Izvinjenje!

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

Post Reply
User avatar
alfonso
Posts: 618
Joined: 10 Jun 2015, 16:23

Izvinjenje!

Post by alfonso » 14 Mar 2018, 20:38

Izvinjavam se svim clanovima foruma (sa izuzetkom clana mikidjordjekakovec i overdrajv) sto sam dopustio da rasprava sa njima ode ovako daleko.
Za profil me nije briga ili bilo sta, admin nek radi sta hoce.

Necu vise reagovati na njihove postove, posto nismo u stanju da nadjemo zajednicki jezik.

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Izvinjenje!

Post by Overdrive » 14 Mar 2018, 20:48

a ti si ovde zbog zajedničkog jezika..? :obrve:

User avatar
pisac
Posts: 547
Joined: 15 Dec 2012, 00:02
Location: Krusevac

Re: Izvinjenje!

Post by pisac » 14 Mar 2018, 21:34

Kulturan covek.
Svaka cast. :bravo:

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Izvinjenje!

Post by Overdrive » 14 Mar 2018, 21:37

pisac wrote:
14 Mar 2018, 21:34
Kulturan covek.
Svaka cast. :bravo:
nije nego se ukhakhio od banovanja pa da se opere i dodvori na vreme.. :lol:

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Izvinjenje!

Post by MIKI-DJORDJE » 19 Mar 2018, 10:11

:O.o: .1 Zabranjeno je vredjanje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj, polnoj i drugim osnovama. Kao i rasprava o odredjenom clanu ovog foruma.

Ti ovde si ladno započeo temu o dva člana kao izvinjavaš se ostalima a meni si još prikačio nastavak imena, pa sad eto pogledaj pravila i ti i kolega ti koji je opleo više puta po ''pederima, tranvestiti '' itd A oboje ste nešto gadljivi na Niš i region ...No dobro uglavnom to si zvinjenje trebao pod predlozi, itanja, sugosetije vezano za forum a ne ovde u spitfestu gde verujem očekivao si publiku ...

sada radi guza ko meduza - nakon velikih intelktualnih pražnjenja a ne pročitavši pravila, te nakon burnog praćenja po temama Marčelo, Daphon dilej, Kupovina preko oglasa, oprema koju nemam, oprema koju imam, naručivanje iz inostranstva, Kanatri fjučer, YTI itd itd gde je prikzan raznovrsan splet kombinacija ''ti si budala, kretenu, glupane, plup si, idiote, ebem m.ku, lekvi '' itd itd de bi uvek došao sam NE POZVAN
TEBI JE beše bilo stalo da nađeš zajednički jezik ?! :metal: :shock: Logično sasvim jer kad dođeš ne pomenut izvređaš to je pokušaj traženja zajedničkoj lingvističkog izražaja.

I onda te ja, ili Mi provociramo? Da ne poveruje čovek

A ZAŠTO NISI PISAO U TEMI O FORUMU? PREDLOZI, PITANJA ITD pa zato jer ste bili tema već 2 put pomenuti zadnje je bilo kada je skinuta tema o gitari i sajmu, niko te te nije spomenuo (ni kolegu ti) uleteli ste samo tako On pogotovo a spominjem jer te podržava sa ''kulturno'' možda je cinizam , ne znam . Napisano je da je zbog vređeanja i psovanja upućenog meni tema skinuta između ostalog a akteri su poznati.

Ovredrajva si mogao da izostaviš tj da mu se izvineš. ''Šta će ti biti sa profilom'' ne znam, mene iskreno baš briga, nemam ništa od toga da li će neko izleteti ili ne. ali ''da nije briga'' ne bih rekao čim si se odlučio na ovakav korak. Ne verujem da ti se išta strašno može desiti masa nas ima po opomenu neki zasluženo a neki ne, ali ako ti/vi niste dobili ni jednu e onda no comment!

Samo se mani ružnih reči, sve može da se kaže i bez tih direktnih uvreda. To nemoj da tumačiš kao moju slabost.

A tema ti je ladno protiv pravila da ponovim 1.1 Zabranjeno je vredjanje ...................... Kao i rasprava o odredjenom clanu ovog foruma. :bambi:

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Izvinjenje!

Post by nebojsak » 19 Mar 2018, 19:19

Odmori malo jebote. Nesnosan si sa tim nepismenim čaršavima, zar je toliko teško shvatiti? Otpade mi prst od skrolovanja svake jebene teme koju zagadiš svojim tokom misli iz klonje, a ne postoji ignore opcija.

User avatar
Margos
Posts: 672
Joined: 28 Oct 2009, 22:57

Re: Izvinjenje!

Post by Margos » 19 Mar 2018, 19:36

nebojsak wrote:
19 Mar 2018, 19:19
Otpade mi prst od skrolovanja svake jebene teme
:1:

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Izvinjenje!

Post by Overdrive » 19 Mar 2018, 19:45

Margos wrote:
19 Mar 2018, 19:36
nebojsak wrote:
19 Mar 2018, 19:19
Otpade mi prst od skrolovanja svake jebene teme
:1:
hm, kako zna da je nepismen tekst ako ga preskroluje..? :|

jbt al ste razmaženi, sad je prst postao problem.. :mrgreen:

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Izvinjenje!

Post by MIKI-DJORDJE » 19 Mar 2018, 20:36

Apsurd za apsurdom, daj bre brate ti kao sviraš neku alternativu ne kapiram šta ti smeta, pa stisni dugme i leti na dole, moj post jeste dugačak ali nije vulgaran, ali je moguće apsurdan jer sa nekim nema razgovora.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest