Gitaristi :: Zakk ili Dimebag?

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

Zakk ili Dimebag?

Zakk
18
32%
Dimebag
38
68%
 
Total votes: 56

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Gitaristi :: Zakk ili Dimebag?

Post by Duane » 22 Mar 2009, 13:59

sub_zer0 wrote:
Koje "evropske" gitariste si cuo pored Malmsteen-a?
Trenutno mi pada na pamet Victor Smolski i Guthrie Govan, ali verovatno ih ima jos. :ziveli:
gatri je odlican, cuo sam ga ranije pre par godina kad je tek izdao slippery thing, al tek sam ga bolje upoznao pre par mjeseci... za sto je odgovoran Rax13, foruma clan... :mrgreen:

Ypi raka car
Posts: 2
Joined: 22 Mar 2009, 11:11

Re: Gitaristi :: Zakk ili Dimebag?

Post by Ypi raka car » 23 Mar 2009, 14:48

A jel ti to mene prozivas, kao ne znam za nijednog evropskog gitaristu osim malmstina ili sta?
Ne razumem tvoje pitanje.. pa ako bi mogao malo da pojasnis sta si hteo da pitas.. bilio bi mi od velike pomoci
Hvala unapred!

Edit:

A, da! I ne moras da mi odgovoris! Siguran sam da nisi razumeo ni rec o cemu sam pricao, ali nije ni bitno!
Ima nas razni.... 8)

User avatar
Rax13
MF veteran
Posts: 1619
Joined: 14 Aug 2007, 04:08

Re: Gitaristi :: Zakk ili Dimebag?

Post by Rax13 » 23 Mar 2009, 17:30

Ne prozivam te, nego mi cudno da si samo njega pomenuo, kao da je on dika i ponos evropske gitare... ;)

User avatar
LazaRocker
Posts: 739
Joined: 15 Mar 2008, 21:58
Location: Nis

Re: Gitaristi :: Zakk ili Dimebag?

Post by LazaRocker » 28 Mar 2009, 00:20

Ypi raka car wrote:P.S. Da, mislim da su oni dokaz da je ipak "americka" skola gitare, bazirana bilo na bluzu ili sautern roku definitivno br.1!
Mislim super za one likove tipa malmstin, i ove evropske "brzosvirajuce arpedjiste", ali mislim da ameri imaju daleko sta vise da ponude.Ne pricam ovde o "americkoj krvi", nego o skoli naravno! I da ,na kraju, mislim da svi mi ovde volimo Zaka ili dimea zato sto imaju taj fenomenalan topli zvuk, koji prosto obuzima srce svakog gitarise!
Ziveli braco!
auu... to nisi trebao da kazes... my heart is broken... :cry:

User avatar
biciklo
Posts: 148
Joined: 09 Jul 2009, 14:32

Re: Gitaristi :: Zakk ili Dimebag?

Post by biciklo » 14 Jul 2009, 23:11

Dimebag naravno, mada su slicni, ali ipak Dimebag je bolji u svakom pogledu za nijansu.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest