Tema za pljuvače

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

Post Reply
Melnar_89
Posts: 75
Joined: 20 Feb 2008, 22:18

Tema za pljuvače

Post by Melnar_89 » 25 Dec 2008, 01:40

Dakle na nama dragom forumu vise ima komentara o tome kako je neki bend sranje i kako je sve copy-paste ,da nista valjda tako da eto sanse za sve takve ovde da se isprazne na tu temu!!!!

User avatar
Dete epruvete
MF veteran
Posts: 261
Joined: 07 Jul 2007, 23:53
Location: Bg

Re: Tema za pljuvače

Post by Dete epruvete » 25 Dec 2008, 19:53

pa zasto je zabranjeno misliti o nekom bendu da je sranje, to je samo subjektivno misljenje pojedinca. ako neko kaze da je bend sranje i potkrepi ga nekim jakim argumentima, a pritom se sa njim slaze i dosta drugih osoba, to onda stvarno nesto govori o bendu. ne moramo imati lose misljenje o bendu samo zato sto nam se ne svidja muzika koju stvara, mozda je to odnos prema publici na koncertu, neprofesionalnost, stavovi clanova benda o nekim temama..., mozda sam samo cuo pesmu nekog benda dok mi se desavalo nesto ruzno (ostavila me riba npr) pa se sada ne osecam lepo dok slusam njihovu muziku.

User avatar
Rax13
MF veteran
Posts: 1619
Joined: 14 Aug 2007, 04:08

Re: Tema za pljuvače

Post by Rax13 » 25 Dec 2008, 20:09

LOL... Mislim da je normalno da na ovakvom forumo ima tema tipa "ime benda" i da je sasvim normalno da ima negativnih i pozitivnih komentara, s obzzirom da svi ti bendovi imaju "uspone i padove" u karijeri... A u mnogima su svirali razliciti muzicari tako da...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest