Bajaga na tapetu

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Bajaga na tapetu

Post by sinisake » 24 Oct 2009, 10:16

TI jesi rastao u okviru SISTEMA, zato je tebi SISTEM u glavi. I ti zelis da ga napravis na ovom forumu time sto pravis neku vrstu male strahovlade.
Dejankuki je stari forumski tiranin, kazem ja! :mrgreen:
Ustajte prezreni dokoni forumasi u virtuelnom svetu, vi suznji koje more nedovoljno brze tastature! Dole sistem, kao takav! :mrgreen:

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Bajaga na tapetu

Post by dejankuki » 24 Oct 2009, 10:38

Sta cu, u mom imenu se krije moja zelja za vlascu.. deJAn. znaci JA pa JA.. JA sam baJA i ne dozvolJAvam nikome da ima vece JA od mene... a ni ostalo.. idem forumom i prosipam mudrost.. i terrorisem sve oko sebe!!! Dejan potice od starorimskog DEUS = bog ili od staroslovenskog DEN (ili DEAN) sto opet ima znacenje BOG.. dakle forum to sam ja...


Nemoj slucajno da je neko posumlJAo u moje JA... inace ce imati posla sa mojim apartčikima i trabantima...










P.S. koliko nebuloza moze iZtrpeti forumska baza, ajd da vidimo, cepajte dok ne pukne... :krstise:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Bajaga na tapetu

Post by Doolio » 24 Oct 2009, 11:58

JA NE SUMNJAM U TEBE DEJANE, PRE BIH SE UBIO NEGO SUMNJAO U TEBE, JA SAM SLOVENSKI IZBLJUVAK KOMUNIZMA, STA BIH JA BEZ SVOJIH FUNDAMENTALNIH IDEALA OTELOTVORENIH U LIKU I DELU HARIZMATSKOG VODJE? JA NE UMEM DA ZIVIM BEZ NEKOGA DA MI KAZE STA SU MOJI IDEALI I KAKO DA IH SE DRZIM!

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Bajaga na tapetu

Post by Doolio » 24 Oct 2009, 12:01

Dushan-85 wrote:
Doolio wrote:dusane, ne secam se da smo nesto pricali, tako da izvoli prozivaj koga oces, mene preskoci.

Nisam te ni spomnuo.
Ali , u svakom slucaju, postujem ljude koji na vrijeme pocnu osiguravati svoje dupe.
naravno, ne bih zeleo da tvoj E-penis prodre u moje E-dupe to bi me totalno sjebalo kao ponosnog muskarca, verovatno bih morao da idem na psihoterapiju posle mesecima, stono kazu 'penis je ostriji od maca' ili tako nekako.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Bajaga na tapetu

Post by Doolio » 24 Oct 2009, 12:09

a sad, dusane, ozbiljno:
da si normalno diskutovao, mogao si da kazes ne znam ni ja kakve stvari, cuvene ili necuvene, pa da diskusija ostane zdrava i fina. sve se moze kroz kvalitetnu debatu reci, a da ne bude uvredljivo. ti jesi bio u pravu u diskusiji sa nebojsomk iz prostog razloga sto on nije skontao da si ti napisao dzonijevo misljenje kao slagvort za svoje sopstveno pritom ne rukovodeci se dzonijevim, dakle pomenuo si ga samo kao intro u post i kao kuriozitet, medjutim, nebojsak je to shvatio kao neko idolopoklonstvo ili sta vec i sa te strane okej, vasa rasprava se mene ne tice, zato nisam ni usao u nju. medjutim, ti si posle toga otisao u, ne znam ni ja gde i rasirio svoj gnjev na ostatak foruma i tu nisi ispao u redu i to je cinjenica. mislim, ajde leba ti prelistaj nazad par strana pa vidi sta si ti iskonstruisao i kome si sve odgovarao i vidi kako je sve ovo teklo. drugim recima, nemoj da su ti drugi ljudi ventil za tvoju raspravu sa nebojsom.

Dushan-85
Posts: 55
Joined: 31 May 2009, 06:59

Re: Bajaga na tapetu

Post by Dushan-85 » 24 Oct 2009, 17:25

Doolio wrote:
Dushan-85 wrote:
Doolio wrote:dusane, ne secam se da smo nesto pricali, tako da izvoli prozivaj koga oces, mene preskoci.

Nisam te ni spomnuo.
Ali , u svakom slucaju, postujem ljude koji na vrijeme pocnu osiguravati svoje dupe.
naravno, ne bih zeleo da tvoj E-penis prodre u moje E-dupe to bi me totalno sjebalo kao ponosnog muskarca, verovatno bih morao da idem na psihoterapiju posle mesecima, stono kazu 'penis je ostriji od maca' ili tako nekako.

Kako uopste imas obraza da posle ovog napises bilo sta dalje?

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Bajaga na tapetu

Post by Doolio » 24 Oct 2009, 17:42

zasto, to je sasvim legitiman odgovor na tvoj sarkasticni komentar. kako posejes, tako i zanjes. nisam bas tolika budala da drzim nivo konverzacije sa nekim kome je stalo da ispadne vispreni baja koji pravi sarkasticne doskocice misleci da je to, valjda, neki argument, vise nego da drzi zdravu diskusiju. a i pored toga sam sledecim postom pokusao da vratim diskusiju na normalan tok nadajuci se da ipak mozda zelis da pricas sa ljudima konstruktivno, a ne samo da ih jebes u mozak bez razloga, sto si ti glat preskocio i jasno mi dao do znanja sta je tvoj prioritet. okej, shvatio sam, pobedio si i poslednjeg mohikanca koji je pokusao da komunicira s tobom, mozes biti srecan u svojoj pobedi:)
zelim ti dug zivot i puno lepih devojaka i fantasticnih momenata, iskreno.

Dushan-85
Posts: 55
Joined: 31 May 2009, 06:59

Re: Bajaga na tapetu

Post by Dushan-85 » 24 Oct 2009, 18:52

Doolio wrote:zasto, to je sasvim legitiman odgovor na tvoj sarkasticni komentar. kako posejes, tako i zanjes. nisam bas tolika budala da drzim nivo konverzacije sa nekim kome je stalo da ispadne vispreni baja koji pravi sarkasticne doskocice misleci da je to, valjda, neki argument, vise nego da drzi zdravu diskusiju. a i pored toga sam sledecim postom pokusao da vratim diskusiju na normalan tok nadajuci se da ipak mozda zelis da pricas sa ljudima konstruktivno, a ne samo da ih jebes u mozak bez razloga, sto si ti glat preskocio i jasno mi dao do znanja sta je tvoj prioritet. okej, shvatio sam, pobedio si i poslednjeg mohikanca koji je pokusao da komunicira s tobom, mozes biti srecan u svojoj pobedi:)
zelim ti dug zivot i puno lepih devojaka i fantasticnih momenata, iskreno.

Ono sto si ti pokazao svojim pretposlednjim postom, jeste da si ti taj koji je seksualno isfrustriran a ne ja. Drugo, ja sam bio napadnut i moje je da se branim kako god znam i umijem. Javio se si se niotkuda da mi kazes da te preskocim u buducim postovima, iako nikada slova nismo progovorili, i time me samo isprovocirao da ti bacim taj sarkasticni komentar. Zar ne mislis da je glupo da se osjecas prozvanim, a da te niko nije ni spomeuo? Znas da narod ima izreku 'da se svako cheshe tamo gdje ga svrbi'. Zaista, ne ulazim u to 'sta' to tebe 'svrbi', a jos ponajmanje koji su razlozi da se ti unaprijed ogradjujes od komunikacije sa mnom, po bilo kom osnovu. I ne bih nikad prozborio sobom da se, svjesno ili ne, sam nisi 'ponudio' za tako nesto. I iskren da budem, baratanje sarkazmom ti nije jacha strana.
Nikakve potrebe nema da ti objasnjavas meni komentare i postove drugih ucesnika u raspravi. Jesi li ti njihov 'drveni advokat' i da li ti oni placaju satnicu za to sto radis? Ja shvatam da si ti mozda sa njima ovdje razvio neki 'kolegijalan' odnos, sto je dobro sa jedne strane, ali opet stetno, jer ne vidim da su oni mutavi i smotani, pa da mi ne bi znali napisati sta to njima ne stima u mojim postovima. Critical je mene napao 'da sam mator kao Biblija' i poceo prosipati tu neke seljacke fore i fazone, kako bi se ovdje nekom dodvorio ili ispao 'faca'. Uzgred, sacuvaj me Boze takvog uzimanja 'poena'. Od mene su ovdje napravili covjeka koji pravi 'zlatno tele' u liku i djelu Dzonija Stulica, sto uopste nije tacno. Oni su dalje prosirivali pricu o njemu, a ja sam pokusavao da opravdam neke svoje stavove o njemu. I normalno da se prica otegla, i da smo od muzike krenuli na politiku, kako to na Balkanu ide. Ja znam kako je sve to teklo, i nisam nikakav 'opsesivni analitik' koji bi trebao ikome objanjavati 'e, ovdje si malo skrenuo'...Pobogu, pa Dejan je ovu temu premjestio u sasvim drugi kraj, zato sto je polemika dobila drugi smijer, tok i ton. Dzonija sam uzeo samo kao primjer nekog ko zna sta se dogadja na nasoj sceni. Moze se reci da je za neke ljude kazao da preostar stav, kao za Rundeka, ali za Bajagu nije pogrijesio. Imao je izreku: 'Jebesh ljude koje svi vole". I to je u neku ruku i tacno, jer takvi nikada nece pomjeriti granice bilo cega, vec ce uvijek ici po nekom oprobanom receptu i igrati na sigurne karte. I iskreno da ti kazem, jebe mi se za takav rokenrol, gdje se podilazi navijackim grupama ili palanackom ukusu masa. Za sve to me svecano boli dupe/ nemoj da ti ovo opet izazove 'one' asocijacije, jer mi je od istih muka/ jer mi ne treba 'pada vlada' niti bilo koje 'pljuvanje sa bezbjedne udaljenosti' da bi mi se svidjelo. To nije rokenrol, vec matorsko-papucarsko pjevuckanje bez ikakvog rizika. Bajaga se razvodnio. I tako razvodnjen sigurno vise odgovara masama. I oni ce takvi kakvi su puniti Arene i Tasmajdane. Nije pitanje kakvi su oni muzicari, samo, vec kakvi su i ljudi. Ako neko radi duet, kao Bajaga, sa Bebi Dol, koja sada vuce svoje omatorele koske po rijaliti-Farmi, to dovoljno govori da je tim ljudima samo lova u glavi. A onda kada ti je samo kasa u glavi, onda ti je malo cega ostalo okolo da pruzis i podijelis ostalima.

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Bajaga na tapetu

Post by dejankuki » 24 Oct 2009, 19:02

Palm Face...

Image






Odustajem... jaci si.. nemam ja snage (ni vremena, ni znanja) da obrazujem ljude po forumima.. nek ti bude. Car si...

Dushan-85
Posts: 55
Joined: 31 May 2009, 06:59

Re: Bajaga na tapetu

Post by Dushan-85 » 24 Oct 2009, 19:04

dejankuki wrote:Palm Face...

Image

Valjda smo prevazisli 'razmjene slicica za album sa drugarima iz kraja'. tj. ako imas sta da kazes- reci.

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Bajaga na tapetu

Post by cccira » 24 Oct 2009, 19:06

Druze Dejankuki mi ti se kunemo :ziveli:

Dushan-85
Posts: 55
Joined: 31 May 2009, 06:59

Re: Bajaga na tapetu

Post by Dushan-85 » 24 Oct 2009, 19:10

dejankuki wrote:Palm Face...

Image






Odustajem... jaci si.. nemam ja snage (ni vremena, ni znanja) da obrazujem ljude po forumima.. nek ti bude. Car si...
Odustajes? Kako uopste mozes poceti da obrazujes nekoga ako nemas 'ni znanja', bilo gdje, a kamo li na forumu? Zivi si paradoks.

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Bajaga na tapetu

Post by cccira » 24 Oct 2009, 19:13

Jeaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Dushan-85
Posts: 55
Joined: 31 May 2009, 06:59

Re: Bajaga na tapetu

Post by Dushan-85 » 24 Oct 2009, 19:18

cccira wrote:Druze Dejankuki mi ti se kunemo :ziveli:
Koja poltronerija....

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Bajaga na tapetu

Post by cccira » 24 Oct 2009, 19:18

Jeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ups, zaboravih: :*

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest