Da li je bolji techno ili jazz?

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
DrGreenthumb
MF veteran
Posts: 1249
Joined: 31 Oct 2006, 21:42
Location: Beograd

Re: Da li je bolji techno ili jazz?

Post by DrGreenthumb » 04 Oct 2008, 08:03

sinisake wrote:Ja najbolje volem disko. El sam dobro odgovoriJo??? :banana3:
Ja mislim da si pros'o... :arrgghh:

User avatar
Orgasmatron
Posts: 292
Joined: 06 Aug 2008, 10:35

Re: Da li je bolji techno ili jazz?

Post by Orgasmatron » 04 Oct 2008, 21:12

E sad stvarno, ko pishe ove gluposti? Ste nashli da poredite pravce svaka vam k'o Njegosheva !!!! Ma sine ajde sad da poredite grand seljada production i nuclear blast records kao izdavachke kuce, kad ste se vec kompromitovali nek ide sve u .....

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Da li je bolji techno ili jazz?

Post by Duane » 04 Oct 2008, 23:24

ma kakav crni jazz oni samo tu nesto komplikuju nesto se tripuju neki DOM5 akordi i slicno... man'te se ljudi toga... drmnes jednu tableticu i ajmo jedno te isto i sve ti je dojaja xD

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Da li je bolji techno ili jazz?

Post by Doolio » 05 Oct 2008, 00:10

ja, ja, ja, ja sam najbolji na svetu, ja sam jedini merodavan, pusite mi svi ****** jer ste svi glupi, moji arsini su objektivni jer ja sve znam, a otkud to znam, pa zato sto sve znam, jebiga i zato sto sam u pravu! i imam najvecu patku!

znaci, Sramota sa velikim 's', vise od pola postova ovde su u tom fazonu, kako vas bre ne mrzi da se blamirate toliko...ko se prepozna, prepoznao se. takodje, sinisakeu svaka cast jer se svojim postom posrao lepo svima na glavu sa zasluzenim autoritetom...

User avatar
Orgasmatron
Posts: 292
Joined: 06 Aug 2008, 10:35

Re: Da li je bolji techno ili jazz?

Post by Orgasmatron » 05 Oct 2008, 05:57

a ti si neki kao opaki hejter Doolio? Samo seresh i seresh i seresh i to bez ikakve poente i glumish tu nekog FUCKED UP HATER-a i prosipash neku imaginarnu pamet! Ajde malo sedi sam u svojoj sobici i razmisli dobro shta ti u stvari zelish od zivota

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Da li je bolji techno ili jazz?

Post by dejankuki » 05 Oct 2008, 09:06

Hey pipls, nema potebe za tim...
Ne znam kako je ko shvatio ovu temu, ali od prvog slova ja je shvatam kao salu, zezanje i neko "akademsko pitanje" ... dajte ne svadjajte se..

muzicki zanrovi, pogotovu ovako razliciti prosto je NEMOGUCE da se uporedjuju... ajd da se uporedjuju bee bop i charlston...
dub ili house... black metal vs. doom metal ajde i da shvatim..


ali jazz i tehno...
bog i sesirdzija... za nekoga je bog tekno za nekog jazz... aj' ne moj padate u vatru.. za bezveze..

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: Da li je bolji techno ili jazz?

Post by KnightOfDoom » 05 Oct 2008, 10:53

Ja ne znam jel neko video da u opisu podforuma stoji ""Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE". Znajuci postavljaca teme verovatno ce uskoro otvoriti novu i sa drugim delom opisa...

User avatar
friedman
Posts: 1144
Joined: 23 May 2008, 12:04

Re: Da li je bolji techno ili jazz?

Post by friedman » 05 Oct 2008, 10:56

Tema očigledno otvorena iz zajebancije, nemam pojma zašto se uzrujavate.

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: Da li je bolji techno ili jazz?

Post by KnightOfDoom » 05 Oct 2008, 11:06

Aha, malo sam citao da vidim sta se prica ovde, sad vidim da se dohvatio i te teme. Covek se zajebava a vi se primate...
Autori zadnjih postova nece dobiti ban samo zbog podforuma u kom se nalazi ova tema. Za ostale informacije vidite pravilnik.

Ajd' lock.

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest