Bajaga na tapetu

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Bajaga na tapetu

Post by nebojsak » 12 Oct 2009, 18:14

Beograd - Zagreb.

User avatar
frkadela
MF veteran
Posts: 780
Joined: 24 May 2007, 17:07
Location: Beograd

Re: Bajaga na tapetu

Post by frkadela » 12 Oct 2009, 18:19

nebojsak wrote:Beograd - Zagreb.
Od Beograda do Zagreba ima manje od 400km. Od Beograda do Skoplja ima oko 440.

User avatar
frkadela
MF veteran
Posts: 780
Joined: 24 May 2007, 17:07
Location: Beograd

Re: Bajaga na tapetu

Post by frkadela » 12 Oct 2009, 18:22

Nema pruga veze, jer kaže:

"gume skripe bluz kilometara
442 do Beograda"


EDIT: Duane, ne zajebavaj me! Izgleda k'o da pričam sam sa sobom. :D
Last edited by frkadela on 12 Oct 2009, 18:22, edited 1 time in total.

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Re: Bajaga na tapetu

Post by Critical » 12 Oct 2009, 18:22

Dushan-85 wrote:
Critical wrote:Pa izgledas mnogo starije, ja sam cuo jednom da je Dzoni rekao za tebe da si mator ko biblija i da si bezveznjak i da volis vozice,hahahhahahah
Bezveznjak ti je ono sto imas u glavi.

:krstise:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Bajaga na tapetu

Post by Doolio » 12 Oct 2009, 18:23

jeste zagreb-beograd, mozda je bajaga lupio kilometrazu, ali je zagreb u pitanju. tekst je napisao kad se vracao iz zagreba u beograd.

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Re: Bajaga na tapetu

Post by Critical » 12 Oct 2009, 18:24

Doolio wrote:jeste zagreb-beograd, mozda je bajaga lupio kilometrazu, ali je zagreb u pitanju. tekst je napisao kad se vracao iz zagreba u beograd.
Kako ti to znas? Brate bas si bezveznjak :bambi: :bravo:

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Bajaga na tapetu

Post by nebojsak » 12 Oct 2009, 18:32

frkadela wrote:
nebojsak wrote:Beograd - Zagreb.
Od Beograda do Zagreba ima manje od 400km. Od Beograda do Skoplja ima oko 440.
Ima manje, ali od 450.

nenadnenad
Posts: 2285
Joined: 20 Aug 2008, 00:17

Re: Bajaga na tapetu

Post by nenadnenad » 12 Oct 2009, 18:37

nema skriveni smisao jer je u 'ruski voz' ocigledno da ide u rusiju da se leci od zavisnosti heroina ili alkohola? :mrgreen:

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Bajaga na tapetu

Post by dejankuki » 12 Oct 2009, 20:42

Hmm, koliko se ja secam on je sam izjavio da je pesma stvarno nastala na auto-putu bratstvo-jedinstvo tj. Zagreb-Beograd... i da je to pisao dok su drugi spavali u kombiju.. licno cuo.. neka emisija na "nocnom programu" sto je uvodna spica bila "Jednoj zeni" zasto 442 ne secam se najjasnije. valjda je na tabli pisalo 442, i on uklopio... bemliga..

A ruski voz je nastala u ruskoj transibisrkoj zeleznickoj kompoziciji, gde je 'teo da pokaze koliko je ruska stepa, tajga tundra (????) sumorna i covek 'ladno izgubi pojam o daljini i prostoru... opet negde sam procitao..

No medjutim da je to pisano, nisam siguran da li su to Jabagine reci il' je novinar nesto mudro sam shvatiJo... a, da, tamo je bio na nekoliko koncerta, Moskva, Lenjingrad, Staljingrad i Novosibirsk..


Mah, ko zna sta se desavalo u glavi njegovoj..

teodorica
MF veteran
Posts: 300
Joined: 26 Sep 2007, 19:58
Location: Sremska Mitrovica

Re: Bajaga na tapetu

Post by teodorica » 12 Oct 2009, 22:29

Mozda je deo puta isao preko sela :idea:

User avatar
Z*Z*Z
Posts: 1022
Joined: 22 Feb 2008, 01:30

Re: Bajaga na tapetu

Post by Z*Z*Z » 12 Oct 2009, 22:57

teodorica wrote:Mozda je deo puta isao preko sela :idea:
:cekic: :lol1: :rlol:

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Bajaga na tapetu

Post by dejankuki » 13 Oct 2009, 09:20

Il' prijeko Saraj'va baa :mrgreen: :ziveli:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Bajaga na tapetu

Post by Doolio » 13 Oct 2009, 10:26

onda mora da je deni K piso pesmu!

Dushan-85
Posts: 55
Joined: 31 May 2009, 06:59

Re: Bajaga na tapetu

Post by Dushan-85 » 24 Oct 2009, 09:25

dejankuki wrote:
Dushan-85 wrote:Sto se grbavo rodi, vrijeme ne ispravi.

Code: Select all

Sloba, ratovi, pomereni i izopaceni sistemi vrednosti, nepostovanje i nepriznavanje tudjeg misljena.. nista nije naucio u zivotu jer ima sidrom nedostatka paznje i gubio casove... izolacija, sto politicki, sto kuci uz kopjuter i igranje facebookova, myspace i ostalih socijalnih igrica gde mlada osoba nema dodira sa zivim ljudima ... bla bla bla...  i onda ispadne jedna "formirana" osoba kojoj je konflikt normalna pojava i misli da je bogom dat da popuje svima.. 
Hmm, da ne idem dalje u analizu.. ti si '85.. Sad, mogu i ja da kazem isto to..
al' necu, reci cu samo... ja sam ziveo u nekom, kakvom-takvom sistemu gde je sistem postojao. kljucna rec POSTOJAO... a danas... ubiti je jos i za hvalu i diku... (hint: navijac tuluza... i ostali stranci..)... pa tako nepostovanje tudjeg misljenja je samo sporadicna i jedna od stvri koje neke omladince danasnji sistem uci..

Decko, mogao bi malkice da poslusas i tudje misljenje i da se ne dizes u nebesa da je tvoja zlata vredna.. jer nije..


Bajaga mi u principu ne smeta, slusah i ja njegove pJesmice.. ali kad sam odrastao, videh da su to lake i pevljive pJesmice za sve uzraste.. opet kao ni Djole Balasevich, nit smrdi nit mirise...

TI jesi rastao u okviru SISTEMA, zato je tebi SISTEM u glavi. I ti zelis da ga napravis na ovom forumu time sto pravis neku vrstu male strahovlade. Ja jesam tu da saslusam tudja misljenja, ali ako su mu misljenja bezveznjacka, ja cu reci da mu jesu bezveznjacka, i ne znam zasto bih bilo kome podilazio po tom pitanju. A to u vezi majspejsa, fejsbuka, igrica....Ocigledno da nemas pojma o meni. S druge strane, ja to uopste i ne koristim. Trece, cudi me da znas kako idu te 'socijalne igrice', vjerovatno si ih i sam koristio. Meni ne pada na pamet da ubijem bilo koga, ni navijacha ni shetacha, mozda se takve misli gnijezde i roje u tvojoj glavi. Ali, kao sto ti ne bi dalje isao u analizu mene/ posto bi se grdno ispromashivao/ necu ja dalje tebe analizirati. Ko zna sto bih pronasao. Zato, u mom slucaju, bolje ti je da ne trazis ni vraga ni djavola.

Dushan-85
Posts: 55
Joined: 31 May 2009, 06:59

Re: Bajaga na tapetu

Post by Dushan-85 » 24 Oct 2009, 09:28

Doolio wrote:dusane, ne secam se da smo nesto pricali, tako da izvoli prozivaj koga oces, mene preskoci.

Nisam te ni spomnuo.
Ali , u svakom slucaju, postujem ljude koji na vrijeme pocnu osiguravati svoje dupe.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest