Za koliko biste prodali dušu šabanima?

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

Za koliko biste prodali dušu šabanima?

Ja sam ponosni šaban already
25
19%
200 eura
18
14%
20 000 eura
27
21%
Ni za šta na svetu
38
29%
Za neku sitnu sexualnu dobit
22
17%
 
Total votes: 130

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Za koliko biste prodali dušu šabanima?

Post by doyle777 » 15 Jan 2010, 19:16

Duane wrote:
Tiga wrote: meni se dopadaju emocije koje ona šalje slušaocima

i meni, u odredjenim kadrovima
:rlol: :rlol: :rlol:

User avatar
Mrav
Posts: 612
Joined: 01 Jul 2008, 22:10
Location: Beograd
Contact:

Re: Za koliko biste prodali dušu šabanima?

Post by Mrav » 15 Jan 2010, 19:36

Tiga wrote: Isto tako, nemam potrebu da plujem nikoga ko voli i pravi muziku koju, po mom subjektivnom mišljenju, mogu da slušaju samo drogirani ili teško depresivni ljudi.
Ovo me podseti na toliko toga lošeg da ne mogu da opišem, u istom postu pominješ toleranciju i onda iznosiš ovakvu konstataciju, takvi koji su meni pričali svojevremeno (dizelaši odvratni) da sam "padavičar" koji se drogira, dok sam ja izučavao ono čime se sada prilično uspešno bavim i bio relativno fino dete, a ti isti završili po zatvorima, ubijeni na granici u pokušajima prenošenja droge i sl. I tada kada su to govorili ja se drogirao nisam (pa ni kasnije) dok oni bogami jesu!

Znači cela ta priča - ti to slušaš, mora da si narkoman ili depresivac je u najmanju ruku licemerna kao i priče da je neka muzika obavezna da bi se "proveselio" a moji najgori provodi u životu su se dogodili upravo na mestima gde takva muzika svira (svaka čast, ko voli neka voli nemam ništa protiv) :ma bravo:

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Za koliko biste prodali dušu šabanima?

Post by nebojsak » 15 Jan 2010, 19:46

Tiga wrote:
Kristijan wrote: Isto tako, nemam potrebu da plujem nikoga ko voli i pravi muziku koju, po mom subjektivnom mišljenju, mogu da slušaju samo drogirani ili teško depresivni ljudi.
Verovala ili ne, takvi ljudi stvarno postoje, ne samo u filmovima. Depresivni, tužni, sjebani, povređeni, uništeni, drogirani i slično.

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Za koliko biste prodali dušu šabanima?

Post by dejankuki » 15 Jan 2010, 19:51

cek bre. zar tiga nije musko??? :O.o: :O.o: :O.o:

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Za koliko biste prodali dušu šabanima?

Post by Kristijan » 15 Jan 2010, 20:12

nebojsak wrote:
Tiga wrote:
Kristijan wrote: Isto tako, nemam potrebu da plujem nikoga ko voli i pravi muziku koju, po mom subjektivnom mišljenju, mogu da slušaju samo drogirani ili teško depresivni ljudi.
Verovala ili ne, takvi ljudi stvarno postoje, ne samo u filmovima. Depresivni, tužni, sjebani, povređeni, uništeni, drogirani i slično.
Gospodine Kuzmanoviću, vi kanda vodite nekakvu kampanju protivu mene? Ja definitivno nisam napisao ovo što mi pripisujete. :D

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Za koliko biste prodali dušu šabanima?

Post by nebojsak » 15 Jan 2010, 20:23

Jebote, al ja ovo nisam uradio :o Bag.

Tiga
Posts: 133
Joined: 02 Jan 2009, 02:46

Re: Za koliko biste prodali dušu šabanima?

Post by Tiga » 15 Jan 2010, 22:52

Mrav wrote:
Tiga wrote: Isto tako, nemam potrebu da plujem nikoga ko voli i pravi muziku koju, po mom subjektivnom mišljenju, mogu da slušaju samo drogirani ili teško depresivni ljudi.
Ovo me podseti na toliko toga lošeg da ne mogu da opišem, u istom postu pominješ toleranciju i onda iznosiš ovakvu konstataciju, takvi koji su meni pričali svojevremeno (dizelaši odvratni) da sam "padavičar" koji se drogira, dok sam ja izučavao ono čime se sada prilično uspešno bavim i bio relativno fino dete, a ti isti završili po zatvorima, ubijeni na granici u pokušajima prenošenja droge i sl. I tada kada su to govorili ja se drogirao nisam (pa ni kasnije) dok oni bogami jesu!

Znači cela ta priča - ti to slušaš, mora da si narkoman ili depresivac je u najmanju ruku licemerna kao i priče da je neka muzika obavezna da bi se "proveselio" a moji najgori provodi u životu su se dogodili upravo na mestima gde takva muzika svira (svaka čast, ko voli neka voli nemam ništa protiv) :ma bravo:
To je moje subjektivno mišljenje...A ono što hoću da kažem je, da ja nikoga ne pljujem da sluša ono što se meni ne odgovara. Ni to ne znači da je takva muzika (za moje uho užasna) loša. Neverovatno kako se svi osećaju prozvanim, a nisam ni spomenula šta je to za moje uho nepodnošljivo.
Da bi se proveselio, potrebna ti je muzika koju voliš. Meni je potreban Bregović. Ako ćete da me plujete zbog toga, slobodno.
I tolerantna sam, preko svake mere.
dejankuki wrote:cek bre. zar tiga nije musko??? :O.o: :O.o: :O.o:
Žensko sam. Zamisli!
nebojsak wrote: Verovala ili ne, takvi ljudi stvarno postoje, ne samo u filmovima. Depresivni, tužni, sjebani, povređeni, uništeni, drogirani i slično.

Da nema tebe, ja ovo ne bih znala.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Za koliko biste prodali dušu šabanima?

Post by Doolio » 15 Jan 2010, 23:00

mrave brate, ti nju ne da nisi skapirao nego ono, moram da ti skrenem paznju iako me boli dupe za vasu raspravu, al bodes oci svojim postom:)

a sintagma 'dizelasi odvratni' ide njoj u prilog, tebe samo pokopava...
nači cela ta priča - ti to slušaš, mora da si narkoman ili depresivac
ovo niko nije rekao, procitaj ponovo sta je riba napisala...

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Za koliko biste prodali dušu šabanima?

Post by Cortex » 15 Jan 2010, 23:02

>>riba?<< :mrgreen:


:bambi:

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Za koliko biste prodali dušu šabanima?

Post by cccira » 15 Jan 2010, 23:06

[Shovinizam]Cek, vi 'ladno raspravljate sa zenom?! :D[\shovinizam]

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Za koliko biste prodali dušu šabanima?

Post by Doolio » 15 Jan 2010, 23:07

korteks:
a riba, zensko, nista tendenciozno ili sprdajuce...kolokvijalni govor...da sam napisao 'slusajte korteksa, lik zna o cemu prica', jel bi reagovo sto te zovem 'lik', a ne covek?:)
ako nekom smeta, prepravicu u zena ili devojka...

cira:
:)
ta zena ima krajnje zdrav stav u ovoj diskusiji, a svi je nesto napusise. zena il ne, reko da reagujem, jer mislim da su ljudi malo pobrkali loncice...

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Za koliko biste prodali dušu šabanima?

Post by nebojsak » 15 Jan 2010, 23:09

Ma ok, mene samo zanima par primera te muzike koju mogu da slušaju samo teško depresivni i drogirani.

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Za koliko biste prodali dušu šabanima?

Post by cccira » 15 Jan 2010, 23:11

Doolio wrote:cira:
:)
ta zena ima krajnje zdrav stav u ovoj diskusiji, a svi je nesto napusise. zena il ne, reko da reagujem, jer mislim da su ljudi malo pobrkali loncice...
Aj voz kiding for gudnes sejks :lol:

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Za koliko biste prodali dušu šabanima?

Post by Cortex » 15 Jan 2010, 23:12

Doolio wrote:korteks:
a riba, zensko, nista tendenciozno ili sprdajuce...kolokvijalni govor...da sam napisao 'slusajte korteksa, lik zna o cemu prica', jel bi reagovo sto te zovem 'lik', a ne covek?:)
ako nekom smeta, prepravicu u zena ili devojka...
ma zezam se brate kojtije :mrgreen: :ziveli:

a ovo bih i ja, shto zheli nebojsha.

Tiga
Posts: 133
Joined: 02 Jan 2009, 02:46

Re: Za koliko biste prodali dušu šabanima?

Post by Tiga » 15 Jan 2010, 23:17

nebojsak wrote:Ma ok, mene samo zanima par primera te muzike koju mogu da slušaju samo teško depresivni i drogirani.
Evo ti primer: http://www.youtube.com/watch?v=BUC7b6JWfHw
Zadovoljan?

Ja ne razumem ni ovakve teme, ni toliku opsesivnu potrebu da se nečiji rad pljuje, kakav god da je.
Zašto ikom smetaju narodnjaci koji zarađuju od muzike?

Shvatite: Meni niko ne smeta. Smeta mi to što ja drugima smetam. :bambi:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest