Grand Production ili zašto nas Bog zaboravi

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

Bluesman
Posts: 245
Joined: 09 Jan 2007, 22:25

Post by Bluesman » 12 Feb 2007, 08:32

Hahaha.
To sto je u domu kulture je isto kao sto su karte za nekog od njih sa 8% pdv-a jer spada u kulturno obrazovni program. Ma vazi. A to sto je koncert za crkvu me uopste ne cudi. Ne bih bio iznenadjen kada bih u postanskom sanducetu pored racuna za npr struju(or whatever) nasao racun za pretplatu za bogosluzenje kako su krenuli.

Predlazem da za vreme dogadjaja unutra ubacis jednog tvora(al nervoznog)!

User avatar
Chord-Master
MF veteran
Posts: 829
Joined: 15 Feb 2007, 23:17
Location: Beograd

Post by Chord-Master » 27 Feb 2007, 12:53

Turbo-folk ili kako vec da nazovem to sra--e nije nista drugo do zabava za masu ciji je koeficijent inteligencije daleko ispod nule!!!
To je za povrsna bica koja ne razmisljaju ni o cemu drugom osim da se obuku sto seljackije i da ucare neku lovu u dzep. Oni su ti koji se bodu nozevima i koji potezu pistolje po splavovima i kafanama, ali ne daj boze da te cuju da slusas heavy metal, jer si odmah satanista i bolesnik koga treba spaliti.
Mislim da ova tema uopste nije ni vredna da bi smo gubili vreme raspravljajuci o tome. A sad nazad na rock i metal teme :D .

Danilo
Posts: 13
Joined: 22 Mar 2007, 14:54
Location: Beograd

Post by Danilo » 26 Mar 2007, 10:58

Grand parada je s....

ali istina je da u njoj ima izuzetaka od ljudi koji su stvarno zavsrsili visoke skole ,znaju da sviraju razne instrumente ,veoma interlignetni ali sve je to otislo u pogreasn pravac... I njih je povukla para a ne umetnosta...

Slicno mogu da kazem i za Beoviziju i evroviziju...

To je sve muzika za siroke narodne mase... pogotovo za zidare :))

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Post by Doolio » 26 Mar 2007, 22:57

dobro, oni likovi sto sviraju odvaljuju i svi su baje, to se zna, jebiga, nevolja ih naterala...

User avatar
balanso
MF veteran
Posts: 180
Joined: 01 Nov 2006, 19:31
Location: Behind You

Post by balanso » 27 Mar 2007, 14:06

""""""""""""""'Ja ostajem suzdrzana i pri tome da su ukusi razliciti..

..kao i mentalitet.."""""""""""""""""


mislis mutalitet........

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Post by Doolio » 27 Mar 2007, 18:00

mortalitet?

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Post by Critical » 27 Mar 2007, 19:05

Ja bih rekao da je to mortalitet,ali mozda je i mutalitet (kao nindza kornjace mutanti_) :lol: :lol:

User avatar
Bodomovac
Posts: 548
Joined: 10 Feb 2007, 00:29
Location: Subotica
Contact:

Post by Bodomovac » 31 Mar 2007, 13:28

E koju sam scenu video juče! :D Dakle. nije bilo ništa na tv-u noću oko 1h, i nabasao sam na BN televizuju (ewww!), i bile su reklame neke "muzičke" kuće renome, tj. njihovih "muzičara" ili šta su već, i znači ne znaš koji je budalastiji od kojeg, a najveći vrhunac je bilo neko dete, tačnije neki klinac od 12-13 godina neki maki ili marko, i stavili slike tog klinca u kožnjaku na motoru, a u pozadini muzika kako, naravno, klinac zavija!!!!! KATASTROFA!!!!! A nisam imao živaca da slušam o čemu "peva"...

A koji je tek bedak kad znaš da je ta televizija internacionalna, tako da ceeela Evropa, pa i Amerika znaju za ovo rasulo ovde.... sramota me gde živim, tačnije države u kojoj sam.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Post by Doolio » 31 Mar 2007, 14:49

pogledaj OBN, pa ce ti BN izgledati kao BBC:)

User avatar
Bodomovac
Posts: 548
Joined: 10 Feb 2007, 00:29
Location: Subotica
Contact:

Post by Bodomovac » 31 Mar 2007, 16:13

Na svu sreću nemam više OBN. :D

User avatar
Skipper
Posts: 10
Joined: 25 Mar 2007, 05:02

Sramota

Post by Skipper » 04 Apr 2007, 23:23

Ljudi koji sviraju u Grandu su visoko obrazovani ljudi!Naj zalije od svega je cinjenica da od muzike jedino prihvatljivo za "Balkansko slusalacko podrucje" ili ti "Balkan mentalitet" je Shtokholmski sindrom turskih Pasha! zaovstina i vladalastva od 500 godina!Sta ce te kada ljudima vise odgovara da slushaju ultra dobru produkciju sa toncem koj od pevaljki koji imaju sluha koliko i prosecan vodoinstalater(Da naznacim da poshtujem vodoinstalatere!I da ovo nije napisano sa malicioznom namerom!)napravi da bude pop diva sa glasom andjela!Tehnologija je toliko uznapredovala da je talenat i vredan rad postao uzaludan i irelevantan!Sve sto ti treba je A)Dobrostojeci decko B)Grudi broj 5! C)Tatica ili mamica da sve to isfinansira (u koliko nema pod A) D)Libido i ludacki sexapeal!(Posoji i taj nacin u koliko ni a ni b nisu opcija!) Blam a?! 8)

User avatar
WildChild
Posts: 94
Joined: 26 Aug 2006, 17:20

Re: Sramota

Post by WildChild » 05 Apr 2007, 03:32

Skipper wrote:Ljudi koji sviraju u Grandu su visoko obrazovani ljudi!
...da da... I muzicki obrazovani pa gitaristi sviraju na el. gitarama kao da sviraju na basu!

btw. da iskoristim sto je rekao David C Bond za kolege gitariste - Keep The Shred Alive!

User avatar
Rockerka u dusi
Posts: 203
Joined: 14 Apr 2007, 19:21
Location: Smederevo

Post by Rockerka u dusi » 17 Apr 2007, 16:15

Nisam videla na vreme ovu temu, pa mi je vecina pokupila ideje.Nema veze, bar se slazem u mnogim stvarima :lol: .

Moja drugarica kaze da zna za vecinu rock grupa,poput Zeppelina, Pink Floyda, Eaglesa, pa cak i Metallice (sto je JAKO cudno za ostale iz te velike mase), ali kaze da je pocela da slusa narodno i "zabavno"jer su je navukli!Mislim, ko da se drogira.Barem slusa neeeesto od rocka, kao npr. RHCP i Gunse.Ali tesko se ljudi navlace na rock posle narodnog, kad su na to navikli.A i ako se to desi, lako se vrate na staro :( .Najgore je kad neko nakon dugogodisnjeg slusanja prave rock i metal muzike se okrene na narodno.Mada, mnogi samo iskljuce ton i gledaju :) .

Ali, ko god da se druzi sa mnom, pocne da slusa rock :) .To je kao vrbovanje ljudi. :P Doduse, one zaklete narodnjake niko ne moze da preobrati, bas kao ni mene na narodno :D .

Kada mi kazu da MORAM da slusam SVE, kao i narodno, nacisto se slogiram!Pa sta njima smeta sta ja slusam ako meni ne smeta njihov izbor.
Ali, mogu slobodno reci da sam svaku vrstu muzike cula (moram, sta da radim) pa lepo izabrala, po meni najbolju.

:x Uh, kad se samo setim tih tekstova, posebno one gacice!!!!!!!
Tekstovi su toliko glupi i prosti da je dovoljno da jednom cujem i zapamtim.Kad bi tako mogla i Maidenove pesme.......................

Bilo bi glupo da su svi isti, ali kada bi malo manje narodnjaka bilo..Da, sve je zbog nataliteta.Srecom, postoje pojedinci :)

Ipak, kad malo bolje razmislim, meni je ova njihova zika nepodnosljiva, kao i njima moja.Samo glupo je sto me prozivaju narkomankom (tako mlada a vec narkomanka, smrc :cry: ).Bas me briga, za razliku od mog drustva sam drugacija, originalna-samo me nervira kad me odvedu na zivu muziku, ziva a zapevaju kao mrtvi petlovi :P .
I njima je svaka moja pesma koju pustim Metallica, samo nju znaju.Metal im je samo ta grupa, uzalud im objasnjavam da jos vrsta metala i grupa postoje.Pa, bar se neka grupa koja nije narodna proslavila, eto stece u nesreci.

Ono sto me NAJVISE nervira od svega je:kradja tudjih starijih pesama.Bas sam danas na TV-u videla neke 'cice' kako pevaju pesmu Aerosmitha Walk this way!!!Pa su cak i spot iskopirale!!!!!!!!!!!!!!

Bas me smorilo ovo razmisljanje o narodnjacima, odoh na neku drugu temu.

Ala sam se raspisala...........pa tako sam lepo izbacila svu negativnu energiju, lepo izogovarala narodnjake i sad mi je skroz lepo :wink:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Post by Doolio » 17 Apr 2007, 17:33

Pa sta njima smeta sta ja slusam ako meni ne smeta njihov izbor.
Ali, mogu slobodno reci da sam svaku vrstu muzike cula (moram, sta da radim) pa lepo izabrala, po meni najbolju.
eto zdravog stava:)

User avatar
Rockerka u dusi
Posts: 203
Joined: 14 Apr 2007, 19:21
Location: Smederevo

Post by Rockerka u dusi » 17 Apr 2007, 18:46

Hvala.Drago mi je da jos neko deli moje misljenje. :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest