Sta mislite o popu generalno?

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Sta mislite o popu generalno?

Post by Doolio » 06 Feb 2009, 08:48

jeste stvar ukusa jer su meni linkin park i limp bizkit najgori od nu metal bendova:)

User avatar
Rax13
MF veteran
Posts: 1619
Joined: 14 Aug 2007, 04:08

Re: Sta mislite o popu generalno?

Post by Rax13 » 06 Feb 2009, 10:27

To sve stoji... Ali ja sam potencirao na loshim stvarima pop KULTURE, a muziku sam dole samo pomenuo, to je vishe bila "shala".
Ali ja ne podnosim pop (ovaj "novi"), shta da radim, takav mi muzicki ukus... Nishta ja nemam protiv da se nekome svidja, ali kad mi puste u kolima Georgi-evog ili onog Sergeja... AAAA!!! :D

User avatar
AllHopeIsGone
Posts: 320
Joined: 06 Jan 2009, 01:45
Location: Savino Selo

Re: Sta mislite o popu generalno?

Post by AllHopeIsGone » 06 Feb 2009, 10:49

Doolio wrote:jeste stvar ukusa jer su meni linkin park i limp bizkit najgori od nu metal bendova:)
Dobro,realno i jesu njesra :D Linkin Park ju stvari 'N Sync sa gitarama, i kao metal su katastrofa, al' kao pop bend su superishka :D

Limp Bizkit je postao dobar bend tek 2005-e godine :wink:

Rax13 tebra, Vlado Georgiev ima neku dobru pesmu, mislim dja mi se, ima spot u nekom parku i tu neka devojka nesto radi i neki lik je nesto gleda kao :) Cimer mi je na fax-u slusao taj albim do besvesti, pa sam morao nesto prihvatiti :oops: Nije da se pravdam, al' se pravdam :D

A sta kazete za filmsku muziku? To meni dodje kao najbolji pop. Dobar bend ili solista dobiju dosta vremena da naprave jednu il' dve pesme i onda to obicno jako dobro i urade..narocito su bile dobre pesme iz filmova 80-ih i pocetka 90-ih..

E, a George Harrison, Boney Tyler, Culture Club (i ostala gay ekipa je 'ebala kevu :lol: :lol: :lol: ), onda Stone Roses ima extra pop stvari i tako :D

User avatar
Rax13
MF veteran
Posts: 1619
Joined: 14 Aug 2007, 04:08

Re: Sta mislite o popu generalno?

Post by Rax13 » 06 Feb 2009, 11:00

Ja sam lepo rekao... MENI se to ne svidza, nemam nishta protiv pop fanova... ;)

User avatar
blaze
Posts: 144
Joined: 15 Aug 2007, 08:39
Location: Krusevac
Contact:

Re: Sta mislite o popu generalno?

Post by blaze » 12 Feb 2009, 23:27

O popu mislim da e debeo i ima veliku bradu i da mnogo pljacka ljude :D.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest