Majkl Džekson

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
whosyourdaddy
Posts: 434
Joined: 31 Jan 2009, 12:40
Location: Novi Sad - Srbija

Re: MAJKL DZEKSON

Post by whosyourdaddy » 26 Jun 2009, 14:41

I Hitler je napravio cudo u svetu svojim delima i pojavom. (prema tome odajte mu pocasti) ;)

A ovaj vas "umetnik" se posrao po svemu sto je do tada postojalo u muzici uopste. Verovatno su ga crnci izbacili iz zajednice
zato sto im je ukaljao obraz pa je morao da postane belac. A kod belaca moze sve! Neka mi neko navede jednu pesmu, tekst, muziku
nesto po cemu se moze pamtiti i sto stvarno vredi a nije bljutavi pop i nije radjeno za retardiranu publiku. A da je otvorio vrata drugima
tu se slazem. Otvorio je pandorinu kutiju. Posle njega muskarci pevaju kao zene, postoje "boys" bendovi (koji pevaju kao zene) sve je
vatromet i skakanje po stage-u i Guitar Hero i Mcdonalds muzike vise i nema. Wiki Megalomania.

I sva ova rasprava je oko muzike (posto me samo to i interesuje) ne zalazeci u njegov "privatan" zivot koji bi
i samog Josef Fritzl-a zgadio ali aj sad necemo o tome! :povrac:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: MAJKL DZEKSON

Post by Doolio » 26 Jun 2009, 14:58

tebi treba ljubavi:)

rip djekson

User avatar
ac10
Posts: 669
Joined: 29 May 2008, 23:49
Location: Beograd
Contact:

Re: MAJKL DZEKSON

Post by ac10 » 26 Jun 2009, 15:52

doolio daj mu malo ljubavi dok ne dodje kritikal :P
ja cu da te sakrijem :mrgreen:
daj covece stvarno....poredis hitlera sa dzeksonom..... :roll: kad pogledas i hitler je bio genije u svom poslu...svaka cast,to sto njegov genije nije odgovarao ostalima to je njihov problem :D

User avatar
sirac-šunka
vragolan
Posts: 4004
Joined: 10 Nov 2007, 10:02
Location: niš
Contact:

Re: MAJKL DZEKSON

Post by sirac-šunka » 26 Jun 2009, 19:24

Duane wrote:
whosyourdaddy wrote:Ma dajte ljudi sta vam je!?! Majkl Dzekson i pop muzika (Madonna i Britney Spears) je olicenje americke potrosacke
kulture gde nista nije sveto, sve je lazno i sve je "plasticno" i ima svoj rok trajanja a ovome je upravo istekao.
Posle takve potrosacke kulture ostaje mnogo "smeca" kojeg nikako da se otarasimo!
Crno->beli borac za prava CRNACA! (tezak poremecaj licnosti)

rott in hell!
o coveku je rec...

r.i.p. djeksone
Jeste... a uz to je i bio kewl kao klinja... R.I.P.

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: MAJKL DZEKSON

Post by Funkomat » 26 Jun 2009, 20:17

R.I.P.

User avatar
dweezil
Posts: 3048
Joined: 19 Aug 2008, 19:30
Location: Bakersfield

Re: MAJKL DZEKSON

Post by dweezil » 26 Jun 2009, 21:13

neam pojma meni je Michael Jackson uvek izgledao kao tip koji u zivotu nikad nista nije kresnuo, posebno posle faze "zelim da licim na Elisabet Taylor". Ne verujem ni da je toj deci naudio al ajd. Verovatno su hteli da zarade pare i tuze ga, cak je jednom i rekao da je platio sve sto su trazili na sudu jer ga je to sve vishe smaralo i smucilo mu se. Mislim da u sustini nije bio losh covek. Verovatno da ga je sjeba o i to sto se rano proslavio u zivotu, josh kao klinac. Dont know really .. i da ono nikad nisam voleo nesto taj mjuz al stvarno je opasno igrao i bio showman. A dobro odrastao je na funku :D R.I.P.

Enterprise
Posts: 187
Joined: 29 Nov 2007, 14:55

Re: MAJKL DZEKSON

Post by Enterprise » 26 Jun 2009, 22:48

R.I.P.

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: MAJKL DZEKSON

Post by nemanjavelimirovic » 26 Jun 2009, 23:02

R.I.P.

User avatar
Wook
Posts: 403
Joined: 28 Aug 2008, 16:40
Location: Beograd

Re: MAJKL DZEKSON

Post by Wook » 26 Jun 2009, 23:13

dweezil wrote:al stvarno je opasno igrao i bio showman.
:1:
R.I.P.

User avatar
Rocker.
MF veteran
Posts: 368
Joined: 10 Sep 2006, 14:32

Re: Majkl Džekson

Post by Rocker. » 26 Jun 2009, 23:50

:( R.I.P.


User avatar
Guitar_thrill
MF veteran
Posts: 2741
Joined: 06 Jan 2008, 16:35
Location: Zrenjanin-Novi Sad

Re: MAJKL DZEKSON

Post by Guitar_thrill » 27 Jun 2009, 10:21

whosyourdaddy wrote:
Verovatno su ga crnci izbacili iz zajednice
zato sto im je ukaljao obraz pa je morao da postane belac.
ja ovo moram da citiram :D
zamislite sad neko od nas uvredi zajednicu belaca, i onda mora da postane crnac :lol: :lol: :lol: :lol:




inace RIP za Jacksona.....tek sam pre mozda godinu dana saznao da nije bio ni blizu onoga za sta su ga ljudi predstavljali u medijima,i iskreno mi je zao coveka..

User avatar
kurtrose
Posts: 706
Joined: 06 Oct 2008, 15:38

Re: Majkl Džekson

Post by kurtrose » 27 Jun 2009, 12:14

Ja stvarno nisam imao nikakvog dodira sa njegovim likom i delom ali me rastuzuje pomisao da se njegov zivot zavrsio..

User avatar
sl0e
Posts: 1495
Joined: 17 Feb 2008, 03:00
Location: Beograd

Re: Majkl Džekson

Post by sl0e » 27 Jun 2009, 13:43

Ja sam Majkla slusao cesce i intenzivnije kada sam bio mladji. Meni je on bio kul i simpatican, drugaciji od ostalih u svakom slucaju. Bas mi je zao sto je umro, osecam se odvratno od kako sam cuo, a ovo je prvi put u zadnjih xx meseci da mi je upaljen TV, zato sto su mu strani kanali napravili tribute vikend. Trebalo je cesce da ga pustaju i pre njegove smrti, zato sto je njegova muzika xyz puta bolja od ovog modernog pop-a.

Sve u svemu, otisao je jedan od velikih :(

User avatar
muki17
Urednik
Posts: 1472
Joined: 16 Apr 2007, 17:59
Location: Bg

Re: Majkl Džekson

Post by muki17 » 27 Jun 2009, 16:27

sl0e wrote:Ja sam Majkla slusao cesce i intenzivnije kada sam bio mladji. Meni je on bio kul i simpatican, drugaciji od ostalih u svakom slucaju. Bas mi je zao sto je umro, osecam se odvratno od kako sam cuo, a ovo je prvi put u zadnjih xx meseci da mi je upaljen TV, zato sto su mu strani kanali napravili tribute vikend. Trebalo je cesce da ga pustaju i pre njegove smrti, zato sto je njegova muzika xyz puta bolja od ovog modernog pop-a.

Sve u svemu, otisao je jedan od velikih :(
takodje,cesto sam ga slusao kao mali,i dosta sam upoznat sa njegovim radom,i stvarno me je nesto zaseklo,kada sam cuo to.. :( ...zaista,bio je jedan od najvecih,voleli ga vi,ili ne...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest