Narodna muzika

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

Locked
SZT
Posts: 37
Joined: 29 May 2009, 04:13

Narodna muzika

Post by SZT » 29 May 2009, 04:44

Ako moze neko da mi kaze sta je to sto vas privlaci da slusate pesmice od 3 recenice koje se razvlace kroz 5 minuta pesme i to uz jaukanje ?????
no h8

ognjen93
Posts: 601
Joined: 02 May 2009, 16:44
Location: Pensacola FL

Re: Narodna muzika

Post by ognjen93 » 29 May 2009, 09:38

Pa pazi ne budi toliko iskljuciv, naravno da je 90% narodnjaka sranj*e, ali i medju njima ima dobrih muzicara, evo Toma Zdravkovic, Cune Gojkovic, Merima Njegomir....
Naravno da se svima zeludac prevrne od Karleuse, ali opet to je meni vise ispevani techno, nije ti ovo bas potpuna tema, trebao si da stavis -kako vam se ne okrene zeludac od narodnjaka, techna, hip-hopa, R n B .......

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Narodna muzika

Post by Duane » 29 May 2009, 09:53

ognjen93 wrote:trebao si da stavis -kako vam se ne okrene zeludac od narodnjaka, techna, hip-hopa, R n B .......
meni se licno vise okrece zeludac od vlade kalemberga i parnog valjka... bolje da si to napisao, nego hip hop rnb... :D

ognjen93
Posts: 601
Joined: 02 May 2009, 16:44
Location: Pensacola FL

Re: Narodna muzika

Post by ognjen93 » 29 May 2009, 10:33

E duane, kad popijes lekove dodji da pises, za kalembera uredu, ali ostavi vise parni valjak, a to sto ti gotivis juice, rihanu... to je vec tvoj problem

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Narodna muzika

Post by Duane » 29 May 2009, 11:34

ognjen93 wrote:E duane, kad popijes lekove dodji da pises, za kalembera uredu, ali ostavi vise parni valjak, a to sto ti gotivis juice, rihanu... to je vec tvoj problem
vazi... samo to sto neko gotivi juice i rihannu nije nikakav problem... meni je licno parni valjak skroz bezveze... nemogu da ga uopste pomenem u istoj recenici sa npr Wu Tang clanom... al to je sve licno i 100 procentno subjektivno...

post sam napisao cisto da ti pokazem koliko je tvoj post "rep, ritam i bluz i tehno su govno" besmislen...

lekove sam popijo, a ti popi neki sokic pa iskuliraj...

ps. ova tema ili treba da se brise ili da se premesti u battlegrounds... jer je besmislena...

da zavrsim sa onom dooliovom rjechencom... :mrgreen: ---> SMRT POPERIMA!
Last edited by Duane on 29 May 2009, 11:36, edited 1 time in total.

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Narodna muzika

Post by cccira » 29 May 2009, 11:35

Duane wrote:
ognjen93 wrote:trebao si da stavis -kako vam se ne okrene zeludac od narodnjaka, techna, hip-hopa, R n B .......
meni se licno vise okrece zeludac od vlade kalemberga i parnog valjka... bolje da si to napisao, nego hip hop rnb... :D
+1
mada se meni jos vise okrece od bjelog dugmeta, divljih jagoda i ostatka kompanije

User avatar
mislim_stvarno
Posts: 4837
Joined: 02 Jul 2008, 17:28
Location: down the street

Re: Narodna muzika

Post by mislim_stvarno » 29 May 2009, 11:42

ps. ova tema ili treba da se brise ili da se premesti u battlegrounds... jer je besmislena...
:1:
cccira wrote:mada se meni jos vise okrece od bjelog dugmeta, divljih jagoda i ostatka kompanije
MOOOOTOOOOOORIIIIIIIIIIIIIIIII MOOOOOTOOOOOORIIIIIIIII MOOOOOOOOOOOOOOOTOOOOOOOOOOOORIIIIIIIIIII

:mrgreen:

ognjen93
Posts: 601
Joined: 02 May 2009, 16:44
Location: Pensacola FL

Re: Narodna muzika

Post by ognjen93 » 29 May 2009, 11:48

Duane wrote:
ognjen93 wrote:E duane, kad popijes lekove dodji da pises, za kalembera uredu, ali ostavi vise parni valjak, a to sto ti gotivis juice, rihanu... to je vec tvoj problem
vazi... samo to sto neko gotivi juice i rihannu nije nikakav problem... meni je licno parni valjak skroz bezveze... nemogu da ga uopste pomenem u istoj recenici sa npr Wu Tang clanom... al to je sve licno i 100 procentno subjektivno...

post sam napisao cisto da ti pokazem koliko je tvoj post "rep, ritam i bluz i tehno su govno" besmislen...

lekove sam popijo, a ti popi neki sokic pa iskuliraj...

ps. ova tema ili treba da se brise ili da se premesti u battlegrounds... jer je besmislena...

da zavrsim sa onom dooliovom rjechencom... :mrgreen: ---> SMRT POPERIMA!
cekaj jel sam ja pomenuo bluz ????? ne ja samo kazem da jeste hip hop govn* da jeste techno gov*o da je vecina narodnjaka gov*o, da jeste vecina popa gov*o, ali parni valjak nije cist pop, i daleko je kvalitetnija muzika od juicea,ajsa nigrutina kako li se vec kreten zove, 500 centa , raznih pozera tipa eminem :povrac: rihana :povrac: david guetta :povrac: i ostale muzike koja se zapisuje na sledeci nacin> brate crveno dugme levo od x pa znas udjes u file, techno nije muzika to je sranje za koje je cak i ceca pojam kvaliteta :mrgreen:

ognjen93
Posts: 601
Joined: 02 May 2009, 16:44
Location: Pensacola FL

Re: Narodna muzika

Post by ognjen93 » 29 May 2009, 11:56

E i prozivate Divlje Jagode, zasto? Pa Sead Lipovaca je jedan od najboljih gitarista na ovim prostorima, dobro posle Vlatka, RM.
e da i ovako po meni ide lestvica muzike po kvalitetu
1. KLASIKA
2. JAZZ
3. BLUZ
4. METAL
5. ROCK
6. POP/COUNTRY
7. NARODNJACI
8. IZMETI TIPA Z.J. Z.S
9. SVA ELEKTRO MUZIKA UKLJ. HOUSE, TECHNO, HIP HOP...... ZNATE SVI TA SRANJ*

User avatar
ness
Posts: 819
Joined: 14 Mar 2009, 17:42
Location: Zrenjanin

Re: Narodna muzika

Post by ness » 29 May 2009, 12:08

:smashie:

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Narodna muzika

Post by cccira » 29 May 2009, 12:12

Sead Lipovaca nema veze sa sviranjem gitare :povrac:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Narodna muzika

Post by Duane » 29 May 2009, 12:19

cekaj jel sam ja pomenuo bluz ?????
ja sam rekao ritam i bluz.. a ti si rekao r'n'b sto je isto...

posle ove liste Kvaliteta Muzike nemam sta da dodam... sreca pa je bluz na trecem mestu.. neznam sta bi radio da je nize... morao bi da pucam sebi u glavu :|

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Narodna muzika

Post by dejankuki » 29 May 2009, 13:04

ovakvih tema je i previse.. cak i za battleground & spitfest zato. lock...












'Bemu mater.. jel ne mozete da se posvetite nekoj drugoj "normalnoj" temi u fazonu kako da..(nadjem zvuk, isproduciram pesmu, zamenim tremolo... ) ili gde da nabavim (zice, trzalice, pedalu, pojacalo..), ili koliko vremena treba da upotrebim da ( nadjem zvuk, popravim pedalu, zaradim za pojacalo, snimim pesmu... ) i tako dalje i tako slicno.. nego cim nemate sta da pitate odma' pitanje: zasto i koliko mrzite (_._._._._._._._ vrstu muzike, pevaca, bend...)

Da li treba po N-ti put da se ovde kaze da su UKUSI RAZLICITI i ukus ne odredjuje drustveno-politicki polozaj pojedinca u drustvu, nego RAD i REZULTATI RADA... a otvaranje besmislenih tema ne spadaju u rad i rezultate rada...
( Kardelj - brioni 1975 ;) IVVVXCLMM sednica komiteta KPJota VI internacionale!)

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest