E, ovo je stvarno... (Cannibal Corpse, Death Metal)

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
sl0e
Posts: 1495
Joined: 17 Feb 2008, 03:00
Location: Beograd

Re: E, ovo je stvarno... (Cannibal Corpse, Death Metal)

Post by sl0e » 18 Apr 2010, 22:39

Verovatno zato sto ne zelim da slusam growl-ovanje o raspadu tela u kovcegu... No dobro, that's just me.

newbie
Posts: 8
Joined: 17 Apr 2010, 16:01
Location: Subotica

Re: E, ovo je stvarno... (Cannibal Corpse, Death Metal)

Post by newbie » 18 Apr 2010, 22:42

Yes, that's just you. U tome je poenta, ako ti se ne svidja, nemoj slusati. Nema potrebe za bilo kakvom raspravom.... :roll:

newbie
Posts: 8
Joined: 17 Apr 2010, 16:01
Location: Subotica

Re: E, ovo je stvarno... (Cannibal Corpse, Death Metal)

Post by newbie » 18 Apr 2010, 22:53

doyle777 wrote:Cannibal Corpse nije muzika, to je samo urlanje i lupanje po instrumentima.
Na foru:
Ako znate gitarista Sepulture koristi gitaru sa 4 zice, on je rekao da o gitari ramislja kao o bubnjevima, znaci ono :rockstar: drndaj je dok ne pukne.
E pa tako je i sa Cannibal Corpse samo sto oni na to dodaju onaj svoj "glas", ako se to uopste moze nazvati glasom, ja mogu ono urlanje da odradim, barem nemaju problem kada traze clanove ::ranting::
Bas bih voleo da cujem kako "urlas" kao Corpsegrinder ili Chris Barnes. Ako stvarno mozes, ladno bi uspeo da zaradis milione kao njih dvojica. De okaci neki cover da te cujemo, pls.

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: E, ovo je stvarno... (Cannibal Corpse, Death Metal)

Post by MetalFunk » 18 Apr 2010, 23:12

newbie wrote:
doyle777 wrote:Cannibal Corpse nije muzika, to je samo urlanje i lupanje po instrumentima.
Na foru:
Ako znate gitarista Sepulture koristi gitaru sa 4 zice, on je rekao da o gitari ramislja kao o bubnjevima, znaci ono :rockstar: drndaj je dok ne pukne.
E pa tako je i sa Cannibal Corpse samo sto oni na to dodaju onaj svoj "glas", ako se to uopste moze nazvati glasom, ja mogu ono urlanje da odradim, barem nemaju problem kada traze clanove ::ranting::
Bas bih voleo da cujem kako "urlas" kao Corpsegrinder ili Chris Barnes. Ako stvarno mozes, ladno bi uspeo da zaradis milione kao njih dvojica. De okaci neki cover da te cujemo, pls.
Brate, fan sam Cannibal-a, ali milione? Da se pomirimo sa cinjenicom, danasnji bendovi ne zaradjuju gotovo nista para (poput kanibala), naravno ima par izuzetaka, ali tesko...

User avatar
Шмајсер
Хинт-Лорд
Posts: 1055
Joined: 17 Feb 2008, 22:03
Location: Мош пит

Re: E, ovo je stvarno... (Cannibal Corpse, Death Metal)

Post by Шмајсер » 18 Apr 2010, 23:35

MetalFunk wrote:
newbie wrote:
doyle777 wrote:Cannibal Corpse nije muzika, to je samo urlanje i lupanje po instrumentima.
Na foru:
Ako znate gitarista Sepulture koristi gitaru sa 4 zice, on je rekao da o gitari ramislja kao o bubnjevima, znaci ono :rockstar: drndaj je dok ne pukne.
E pa tako je i sa Cannibal Corpse samo sto oni na to dodaju onaj svoj "glas", ako se to uopste moze nazvati glasom, ja mogu ono urlanje da odradim, barem nemaju problem kada traze clanove ::ranting::
Bas bih voleo da cujem kako "urlas" kao Corpsegrinder ili Chris Barnes. Ako stvarno mozes, ladno bi uspeo da zaradis milione kao njih dvojica. De okaci neki cover da te cujemo, pls.
Brate, fan sam Cannibal-a, ali milione? Da se pomirimo sa cinjenicom, danasnji bendovi ne zaradjuju gotovo nista para (poput kanibala), naravno ima par izuzetaka, ali tesko...
:1:

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: E, ovo je stvarno... (Cannibal Corpse, Death Metal)

Post by ssmc » 19 Apr 2010, 01:22

newbie wrote:Yes, that's just you. U tome je poenta, ako ti se ne svidja, nemoj slusati. Nema potrebe za bilo kakvom raspravom.... :roll:
Znači,može lock na ceo forum? :kokice:

User avatar
sl0e
Posts: 1495
Joined: 17 Feb 2008, 03:00
Location: Beograd

Re: E, ovo je stvarno... (Cannibal Corpse, Death Metal)

Post by sl0e » 19 Apr 2010, 01:24

Igzekli :D

User avatar
Derrick
MF veteran
Posts: 1118
Joined: 05 Mar 2007, 18:18
Location: Beograd

Re: E, ovo je stvarno... (Cannibal Corpse, Death Metal)

Post by Derrick » 19 Apr 2010, 08:26

ssmc wrote:
newbie wrote:Yes, that's just you. U tome je poenta, ako ti se ne svidja, nemoj slusati. Nema potrebe za bilo kakvom raspravom.... :roll:
Znači,može lock na ceo forum? :kokice:
:1:

:lol:

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: E, ovo je stvarno... (Cannibal Corpse, Death Metal)

Post by Stalker » 19 Apr 2010, 09:34

friedman wrote:Da, ali kad kazes da mrzis sve death metal bendove onda generalizujes.
Poslusaj Amon Amarth, Death, Carcass itd pa ces videti da i u Deathu ima neceg dobrog.
izbegavaš cynic vešto (mada oni nisu baš strejt death) :ziveli:

kapiram da su ovi likovi iz kanibala dobri tehničari, tačnije njihov basista. tehnički gledano čovek sabija. muzički gledano - ne želim da ih slušam nikad u životu. ne pašu mi, neću nikad skapirati te bendove i točka. Dovoljna mi je Mešuga ^^
[youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/QziPUfPbE28&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/QziPUfPbE28&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube]
:metal5:

newbie
Posts: 8
Joined: 17 Apr 2010, 16:01
Location: Subotica

Re: E, ovo je stvarno... (Cannibal Corpse, Death Metal)

Post by newbie » 19 Apr 2010, 13:13

Ok, ne zaradjuju milione, malo sam hiperbolisao, ali sigurno ne rade za dzabe.

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: E, ovo je stvarno... (Cannibal Corpse, Death Metal)

Post by Stalker » 19 Apr 2010, 14:35

newbie wrote:Ok, ne zaradjuju milione, malo sam hiperbolisao, ali sigurno ne rade za dzabe.
lova koja se zarađuje u underground muzici zarađuje se krvavo i ne tako mnogo kao što bi ti mislio. uglavnom izdavači ovih bendova ne daju previše love, s tim da bend ipak treba platiti snimanje albuma. kupaca jako malo (bittorrent, limewire), nema sponzora, a svirke plaća sam bend - iznajmljivanje prostora, prevoz opreme, tehničare, tonce, troškove samog benda..na kraju krajeva, pare se jako teško zarađuju.

newbie
Posts: 8
Joined: 17 Apr 2010, 16:01
Location: Subotica

Re: E, ovo je stvarno... (Cannibal Corpse, Death Metal)

Post by newbie » 19 Apr 2010, 15:57

Ma daj, sad i ti preterujes. Cak i "tezgaroski" bendovi zaradjuju, a kamoli Cannibal Corpse. Je si li video koliko se ljudi skupi na njihovim koncertima?

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: E, ovo je stvarno... (Cannibal Corpse, Death Metal)

Post by Stalker » 19 Apr 2010, 16:17

ne kažem ja da su oni siromašni, nego da takvi bendovi rade mnogo više od neandergraund bendova da bi zaradili kintu.

User avatar
Stanko
Posts: 1559
Joined: 13 May 2009, 15:59
Location: Beograd

Re: E, ovo je stvarno... (Cannibal Corpse, Death Metal)

Post by Stanko » 19 Apr 2010, 17:45

newbie wrote:Ma daj, sad i ti preterujes. Cak i "tezgaroski" bendovi zaradjuju, a kamoli Cannibal Corpse. Je si li video koliko se ljudi skupi na njihovim koncertima?
Tazgarosi imaju vecu publiku nazalost.

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: E, ovo je stvarno... (Cannibal Corpse, Death Metal)

Post by MetalFunk » 19 Apr 2010, 20:47

newbie wrote:Ma daj, sad i ti preterujes. Cak i "tezgaroski" bendovi zaradjuju, a kamoli Cannibal Corpse. Je si li video koliko se ljudi skupi na njihovim koncertima?
Co'ece, bio sam u SKC-u kada su svirali, 10 k Eura za 4 benda :O
To je malo, a bendovi su vr' + dosli su iz Amer'ke.
Znas sto?
Bendovi su vr' za nas (nekolicinu ljudi), ali ne i za ostale, tako da SAD rade bukvalno za dzabalebanu.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest