Majkl Džekson

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
Chord-Master
MF veteran
Posts: 829
Joined: 15 Feb 2007, 23:17
Location: Beograd

Post by Chord-Master » 18 Oct 2007, 16:37

Kad god ga vidim na TV-u pozelim da imam Magnum 357 u ruci.
Ne volim nista kod njega - ni njegovu muziku, ni one njegove pokrete, kao da mu je neko prosuo hlorovodonicnu kiselinu u gace, ni njegov glas... ama bas nista.
A i cinjenica da je pedofilcina mu bas ne ide u prilog.

Sezax
Posts: 310
Joined: 23 Dec 2007, 15:18

Re:

Post by Sezax » 05 Jan 2008, 14:48

Chord-Master wrote:Kad god ga vidim na TV-u pozelim da imam Magnum 357 u ruci.
Ne volim nista kod njega - ni njegovu muziku, ni one njegove pokrete, kao da mu je neko prosuo hlorovodonicnu kiselinu u gace, ni njegov glas... ama bas nista.
A i cinjenica da je pedofilcina mu bas ne ide u prilog.
Potpisujem.

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Re:

Post by Void » 07 Jan 2008, 17:55

Sezax wrote:
Chord-Master wrote:Kad god ga vidim na TV-u pozelim da imam Magnum 357 u ruci.
Ne volim nista kod njega - ni njegovu muziku, ni one njegove pokrete, kao da mu je neko prosuo hlorovodonicnu kiselinu u gace, ni njegov glas... ama bas nista.
A i cinjenica da je pedofilcina mu bas ne ide u prilog.
Potpisujem.

Oooo, DA!!! Slazem se u potpunosti....

Mada mi vise odgovara Magnum 44, on pravi vecu rupu... :D

User avatar
Chord-Master
MF veteran
Posts: 829
Joined: 15 Feb 2007, 23:17
Location: Beograd

Re: Re:

Post by Chord-Master » 08 Jan 2008, 18:28

Void wrote:Mada mi vise odgovara Magnum 44, on pravi vecu rupu... :D


Sta god ti odgovara, ja sam licno fan 357-ice, a ni sacmara ne moze da omane :mrgreen:

User avatar
Guitar_thrill
MF veteran
Posts: 2741
Joined: 06 Jan 2008, 16:35
Location: Zrenjanin-Novi Sad

Re: MAJKL DZEKSON

Post by Guitar_thrill » 09 Jan 2008, 00:35

Ja imam tri puske i pistolj 8)
Valjda su se zati i sve komsije odselile :lol:
a mozda su otisli i zbog pojacala od 120watti :twisted:

Sezax
Posts: 310
Joined: 23 Dec 2007, 15:18

Re: MAJKL DZEKSON

Post by Sezax » 09 Jan 2008, 09:35

Amerika je jedina zemlja gdje jedan mali siromasni crni djecak moze da postane "lijepa" bogata bijela zena....(nadjoh to negdje na netu :lol: )

User avatar
oldfishermanblues
Mojo Priest
Posts: 113
Joined: 11 Dec 2007, 20:00
Location: Temerin

Re: MAJKL DZEKSON

Post by oldfishermanblues » 18 Feb 2008, 14:24

[youtube]hMnk7lh9M3o&feature=related[/youtube]

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: MAJKL DZEKSON

Post by dejankuki » 26 Jun 2009, 00:31

Pop star Michael Jackson has died after suffering a heart attack, it has been reported.
Media reports have said the star, 50, was taken to hospital in Los Angeles, California, after he was found not breathing following a suspected heart attack in his Bel Air home earlier.
Celebrity website TMZ said 911 operators received an emergency call about 12.12pm local time (5.12am AEST).
"We're told when paramedics arrived Jackson had no pulse and they never got a pulse back," the website reported.
Jackson is believed to have gone into cardiac arrest and paramedics performed CPR on him en route to UCLA hospital.
The website quoted family members as saying the Thriller singer was in "really bad shape."
"We just got off the phone with Joe Jackson, Michael's dad, who says 'he is not doing well.'' the website had earlier reported.
Jackson was reportedly planning a comeback and was living in Los Angeles while rehearsing a series of 50 sold-out shows in London, the LATimes has reported.
Los Angeles Fire Department paramedics had rushed to the singer's $100,00-a-month rented home near Sunset Boulevard to find him not breathing, according to the newspaper.
Michael has three children, Michael Joseph Jackson, Jr, Paris Michael Katherine Jackson and Prince Michael Jackson II.
http://www.brisbanetimes.com.au/world/m ... -cyjb.html

We've just learned Michael Jackson has died. He was 50.

Michael suffered a cardiac arrest earlier this afternoon at his Holmby Hills home and paramedics were unable to revive him. We're told when paramedics arrived Jackson had no pulse and they never got a pulse back.
A source tells us Jackson was dead when paramedics arrived. A cardiologist at UCLA tells TMZ Jackson died of cardiac arrest.
Once at the hospital, the staff tried to resuscitate him but he was completely unresponsive.
We're told one of the staff members at Jackson's home called 911.
La Toya ran in the hospital sobbing after Jackson was pronounced dead.
Michael is survived by three children: Michael Joseph Jackson, Jr., Paris Michael Katherine Jackson and Prince "Blanket" Michael Jackson II.
http://www.tmz.com/2009/06/25/michael-j ... ac-arrest/


R.I.P Image
Bez obzira sto je bio kralj popa i diskoteka.. ipak imao je neke lepe i slusljive stvari..

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: MAJKL DZEKSON

Post by MetalFunk » 26 Jun 2009, 00:39

R.I.P Image
Bez obzira sto je bio kralj popa i diskoteka.. ipak imao je neke lepe i slusljive stvari..
slazem se... :| :|

User avatar
ac10
Posts: 669
Joined: 29 May 2008, 23:49
Location: Beograd
Contact:

Re: MAJKL DZEKSON

Post by ac10 » 26 Jun 2009, 00:39

nije valjda......bas mi je zao ako jeste :cry:

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: MAJKL DZEKSON

Post by Kristijan » 26 Jun 2009, 07:58

E meni bedak, ali ozbiljno!Nisam bio njegov fan ni kao dete, ali da se razumemo - taj čovek ima ozbiljne zasluge i definitivno je napravio prekretnicu u svom poslu. Počev od toga da je bio suviše "glomazan" da smeju da ga obiđu na rasnoj osnovi, i samim tim pomogao i ostaloj braći da ne moraju da se maltretiraju kao on, pa do toga da je jednostavno postavio neke standarde u poslu, čitavu scenu je oblikovao po svojoj meri. Niti sam se ložio na plesne momente, niti sam kapirao te spotove, niti sam voleo način na koji peva, poslednji put sam ga čuo da peva tako da ja to imam želju da slušam u pesmi "Say, Say, Say", ali moram da sagledam njegov učinak u celini, on je definitivno bio značajna figura u pop muzici. Poslednjih 15 godina više smo slušali o njegovim sudskim procesima nego o njegovom radu, a niko se za tih 15 godina nije pojavio da može u potpunosti da preuzme ulogu koju je na sceni imao Jackson, niti je iko u pop muzici pre njega imao takav status. Volite ga, mrzite ga, ali ovo ne može tek tako da se prenebregne.

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: MAJKL DZEKSON

Post by nebojsak » 26 Jun 2009, 13:39

Jes bedak :(

User avatar
whosyourdaddy
Posts: 434
Joined: 31 Jan 2009, 12:40
Location: Novi Sad - Srbija

Re: MAJKL DZEKSON

Post by whosyourdaddy » 26 Jun 2009, 14:05

Ma dajte ljudi sta vam je!?! Majkl Dzekson i pop muzika (Madonna i Britney Spears) je olicenje americke potrosacke
kulture gde nista nije sveto, sve je lazno i sve je "plasticno" i ima svoj rok trajanja a ovome je upravo istekao.
Posle takve potrosacke kulture ostaje mnogo "smeca" kojeg nikako da se otarasimo!
Crno->beli borac za prava CRNACA! (tezak poremecaj licnosti)

rott in hell!

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: MAJKL DZEKSON

Post by Duane » 26 Jun 2009, 14:06

whosyourdaddy wrote:Ma dajte ljudi sta vam je!?! Majkl Dzekson i pop muzika (Madonna i Britney Spears) je olicenje americke potrosacke
kulture gde nista nije sveto, sve je lazno i sve je "plasticno" i ima svoj rok trajanja a ovome je upravo istekao.
Posle takve potrosacke kulture ostaje mnogo "smeca" kojeg nikako da se otarasimo!
Crno->beli borac za prava CRNACA! (tezak poremecaj licnosti)

rott in hell!
o coveku je rec...

r.i.p. djeksone

User avatar
ac10
Posts: 669
Joined: 29 May 2008, 23:49
Location: Beograd
Contact:

Re: MAJKL DZEKSON

Post by ac10 » 26 Jun 2009, 14:12

majkl je bar po meni bio mnogo vise nego sto ce britni ikad biti.....on je radio svoj posao bolje od bilo koga,on je za razliku od ovih u zadnjih 10-15 godina stvarao muziku,to nije muzika koju ja nesto posebno volim,ali ne mozes poreci da je on napravio cudo u svetu svojom muzikom i pojavom,i kazes potrosacka kultura-pop,zasto rock ne spada u to kao rock nije komercijalizovan.... :O.o: oduvek......svako ko je zaradjivao na muzici on ju je komercijalizovao i iskreno nema nista lose u tome,ko hoce da plati da slusa nek placa ako hoce,ovaj ce uzeti pare

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest