Bend koji najvise mrzite

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
djomla
Posts: 526
Joined: 13 Jul 2009, 14:41
Location: Niodaklevci

Re: Bend koji najvise mrzite

Post by djomla » 05 Dec 2011, 21:55

kakvo lupetanje...

vertigo_beat
Posts: 303
Joined: 23 Sep 2008, 22:52
Contact:

Re: Bend koji najvise mrzite

Post by vertigo_beat » 05 Dec 2011, 22:55

[don't forget kaja goo goo, simly minds, ub40, spandau ballet, yes.. itd itd... mislim... bilo je ponekad tesko razlikovati ih... a ponekad su bili miljama udaljeni jedno od drugih (u muzickom smislu)[/quote]


Razlikovali su se, i te kako..i svi su znali da sviraju.

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Bend koji najvise mrzite

Post by nebojsak » 05 Dec 2011, 23:18

Makaka Makaki wrote:Mislim kopija,ono kopirali su tehniku bubnja,basa,gitare,pevanja...i onda dzabe ako su dobri kad su u osnovi kopija.Naravno,ne mislim bas da su ono totalno bas blizanci,ali covece,oni su hteli da im Japan bude producent,a kad su odbili,oni su resili da ih kopiraju!Nesto mi to ne lici na dobro... :ziveli:
A to da je pop muzika jednolicna... :1:
Ne mojte da se smejete ako sam izlupao,jer ovo su podaci koje sam iskopao sa TV,googla itd. pa je moguce da nije tacno. :ziveli: :nixweiss:
Kad već kopaš, daj neki zgodan facepalm da prilepim na ovaj tvoj post, ali treba mi neki baš onako maaasan i debo :bambi:

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Bend koji najvise mrzite

Post by doyle777 » 05 Dec 2011, 23:22

nebojsak wrote:
Makaka Makaki wrote:Mislim kopija,ono kopirali su tehniku bubnja,basa,gitare,pevanja...i onda dzabe ako su dobri kad su u osnovi kopija.Naravno,ne mislim bas da su ono totalno bas blizanci,ali covece,oni su hteli da im Japan bude producent,a kad su odbili,oni su resili da ih kopiraju!Nesto mi to ne lici na dobro... :ziveli:
A to da je pop muzika jednolicna... :1:
Ne mojte da se smejete ako sam izlupao,jer ovo su podaci koje sam iskopao sa TV,googla itd. pa je moguce da nije tacno. :ziveli: :nixweiss:
Kad već kopaš, daj neki zgodan facepalm da prilepim na ovaj tvoj post, ali treba mi neki baš onako maaasan i debo :bambi:
Zaboravio si na ovaj:
Image

Znači ono. :mrgreen:

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Bend koji najvise mrzite

Post by dejankuki » 06 Dec 2011, 00:01

vertigo_beat wrote:
Dejankuki wrote:don't forget kaja goo goo, simly minds, ub40, spandau ballet, yes.. itd itd... mislim... bilo je ponekad tesko razlikovati ih... a ponekad su bili miljama udaljeni jedno od drugih (u muzickom smislu)

Razlikovali su se, i te kako..i svi su znali da sviraju.

hmmmm. mislim.. gde sam pogresio..

Kristiko
Posts: 777
Joined: 31 Jan 2009, 02:43
Location: Beograd, Srbija
Contact:

Re: Bend koji najvise mrzite

Post by Kristiko » 06 Dec 2011, 00:22

Tokio Hotel Forever!

Makaka Makaki
Posts: 15
Joined: 27 Nov 2011, 17:56

Re: Bend koji najvise mrzite

Post by Makaka Makaki » 06 Dec 2011, 14:12

nebojsak wrote:
Makaka Makaki wrote:Mislim kopija,ono kopirali su tehniku bubnja,basa,gitare,pevanja...i onda dzabe ako su dobri kad su u osnovi kopija.Naravno,ne mislim bas da su ono totalno bas blizanci,ali covece,oni su hteli da im Japan bude producent,a kad su odbili,oni su resili da ih kopiraju!Nesto mi to ne lici na dobro... :ziveli:
A to da je pop muzika jednolicna... :1:
Ne mojte da se smejete ako sam izlupao,jer ovo su podaci koje sam iskopao sa TV,googla itd. pa je moguce da nije tacno. :ziveli: :nixweiss:
Kad već kopaš, daj neki zgodan facepalm da prilepim na ovaj tvoj post, ali treba mi neki baš onako maaasan i debo :bambi:
Znao sam da ne treba da se mesam... :cry: Ma ,nisam ono napisao zbog tog"" kopanja""(jes da sam kopao) nego i sto mi zvuce slicno.
a facepalm:
http://www.google.rs/imgres?q=facepalm& ... 9,r:9,s:10
Jel' dobar? :mrgreen:

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Bend koji najvise mrzite

Post by nebojsak » 06 Dec 2011, 14:16

Eo, našo ja :)

Image

vertigo_beat
Posts: 303
Joined: 23 Sep 2008, 22:52
Contact:

Re: Bend koji najvise mrzite

Post by vertigo_beat » 06 Dec 2011, 15:54

Razlikovali su se, i te kako..i svi su znali da sviraju.[/quote]


hmmmm. mislim.. gde sam pogresio..[/quote]

Ma nadovezujem se samo... nesto sam nostalgican za vremenom novog reumatizma... :ziveli:

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Bend koji najvise mrzite

Post by dejankuki » 06 Dec 2011, 23:52

aaaaaaaaaaaaaaa..ok!!!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest