Majkl Džekson

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
Wah Wah
Posts: 3
Joined: 05 Feb 2007, 15:48
Location: leva obala drine

Majkl Džekson

Post by Wah Wah » 24 Mar 2007, 19:11

Majkl Dzekson je meni super i ne volim to sto ga ljudi toliko blate on je jedan divan gospodin i super peva i svaka mu je pjesma hit bio je i na sudu ali zbog cega on nikada nije ucinio nista lose......OSIM MOZDA STO JE POJEBAO TOLIKO DECE.....stvarno je nevin.....KADA NE BI URACUNALI SVAKI PUT KAD JE PRODAVAO DROGU PREMASKIRAN U KALUDJERICU.....uvjek je bio primeran gradjanin......MA DAJ OLADI MALO...svoje zemlje i ....UMUKNI UMUKNI UMUKNI VEC JEDNOM..ovaj on je....RECI CU VAM JE STA JE ON ON JE JEDNA OBICNE JEBENA PEDOFILSKA PERVERZACINA DA GA OBESIMO BICE DOBRO ZA NJEGA TREBA DA GA ZAKOPAMO ZIVOG MA UBICU GA UBITIIIIIIIIIIII

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Post by KnightOfDoom » 24 Mar 2007, 19:45

U jeeee :shock:
Jeste da pricamo o Majkl Dzeksonu ali pripazi malo na izrazavanje.
Evo jos jedna tema ode u pljuvaonicu.

Milky
Posts: 154
Joined: 12 Jan 2007, 14:19
Location: Mirijevo/BG/Srbija

Post by Milky » 24 Mar 2007, 21:26

Emisija "Zasto, zato", koju je vodio Pile(used to be teh host in "Pile TeLe ShOp):
Pile: Ko je vas idol?
Romalj(ciga): Majkl Djekson
Pile: A zasto?
Romalj: Pa, ima fine bele tjarape, puno dobrih riba, i vidi se da zivi za fajt

O_O

User avatar
Fox IV
Unretired
Posts: 1157
Joined: 31 Jul 2006, 08:05
Location: Novi Sad
Contact:

Post by Fox IV » 25 Mar 2007, 01:14

Dont be so ignorant!!! :lol:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Post by Doolio » 25 Mar 2007, 04:19

uvek se napalim kad ga vidim, to mu daje plus.

Milky
Posts: 154
Joined: 12 Jan 2007, 14:19
Location: Mirijevo/BG/Srbija

Post by Milky » 25 Mar 2007, 23:58

Dont be so ignorant!!!
lol, South Park, skoro sam odgledao epizodu, stvarno je vrh.. lol

User avatar
zolideathmetal
Urednik
Posts: 1187
Joined: 30 Sep 2006, 02:21
Location: Novi Sad

Post by zolideathmetal » 26 Mar 2007, 00:10

Wtf?! Manners ffs...jackson zomg pwnd ftw

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Post by Doolio » 26 Mar 2007, 04:51

micha0l jackson pwnz0r0r und teh rox0rz0r omgwtfpwnt!!!oneoneeleven!!11!!!

User avatar
zolideathmetal
Urednik
Posts: 1187
Joined: 30 Sep 2006, 02:21
Location: Novi Sad

Post by zolideathmetal » 26 Mar 2007, 10:07

o tome ti pricam :)

Milky
Posts: 154
Joined: 12 Jan 2007, 14:19
Location: Mirijevo/BG/Srbija

Post by Milky » 26 Mar 2007, 17:59

SPAM SPAMMITY SPAM AGAIN! .!._(^_-)_\m/

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Post by Kristijan » 09 Aug 2007, 18:31

Ljudi, vi vidite istripovanog lika za koga više nisam načisto ni kog je pola, ni koje je rase, ni koji su mu osnovni stavovi u životu... jednu nesrećnu figuru. Pri tom stvarno peva onako... ma ne znam da li je na ivici suza ili na ivici orgazma, ili ga žulja cipela... I sve to ostavlja neki kiseo utisak. I naravno, tu je taj problem te produkcije osamdesetih, besmislena elektronika, sve meko i šareno, sve za osnovce i retardirane domaćice.

Međutim, uzmite nasumice neku njegovu pesmu, i obradite je. Dajte malo gitare da se taj zvuk učvrsti. Dajte nekog živog bubnjara sa duplim bas bubnjem. Dajte nekog pevača koji nije u gay fazonu ili neku malo nervozniju pevačicu. Ma ljudi nema zezanja, to uopšte nisu loše stvari, samo je interpretacija takva da je bila namenjena jednom vremenu, ne nosi ništa univerzalno, ima zvuk koji je poživeo jednu sezonu i ćao.

Ja i dan danas mislim da je u pesmi "Dirty Diana" jedino kilav njegov glas. Kad god sam čuo obradu neke njegove pesme bio sam priajtno iznenađen. By the way, ako se neko seća kako se zove bend koji je obradio "Billy Jean" u gitarskom maniru, neka me podseti, ja već nedeljama pokušavam da ih "iskopam" i ne polazi mi za rukom. Hteo sam tu obradu da pustim drugarima s kojima sviram. Bila je još jedna malo tvrđa pesma, valjda se zvala "Give It To Me", to mu je možda i poslednji veći hit, u spotu mu gitaru svira Slash. Ista priča, date mikrofon nekome ko ne mora opasno dobro da peva, samo da nije androgeni lik, i eto dobre pesme.

MJ je bio najpopularniji kad sam ja bio u osnovnoj školi, i meni tada nije padalo na pamet da slušam takvu muziku. Danas uspevam nekako da svaku muziku razlistam u puno slojeva, nisam više opterećen dečijim tripovima o tome šta je cool a šta nije i konačno mogu da vidim kvalitetne elemente koji su mi ranije promicali ispred nosa a ja ih nisam bio svestan.

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Post by Critical » 09 Aug 2007, 19:50

Sto rece Kristijan,dodajte samo malo "zivota" u bubnjarskogitarskom (ma nije sto sam genije za ove reci ) smislu i zvuci dobro.

Npr. Smooth Criminal ali kako je odradjeno od strane Alien Ant Farm-a

link: http://www.youtube.com/watch?v=hxeNZOLNh4c

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Post by Doolio » 10 Aug 2007, 19:14

brate, meni majkljov smut kriminal toliko prejebava aaf da sam se dugo razmisljao da li da postujem uopste:)

a on peva (barem je pevao ranije) ko tri zmaja, samo sto ne koristi to onako kako treba, po mom misljenju, i mene smara njegov pristup pevanju, ali slusao sam snimke razne i kad je imao osam godina i dvanaest i kad je pevao na ovaj nacin, pa na onaj i nisam bio normalan pet dana posle, verujte, lik moze da otpeva bukvalno sta god oce kako god oce.

User avatar
asunderasylum
Posts: 29
Joined: 01 Jan 2007, 19:30
Location: novi sad

Post by asunderasylum » 11 Aug 2007, 02:32

Ja tog fegeta ne mogu ocima da vidim, ali moram priznati da kada cujem na radiju neku njegovu stvar, tipa smooth crimainal, beat it, billie jean ili thriller poslusam ih bez problema. Sta vise cak mi i nekako odgovaraju u tom trenutku, a mozda bi i mogao da obradim neku..
Sve u svemu taj fegetpedofil je ostavio svoj trag u muzici! Setite se spota za Thriller, za ono vreme i muzika i koreografija su extra, a za onaj MOONWALK svaka mu cast!! Ali kada je feget i pedofil onda neka se nosi.. :evil: :evil:

Lottie
Posts: 39
Joined: 21 Dec 2006, 02:25

.

Post by Lottie » 18 Oct 2007, 00:44

sta radi boli me uvo, cinjenica je da ima veliki problem u glavi, ali glas i pevanje su savrseni. A zasto je prso ko ce ga znati

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest