ali..i taj "mit" je nekako zaživeo i prenosi se sa budale na budalu godinama.
"Pazi nemoj da zatežeš previše", "nemoj da nešto siebeš.." pogledaj kako se to radi na jutjubu itd.

Postoje naravno oblici života koji se plaše da upotrebe i čekić, pa zovu majstora za sve (takvim likovima verovatno i žene zovu majstora da odrade posao ili da im pokažu kako se to radi..btw)

Postoje i normalni ljudi, koji upotrebljavaju stvari onako kako treba. U to se ubraja i održavanje istih dabome.

Postoji međutim treća vrsta, koje je ovo novo vreme tehnologija donelo, to je YouTube idiot - lik koji nume da pr'ne bez jućuba.

I evo baš videh da se na jednom topiku, gde neko pita za truss rod, javlja jedan takav lik, sa "savetom".

Ono što je jasno, je da lik verovatno nikada u životu nije ni video truss rod.
Verovatno ne zna ni šta to znači, ali je negde na YT pokupio mit po sistemu prenošenja "zbudalenabudalu" i eto kako se glupost širi, eto kako se šteta pravi, bez imalo mozga, bez imalo opreza, bez imalo normalnog pristupa stvarima.

Zbog takvih likova ljudi moraju da troše svoje vreme i objašnjavaju stvari koje je civilizacija odavno rešila.
Zbog takvih likova se neka dokazana znanja dovode u pitanje i stvara klima opšte nesigurnosti i neverice.

Takvi YT idioti sada dovode u pitanje ne samo znanja u vezi sa gitarama, već i sa oblikom planete Zemlje, a sutra ko zna šta sve ne..

da sam ja Mao Ce, bio bih prisiljen da uspostavim čvrstu ruku, upravo zbog takvih likova koji svojom glupošću kompromituju znanje i stvaraju ambijent nevereice u civilizacijske tekovine zbog kojih su ljudi gubili svoje živote.

Nije toliko opasan strah koliko oni koji ga prenose, nesvesni svoje gluposti.
Tužno je ovo čime se baviš. Stvarno tužno

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: YT idiot

Post by Overdrive » 23 Mar 2018, 09:16

šta da ti kažem batice..eto ti pa tuguj :mrgreen:

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: YT idiot

Post by MIKI-DJORDJE » 23 Mar 2018, 10:48

Doza nemoći da se shvati iole bolje napisan tekst ovde je stvarno bolna, mada je i za očekivati.

Čovek napiše kvalitetan tekst, provokativan, tačan u mnogim segmentima jer objektivno i moderna psihologija identifikuje iste probleme, masa bi da ga kamenuje, umesto brainstorming-a pada tekstualni linč.

Asocira me na gimnaziju gde đaci nakon pismenog sačekavši ocene prisustvuju čitanju najboljih radova, dok profesorka održava mir i jedna od 5-ca čita ostali sa lošim ocenama zelene :mrgreen: , negoduju kako bi se prikrio stid kao ''ja sam mogao bolje ali...''. Ovde profesorke nema, niko nije prisiljen da sluša.

Tema se može posmatrati ne samo na primeru YT već uopšteno modernih medija i socijalnih mreža, naravno da ima puno korisnih informacija ali verovati da je sve dobro je zabrinjavajuće.

Klimanje glavom bez dovođenja u pitanje autoriteta je evolutvno nazadovanje :obey:

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: YT idiot

Post by MIKI-DJORDJE » 23 Mar 2018, 11:41

(ssmc Floyd nisam mislio na tebe lično u svom izlaganju da ne bude zabune već generalno, teksta na dole nema nikakve veze sa tobom.)

Nisam ničiji advokat već iznosim imho neko objektivno zapažanje (koliko je to moguće), nikoga ne poznajem tako dobro da bih mu sada ''držao stranu'', no mora se primetiti da je količina negativnosti koja se saspe da li OD-u ili ima još par ljudi koji umeju da pišu lepo - stvarno zastrašujuća. Neko može pomisliti da čovek ima živce od čelika ali stvar je sasvim drugačija jer uvredljive i plitke komentare najbolje je posmatrati kao na prašinu, gde god koračaš ona se diže lebdi, može da smeta, da kašlje čovek pa i da dobije alergiju a ovako ostavi se da slegne.
Ja pa ne razumem kada odem negde i vidim razgovore sledećeg tipa:

''Uzeo sam pedalu. Dobra je. Moja najbolja sada.''

Odgovor: ''To brate, legendo, kraljino, care'' ;

ili tema ''Šta mislite o Mitru Miriću, Led Zeppelin-u''

odgovor: ''Super je, Page je vrh vrhova, Mitar je legenda, volim 3ći album i kraljicu trotoara''

Šta je lepo u tome? Pa recenzija pedala ima na hiljade kao i kritika, fan stranica određenih bendova. Naravno ove je MF te treba i tome da se piše ali kada kao juče čitam pozivanje na ''smisao'' ja prosto ne mogu da verujem, onda se setim da je nekome dovoljno da ''blene u šarena vrata'' a nečiji intelekt zahteva više. Svidelo se to nekome ili ne tako stvari stoje to je ono što YTI i ostali ''I'' čine sa masom oko sebe.

Verujem da je su predlog iz životnjske farme mnogi shvatili kao originalan tekst u temi da se ''MF isključi sa aparata'' ili pak kao uvredu pa u ne znanju nisu smeli A da kažu. Ne znanje je užasna stvar a kada se sa ne znanjem neko diči e to je tragedija od koje nema veće.

User avatar
alfonso
Posts: 618
Joined: 10 Jun 2015, 16:23

Re: YT idiot

Post by alfonso » 23 Mar 2018, 12:00

Ova tema je pokrenuta, ne iz razloga da se "digne prasnina", nego da proba mene da ponizi jer sam rekao liku "ako nikada nisi radio nista slicno, odgledaj neki yt video o tome".
Niko se naucen nije rodio, a realno yt je jedna od najvecih riznica znanja cele nase civilizacije.
Nekada su bile knjige "uradi sam", pa nesto ne vidim da ljudi pljuju te knjige
Klinci znaju jako dobro da isfiltriraju sta je ok a sta ne. Neke stvari vole koje su mojoj generaciji debilne, ali to je razlika izmedju nas i njih, pa ne obracam paznju. Budala je uvek bilo i bice.
Nekad radio, TV, pa sad YT, sutra ko zna

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest