Judas Priest

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Judas Priest

Post by Doolio » 20 Sep 2008, 18:35

ne valjaju lezbejke, morate korigujete tu mentalnu sliku koju imate u glavi, medju tim lezbejkama nema mesta za vasu patku.
odjednom prica dobija tuzan zaokret, jel?:)

User avatar
dweezil
Posts: 3048
Joined: 19 Aug 2008, 19:30
Location: Bakersfield

Re: Judas Priest

Post by dweezil » 20 Sep 2008, 18:50

pa sad :) sve zavisi koliko si uporan i zavodljiv.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Judas Priest

Post by Doolio » 20 Sep 2008, 18:54

upravo to pricam, ne zavisi:(
sad uzme tebe da zavodi neki bas uporan i zavodljiv gej i ti mu se podas ako je dovoljno veliki macan?:) ne ide to tako:)

User avatar
dweezil
Posts: 3048
Joined: 19 Aug 2008, 19:30
Location: Bakersfield

Re: Judas Priest

Post by dweezil » 21 Sep 2008, 00:21

ok but I dont beleive in true lesbians. :) i daj bre nek obrishu ovaj spolni deo price skrenusmo sa teme

User avatar
Orgasmatron
Posts: 292
Joined: 06 Aug 2008, 10:35

Re: Judas Priest

Post by Orgasmatron » 21 Sep 2008, 16:47

Pa dobro jbg, ako hocesh da se ugradish za pichku sa njih 4 onda uzmesh neke bisex ribe i reshen problem, samo ne neke debele, dlakave sa brkovima kao hajduk Veljko nego neke ultra dobre na koje ti se digne chim ih vidish sa 10 km razdaljine :D

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Judas Priest

Post by sinisake » 21 Sep 2008, 17:08

ok but I dont beleive in true lesbians.
Ha, ha, pa ti si kao doktor Dabic, koji je imao ona besmrtni stih, pored jos nekih stihova i narocito, besmrtnih dela:
Lecio sam lezbejke, od zabluda im slatkih
(Mada kazu da ga je maznuo od Brane Petrovica... ili pak Crncevica, on je nekako duhovno srodniji :mrgreen: )

Nego, koji biste mi album tog Judas Priesta preporucili? Salim se... :mrgreen:

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Judas Priest

Post by dejankuki » 21 Sep 2008, 20:27

Rock-a-Rolla
Screeaming for vengance
Breetsh steel
Hell bent for leather
Defenders of the faith
Turbo (ovde je krajnje zanimljivo kako su upotebljavaju sintevi u Heavy metaly..)
i naravno Painkiller...

Sve ostalo moze, ali cisto kao ilustracija.. tj. upoznavanje sa celokupnim radom..

Npr zanimljivo je da im je Producent na albumu Sin after Sin bio Roger Glover iz Deep Purple-a..




:P

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Judas Priest

Post by dejankuki » 05 Oct 2008, 21:00

Aaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu hiljadu mu bubnjeva darkwooda*....

Najtoplija preporuka za najnoviji album!!! Samo nije za one sa slabim srcem, od ovoga moze covek da rikne...

Produkcija, tekstovi, rifovi.. aranzmani, gitare... majkooo....

Nadmasiili su sami sebe posle Painkillera.. Tipton i Downing... jedu malu decu.. za uzinu... A Halford peva za sve pare...


Meni se svidja!!









*(vidim ubacen censorship... ako je!)

User avatar
Orgasmatron
Posts: 292
Joined: 06 Aug 2008, 10:35

Re: Judas Priest

Post by Orgasmatron » 06 Oct 2008, 01:32

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO DA NAPOKON NEKO NORMALAN :D. Nostradamus im jeste prvi konceptualni album ali sineeeee JEBU KEVU, nisu oni josh za staro gvozdje niti za penziju, pokazali su da imaju josh energije u sebi i da ce ostati ovde da zagorchavaju zivot ovim nu klinchicima

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Judas Priest

Post by dejankuki » 06 Oct 2008, 08:20

Da to sam primetio da je konceptualan.. i ceo album je nekako cela jedna pesma jer se nastavljaju jedna na drugu..
U nekim momentima sam se stvarno osecao uplasen, atmosfera je vrrrlo mracna i teska, ali rekoh.. jedan album koji je fenomenalan...

Da, od svih tih bendova tipicnih heavy metal 80's Judas je jedini koji je jos uvek svez i zanimljiv..
Vidi se da su stare kajle.. Super..

User avatar
Paprika
Posts: 217
Joined: 06 Oct 2008, 00:35
Location: 3rd rock from the sun

Re: Judas Priest

Post by Paprika » 06 Oct 2008, 12:26

Album je nadmasio sva moja ocekivanja... Stvarno nisam ljubitelj Priesta ali ovo je bas bas prijatno iznenadjenje... :]

User avatar
mislim_stvarno
Posts: 4837
Joined: 02 Jul 2008, 17:28
Location: down the street

Re: Judas Priest

Post by mislim_stvarno » 11 Oct 2008, 01:04

Nisam jos stigao da odslusam "Nostradamus" do kraja, ali ovaj deo sto sam preslusao me nije odusevio ni textovima, a ni idejom.
Slazem se da je kompletna muzika jako dobra, ali...
Nisam bas siguran koliko su uspeli da iznesu konceptualni album.
Mene je album Dream Theater-a "Scenes from a Memmory" odusevio. Par meseci nisam mogao da prestanem da ga slusam, a ni da poverujem koliko je to genijalno, muzika, prica, textovi, a ovo... :grummel_2:

Mozda to ima veze sa tim sto sav taj simfonijski zvuk nema mnogo priest-ovog u sebi. Da je neki drugi bend to uradio mozda bi bilo interesantnije. Meni to ne lici bas mnogo na Judas. Sa druge strane, mozda je nekome bas to ono sto ga odusevljava, ali u svakom slucaju, treba im odati veliko priznanje na zelji za experimentisanjem. To je svakako veoma neocekivano za jedan bend koji je uvek pravio VEOMA komercijalnu muziku (sa izuzetkom prvih par albuma),bez preterano teskih socijalnih poruka i analiza. Pristi su zajedno sa Whitesnake-om, dva najkomercijalnija benda na koje sam naisao, (komercijalni u pozitivnom smislu, jurenje trendova im je mnooogo pomoglo da budu svezi i kvalitetni) uvek su isli u korak sa vremenom i muzickim mainstreem-om, uvek se dodvoravali publici i davali joj ono sto zeli.

Po mom misljenju, najbolji album nekog hard ili heavy benda iz 70ih i 80ih koji je izdat u poslednjih 5, mozda i 10 godina je Angel of Retribution...
Ni jedan drugi bend stare skole nije uspeo da izda album koji prevazilazi mnoge od predhodnih...

za mene je Final score:
Nostradamus 1
Angel of Retribution 3

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest