Emo vs Punk !

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

Emo ili Punk ?

Poll ended at 16 Feb 2009, 11:47

1.Emo
1
13%
2.Punk
7
88%
 
Total votes: 8

User avatar
Nemanja.
Posts: 49
Joined: 05 Nov 2008, 22:33
Location: Podgorica

Re: Emo vs Punk !

Post by Nemanja. » 08 Nov 2008, 14:21

....Da.... ??? Kako si to zakljucio ? ....... lol

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Emo vs Punk !

Post by Doolio » 08 Nov 2008, 14:35

emo je podzanr panka, tako da ti nije previse smislena anketa, ajmo sad da postavimo anketu tipa 'metal ili speed metal?'. to pod jedan, a pod dva, ne znam sta hoces da postignes ovom anketom, neku smislenu diskusiju? statistiku? u oba slucaja neces nista postici. ako hoces nesto da kazes o toj muzici, otvori topic gde ces uporedjivati ili idi na postojeci topc o emo muzici.

User avatar
Nemanja.
Posts: 49
Joined: 05 Nov 2008, 22:33
Location: Podgorica

Re: Emo vs Punk !

Post by Nemanja. » 08 Nov 2008, 14:42

Doolio wrote:emo je podzanr panka, tako da ti nije previse smislena anketa, ajmo sad da postavimo anketu tipa 'metal ili speed metal?'. to pod jedan, a pod dva, ne znam sta hoces da postignes ovom anketom, neku smislenu diskusiju? statistiku? u oba slucaja neces nista postici. ako hoces nesto da kazes o toj muzici, otvori topic gde ces uporedjivati ili idi na postojeci topc o emo muzici.
Jaoooj covece ....Ma ti si lud jbt ..... Opusteno ovo je forum lol Zaboljete qrac ako ne volis neki topic i nemoj da post na njemu ako ti se ne svidja ....

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: Emo vs Punk !

Post by KnightOfDoom » 08 Nov 2008, 15:06

Nemanja baci malo pogled na pravilnik.Malo vise ustvari.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Emo vs Punk !

Post by Doolio » 08 Nov 2008, 15:12

nemanja brate, niti sam iskompleksiran, niti te prozivam, niti sam se uzbudio zbog tvojih topica, samo ti skrecem paznju na to da su ti ankete malo besmislene i verujem, da, ako se ljudi i odazovu njima, da ce ti dati slican odgovor kao i ja. a za to da je ovo forum i da je opusteno, to si u pravu, ja sam savrseno opusten, nisam do sada stavio nijedan uzvicnik, niti sam pricao ljudima da su iskompleksirani ili ludi, kapiras:)

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Re: Emo vs Punk !

Post by Critical » 08 Nov 2008, 16:00

da su ti ankete malo besmislene
Malo? ja evo vec 5 dana gledam kako se pojavljuju teme kao sto su: Emo vs nesto: 100 najboljih rock pesma; 100 najboljih punk pesama bla bla
Vec mi ide to na zivac ali,dobro vidim da je dete u pitanju pa polako skontace neke stvari :D

Btw ako se nastavi otvaranje ovakvih tema ja sve zakljucavam a Admin neka odluci sta ce sa njim jer su ocigledno besmislene

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest