Guitar Hero

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

RATMrulZ
Posts: 42
Joined: 10 Aug 2008, 14:39

Guitar Hero

Post by RATMrulZ » 25 Aug 2008, 02:15

Guitar hero...neki gitaristi kazu da je Guitar Hero dobar za vezbanje prstiju i kao dobra zajebancija i da je inspirisao mnogo ljudi da pocnu da se bave gitarom. Neki kazu da je to obicno gubljenje vremena pritiskanjem dugmica. Sta vi mislite?

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Guitar Hero

Post by Doolio » 25 Aug 2008, 02:46

evo moje skromno misljenje:

-nema veze sa gitarom, vezbas ti prste, koordinaciju i reflekse, to je nepobitno, ipak treba da pomeras razne prste u ritmu, ne mozes da ne vezbas, ali nema veze sa sviranjem gitare jer su to babe i zabe. i svako ko kaze 'jebes GH, uzmi pa jammuj' opet neka razmisli, posto opet kazem da su to babe i zabe.

-sto se gubljenja vremena tice, otkud znam, onda je svaka blejacka aktivnost gubljenje vremena, GH je gubljenje vremena koliko i bilo koja druga video igra, ne razumem pitanje pravo da ti kazem:) sto bi GH bio vece ili manje gubljenje vremena u odnosu na kvejk ili sta god?

-zabavno jeste i to jako, igrao sam jedno vreme (ali na tastaturi lol:) ) i stvarno je zanimljivo, mogu da zamislim kako je sa kontrolerima, pa jos i u multiplejeru.

-sto se tice inspirisanja ljudi da sviraju gitaru, mislim da je to sasvim individualna stvar, nekog ce da inspirise neki gitarista, nekog neki bend, nekog treceg njegov drugar koji cepa dzitru, nekog cetvrtog guitar hero, a nekog nece nista.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Guitar Hero

Post by Duane » 25 Aug 2008, 11:50

to ti je kao kad bi igrao NBA Live 2008 i zeleo da kucas kao majkl dzordan... well son, it ain't gonna happen...

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Guitar Hero

Post by dejankuki » 25 Aug 2008, 11:59





Hihihihi!!! :gitara1: :smil_guitar: :obrve: :obrve: :deda:

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Re: Guitar Hero

Post by Critical » 27 Aug 2008, 17:11

dejankuki wrote:



Hihihihi!!! :gitara1: :smil_guitar: :obrve: :obrve: :deda:

Bravo za Batio-a ,pogodio je tacno sta mislim :mrgreen:
Mada nije lose da se deca igraju samo ne moraju da stavljaju na YT ,popizdim kad trazim da cujem nesto i naletim na G. Hero video (ko to jos gleda).

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Guitar Hero

Post by Duane » 27 Aug 2008, 17:17

mislim da je cika objasnio... xD slazem se sa majklom 100% xD

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Guitar Hero

Post by Doolio » 29 Aug 2008, 14:02

jao brate sto ste nedokazani:)
zasto stalno spajate ucenje gitare i sviranje sa guitar heroom? igrao sam ga ja, igralo ga je gomila ortaka i niko nikad nije istripovao da svira posle, a igra je dobra skroz, bas je zajebancija. i svi sad pricate ko da svi to igraju da bi ucili gitaru, sto nema veze s mozgom. ocemo tom logikom? ajde:
***** mater svima koji igraju fuzbal na kompu, neka izadju napolje pa nek sutiraju loptu. flight simulator? nauci da pilotiras majmune. tony hawk? nauci da vozis skejt debilu. mortal kombat? idi napolje pa se tuci. i tako dalje do u nedogled...ajde bre, nemojmo biti retardi zatvoreni...

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Guitar Hero

Post by dejankuki » 29 Aug 2008, 14:20

Ok, doolio, nemoj se zestis tolko... Ja sam samo postavio klip misleci bas isto sto i ti

Igrice su za igranje... A instrumenti za sviranje.. Kao sto i sam mozes da vidis ovo je inace reklama za Guitar magazin! No, bilo kako bilo, nema mesta ljutnji..


A kada je rec o igranju i ja se igram, ali SAM za vise provodjenja vremena u parku za loptom... nego za igranje simulacija...
Ajd razumem voznju, nemamo svi para za skupa i blesava kola, ali za loptu i poljance.... svi mozemo...

Ok? smo i dalje drugari? :lol: :mrgreen:




A ne da smo pustili stomacice (kako ko)!! ;)

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Guitar Hero

Post by sinisake » 29 Aug 2008, 14:28

Buhahhhaaaha, ovaj Michal Angelo (Mastur)Batio je kralj! Nisu mogli boljeg da nadju za reklamu! :lol: :lol: :lol:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Guitar Hero

Post by Doolio » 29 Aug 2008, 15:21

dejane, ma ne, pogresno si skapirao moj ton, jesam se ja malo izestio:) ali ne na konkretno nekog nego na tu pojavu poredjenja GH i ostalih igara i proizvoda tog tipa sa pravom stvari, mislim, zasto? tako da naravno da smo drugari, sad sam tuzan zato sto si mi tako odgovorio ispada ko da sam te napao:))) sto se tice sportova i tako toga, da uzmem primer kolege iz prethodnih postova, ja jesam kucao ko majkl dzordan, ali sam se razvaljivao od basketa na kompu, mislim da treba povuci jasnu liniju izmedju te dve sfere zivota, NIKAD u zivotu nisam igrao basket na kompu zato sto mi se igrao basket nego zato sto mi se igrala igrica, nikad nisam ta dva spajao u jedno. isto tako i GH koji sam pikao na kompu i urnebesna je igra:)

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Guitar Hero

Post by Duane » 30 Aug 2008, 00:32

ja sam to za dzordana rekao samo zato sto je rec bila o tome da li moze nesto da se nauci na djitri iz gitarskog heroja(a nije vitez koja)... nikad nisam razmisljao na taj nacin, kao sto da igram fudbal na kompu kad je bolje da sidjem dole i da ganjam loptu, ali je definitivno korisnije... ali kad RUDI FELER DA GOL ZA KLASICNU NEMACKU U PESU 6 JUVENTUSU LOBOM KOJI GOLMAN NIJE MOGAO DA SKINE NA ASISTENCIJU RUMENIGEA.... NEBO SE OTVORILO... sve je to samo zabava, a od zabave se nes' leba najesti al opet ti je dojaja...

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Guitar Hero

Post by dejankuki » 30 Aug 2008, 00:46

Doolio wrote:tako da naravno da smo drugari, sad sam tuzan zato sto si mi tako odgovorio ispada ko da sam te napao:)))

Sve je OK... nema probleeema... samo drugacije recena ISTA stvar... a i poglej one smileyes ispod yutube klipa...

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Guitar Hero

Post by Doolio » 30 Aug 2008, 02:49

taj rad:)

duejn:
pa taj rad, upravo sam to i pricao, kakve veze ima GH sa pravim sviranjem, isto koliko i pes sa pravim fudbalom i tako ih treba i gledati.

User avatar
daemon's_smile
Posts: 29
Joined: 13 Oct 2008, 22:57

Re: Guitar Hero

Post by daemon's_smile » 15 Oct 2008, 20:05

Meni je skroz super igra, posto nisam muzicar vec samo obozavam da slusam muziku totalno mi je odlicna igra... naravno nikada se nisam tripovao da ako sada odradim 100% neku pesmu na igrici da cu moci da sviram , pa cak ne ni Na kraj sela zuta kuca :)
Ali ono igra je dobar trip skroz... cak se razmisljam da uzmem sony i one gitare ... cisto da se zezam sa sestrom i ortacima .... ;-) i da malo maltretiram komsije LOL, tipa ono namerno gresim a odvrnem tv do kraja :) naravno samo se salim :)

A klip je bolesno smesan :rlol: :rlol:

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Guitar Hero

Post by ssmc » 24 Oct 2008, 17:13

OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF TOOOOOOOOOOOOOOOOOOPIC:
Doolio wrote:......ja jesam kucao ko majkl dzordan.......

Doolio mislim da je vbraca negde pokrenuo temu za sport jam pa ako je ostalo od tog skoka nešto 'ajd' s' nama da pikamo ''sket.....


ON TOPIC:

Nisam igrao GH i nemam tako da i nemam neko formirano mišljenje povodom toga (dobro/loše).Ako se ljudi dobro zabavljaju s' istim onda super!
Samo jes' ono mala iritacija za youtube

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest