Bendovi za smeće?

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Post by Doolio » 13 May 2007, 21:04

jebote, koliko strasti u mrznji prema tom tokio hotelu...
nikad ne bih mogao da mrzim neku decu koja imaju bend, pa makar bili deset puta grdji od grandovaca...jednostavno ne mogu da mi indukuju takvu vrstu reakcije, aj da imaju po tridesetak godina, pa i da se polemise nesto o njima, tipa kakva im je muzika, da li su kvalitetni, kakav primer pruzaju, da li su iskreni, da li su nadobudni itd. ovako, sta god da urade, nista ne moze da mi ima neku tezinu, sta zna dete sta je sto kila...

Bluesman
Posts: 245
Joined: 09 Jan 2007, 22:25

Post by Bluesman » 13 May 2007, 21:10

Doolio da li si ti dete?
Ako jesi ok ako ne onda sta pricas?
Oni nisu nista mladji.

User avatar
Srdjan_wtf
Posts: 211
Joined: 15 Apr 2007, 19:57
Location: Novi Sad
Contact:

Post by Srdjan_wtf » 13 May 2007, 21:10

delimichno si u pravu, to su samo klinci koje su naterali odrasli da pune mozak ostalim klincima glupostima, da bi zaradili kesh :!: vidish moju poEntu :?: :roll:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Post by Doolio » 13 May 2007, 21:27

srdjane, pa da, ali onda hejtuj te menadzere ili sta vec, to je ko da hejtujes mileta kitica sto je covek debil i seljak i voli da peva:) dont hejt d pleja, hejt d gejm:)
mozda se likovi iz tokio hotela tripuju da stvarno nesto znace i da imaju neku poruku da kazu, mozda su jadni iskreni u svojim tripovima...ne znam, ne mogu da hejtujem nekog takvog...

bluesman:
ne kapiram te za ovo da li sam dete i sta je okej, moraces da mi pojasnis:)
brate, sad sam bio na vikipediji, najstariji lik ima 20 godina (!), zatim ide lik od 18 (!!) i onda dvojica od 17 (!!!), ja sa dvaes nisam znao de mi je dupe, a de glava, a ne znam ni sada, samo znam malo vise nego tada, a o 17 godina mislim da je suvisno pricati, ako to nisu deca, onda ne znam sta je dete...

User avatar
Srdjan_wtf
Posts: 211
Joined: 15 Apr 2007, 19:57
Location: Novi Sad
Contact:

Post by Srdjan_wtf » 13 May 2007, 21:31

oho ovo kad si me oslovio imenom je zvuchalo kao pretnja! :D
ok, idem sad da osnujem anti tokio hotel menagment zajednicU! :D
ja imam 16, i vrlo ozbiljno shvatam muziku koju slusham i pravim!
jedan dokaz da ne moraju da budu takvi kakvi jesu, znam lika sa 17 koji komponuje brutal death kao da ima 30, tako da... :wink:

Bluesman
Posts: 245
Joined: 09 Jan 2007, 22:25

Post by Bluesman » 13 May 2007, 21:38

Kako god.
Po meni se ovo tvoje svodi kako mogu da zezam retardirano dete!
U redu, nemoj da ih mrzis, nemoj da imas mishljenje o njima.
Ja ne mogu da shvatim d aneko moze da radi to zbog para. Ja sve sto kazem i uradim to mislim i iza toga stojim. Stoga smatram da oni stoje iza svoje muzike i da je to njihov trip. Moj komentar na to moze da bude samo serem vam se na trip.

Ja sam mladji i od najmladjeg od njih, ok mladi smo, nezreli, kako god, ali ako to izgleda kao *ovno u mojim ocima, kako onda tek izgleda u tvojim?

User avatar
Srdjan_wtf
Posts: 211
Joined: 15 Apr 2007, 19:57
Location: Novi Sad
Contact:

Post by Srdjan_wtf » 13 May 2007, 21:40

bluesman: totalno se slazem, dobro mozda ne totalno :wink:
ali poenta nam je ista, :palica: tokio hotel :D

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Post by Doolio » 13 May 2007, 21:53

dobro, sad mi je jasnije kad vidim da imate 16 godina:)

ne mozes da kazes nesto kao 'to je govno u mojim ocima, kako je tek u tvojim' jer je poenta u tome sto pocnes drugacije da razmisljas, a ne intenzivnije kako staris:)

a to da oni stoje iza svoje muzike, niko nije rekao da ne stoje, samo sam rekao da nema razloga za mrznju, nisam upoznat sa njihovim radom, ali sam siguran da nemaju rasisticke, navalentne ili fasisticke stavove u svojim pesmama, pa da ih hejtujes...mogu da ti se ne svidjaju i da te totalno ne zanimaju, ali cemu hejt...

taj lik sto komponuje brutal ko da ima 30, ne znam sta ti to znaci pod jedan, a pod dva, mogao bih sad da se iskenjam po doticnom zanru mnogo vise i opsirnije nego ti po tokio hotelu, ali necu, posto se trudim da imam neko osnovno postovanje, nazovimo to i emotivnom distancom prema bilo kom pravcu muzike i prema bilo kom izvodjacu bilo koje muzike, a ne da se rukovodim mojim afinitetima. licni afiniteti ce samo uticati na to sta cu ja da slusam i pratim.

u svakom slucaju, odosmo mi u raspravu oko tokio hotela bezveze, ako ih nadjete negde na ulici, a vi ih isprebijajte, meni je svejedno, ali ako cete se vi osecati bolje, onda sam skroz za tu akciju:)))

User avatar
Srdjan_wtf
Posts: 211
Joined: 15 Apr 2007, 19:57
Location: Novi Sad
Contact:

Post by Srdjan_wtf » 13 May 2007, 21:59

Ma ne pricham ja o zanru, nego o njima i njihovoj naduvenosti, mada nebitno... Za onog lika, znachi da jako dobro komponuje... Mada nebitno :wink:
Ne zelim vishe da troshim vitalnu energiju na tokio hotel, zato shto me, kao shto si rekao, ne zanimaju nimalo! :wink:
aj napishi mi na pp tvoj mail, da chetiramo preko msn-a!

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Post by KnightOfDoom » 13 May 2007, 22:02

Hocete sami da otvorite temu o Tokio Hotel-u ili da ja to ucinim? :)

User avatar
Srdjan_wtf
Posts: 211
Joined: 15 Apr 2007, 19:57
Location: Novi Sad
Contact:

Post by Srdjan_wtf » 13 May 2007, 22:04

aj napravimo fan site! :off-topic: :jeej:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Post by Doolio » 13 May 2007, 22:10

najtofdume, pa naravno da ces ti da otvoris, mi smo obicni juzeri, ne mozemo da pravimo stickije:)

srdjane, msn retko koristim, mislim da mi je nick JBMDoolio@hotmail.com, ali to mi nije mejl:)))

mejl je dusan_mirkovic@yahoo.com.

ako nekom treba nek prepise, zato sam stavio u post, a ne na PP, nemojte mi zameriti zbog oftopicarenja, ipak je to samo jedan post:)

@topic:
neki nasi reperi, fastflowz se zovu valjda...

User avatar
Foxy Lady
Posts: 61
Joined: 22 Sep 2008, 14:09
Location: Velika Plana

Re: Bendovi za smece

Post by Foxy Lady » 23 Sep 2008, 21:28

Dobro,ne gotivite Tokio Hotel,to sam skontala! :) Ni ja...

Green Day
US 5
RBD (ili kako god)
Backstreet Boys
Blue
Blind Guardian
The Hives
Kasabian
Boy Kill Boy
30 Seconds to Mars
Bon Jovi
Pet Shop Boys

- katastrofa...

User avatar
friedman
Posts: 1144
Joined: 23 May 2008, 12:04

Re: Bendovi za smece

Post by friedman » 23 Sep 2008, 21:32

Foxy Lady wrote:

Blind Guardian
:roll: :roll: :shock: :shock:
Vrlo rado bi kvoutovao citavu tvoju listu ali moram ovo izdvojiti. Mislim, samo napred, vazno je da se mrzi sta se stigne.

User avatar
Foxy Lady
Posts: 61
Joined: 22 Sep 2008, 14:09
Location: Velika Plana

Re: Bendovi za smece

Post by Foxy Lady » 23 Sep 2008, 21:33

friedman wrote:
Foxy Lady wrote:

Blind Guardian
:roll: :roll: :shock: :shock:
Vrlo rado bi kvoutovao citavu tvoju listu ali moram ovo izdvojiti. Mislim, samo napred, vazno je da se mrzi sta se stigne.
Eh nista licno... Moje misljenje. Nikad ih nisam volela.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest