Dosije „Srpski metalac“

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
andrej]
Posts: 1100
Joined: 14 Jul 2008, 15:06
Location: bg/pg
Contact:

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by andrej] » 18 Jul 2009, 12:50

znate onu staru

dzezer svira 3000 akorda pred troje ljudi.
roker svira 3 akorda pred 3000 ljudi.
:D

ognjen93
Posts: 601
Joined: 02 May 2009, 16:44
Location: Pensacola FL

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by ognjen93 » 18 Jul 2009, 13:05

ac10 wrote:
ognjen93 wrote: E ajde svarno malo oladite s pljuvanjem po skolovanim ljudima..... Po cemu je bilo ko od vas bolji od nekog ko je skolovan??????? Preterano ste nadobudni, zasto postoji akademija? Da bi neko uzeo i skinuo sa neta par lekcija i bio bolji od nekog ko je godinama peglao klasiku......
Pricate gluposti, a garantujem da vecina vas uopste nikad nije sela i lepo porazgovarala sa tim ljudima, cast izuzetcima, i da sigurno je kompleksnija pesma sa 400 akorda, nego pesma od G,D,A, u cemu je razlika: sto svako moze da sklopi npr. Tisinu od Bajage, a ne moze svako da napravi Rahmanjinov koncert za klavir u c molu.......
ti si da izvines.... jedna veeeelika budala,ako stvarni mislis ovako

Super isto ja mislim za tebe

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by Funkomat » 18 Jul 2009, 13:19

Jednom u zivotu, digni belu zastavu i prihvati to kao svoju pobedu...

User avatar
ac10
Posts: 669
Joined: 29 May 2008, 23:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by ac10 » 18 Jul 2009, 13:20

ognjen93 wrote:
ac10 wrote:
ognjen93 wrote: E ajde svarno malo oladite s pljuvanjem po skolovanim ljudima..... Po cemu je bilo ko od vas bolji od nekog ko je skolovan??????? Preterano ste nadobudni, zasto postoji akademija? Da bi neko uzeo i skinuo sa neta par lekcija i bio bolji od nekog ko je godinama peglao klasiku......
Pricate gluposti, a garantujem da vecina vas uopste nikad nije sela i lepo porazgovarala sa tim ljudima, cast izuzetcima, i da sigurno je kompleksnija pesma sa 400 akorda, nego pesma od G,D,A, u cemu je razlika: sto svako moze da sklopi npr. Tisinu od Bajage, a ne moze svako da napravi Rahmanjinov koncert za klavir u c molu.......
ti si da izvines.... jedna veeeelika budala,ako stvarni mislis ovako

Super isto ja mislim za tebe
ja sam rekao da ako tako mislis da si onda jedna veeeelika budala.....a posto ja tako ne mislim....dolazimo do zakljucka da si ti ovde jedini veeeelika budala

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by Bluesko » 18 Jul 2009, 14:20

Oooooooooooooooooo,shtaga generalizovanja... Da na Olimpijadi postoji disciplina u generalizovanju threadova,ovaj bi thread dobio zlatnu medalju za generalizovanost :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by Stalker » 18 Jul 2009, 21:04

ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
ahahahahahhhahahahahahahahahahahahahahah
ahahaha
haha
hahahahahhahhahahahaah
XD
hahahahahhahahahahahaha...aha....
hahahahhahahhahahhahhahahahhahahah

most amusing. mislim da je ovom forumu i trebalo nesto poput ognjena, da malo zivnemo lol

User avatar
Wolf
Metalhead
Posts: 920
Joined: 16 Aug 2008, 13:05
Location: Kikinda, na kraj sela...

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by Wolf » 18 Jul 2009, 21:19

Stalker wrote:ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
ahahahahahhhahahahahahahahahahahahahahah
ahahaha
haha
hahahahahhahhahahahaah
XD
hahahahahhahahahahahaha...aha....
hahahahhahahhahahhahhahahahhahahah

most amusing. mislim da je ovom forumu i trebalo nesto poput ognjena, da malo zivnemo lol
ne slazem se uopste... ne treba nam neko ko ce da nam soli pamet i da nas vredja...
predlazem jedan time out za ognjena dok ne nauci da se ponasa...
a ne bi bilo lose i jedan IP check da se utvrdi da ista osoba nema dva profila...
Last edited by Wolf on 18 Jul 2009, 21:20, edited 1 time in total.

User avatar
Reverse
Urednik
Posts: 1136
Joined: 20 Feb 2007, 02:52
Location: Niš
Contact:

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by Reverse » 18 Jul 2009, 21:19

ognjen93 wrote:E ajde svarno malo oladite s pljuvanjem po skolovanim ljudima..... Po cemu je bilo ko od vas bolji od nekog ko je skolovan??????? Preterano ste nadobudni, zasto postoji akademija? Da bi neko uzeo i skinuo sa neta par lekcija i bio bolji od nekog ko je godinama peglao klasiku......
Pricate gluposti, a garantujem da vecina vas uopste nikad nije sela i lepo porazgovarala sa tim ljudima, cast izuzetcima, i da sigurno je kompleksnija pesma sa 400 akorda, nego pesma od G,D,A, u cemu je razlika: sto svako moze da sklopi npr. Tisinu od Bajage, a ne moze svako da napravi Rahmanjinov koncert za klavir u c molu.......
Brate, zasto ih dizes toliko? Evo ja sam na akademiji zavrsavam 2. godinu, zavrsio sam i srednju i osnovnu za klavir, pa? Razgovaram sa tim ljudima svakodnevno! Kazem ti 95% njih su obicni roboti koji reprodukuju jebene note! Isto kao kad ucis da cistas slova - to svako moze. Imas note, naucis koja je koja, imas napisanu dinamiku, imas tempo, imas sve. Jedino nabiflas tehniku. Talenat tu igra VEOMA malu ulogu! Oni ne mogu da sklope ni tu Tisinu od Bajage a o Rahmanjinovu da i ne pricamo!

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by Doolio » 19 Jul 2009, 02:51

ups

DzOnI123
Posts: 210
Joined: 24 Apr 2009, 12:53
Location: Zemun

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by DzOnI123 » 19 Jul 2009, 03:08

isto je u muzici ,elektronska muzika je vec ubila smisao muzike, a kada nesto izgubi smisao svog postojanja nestaje.....


I dalje mi nije jasno sta imas protiv elektronske muzike ! Ima nekih koji misle da to dranje u metalu (black death i ostale vrste ) ubijaju smisao muzike ... neko vise voli da skace uz techno nego da slusa nekog ko se stalno dere i peva o nekim zmajevima vesticama bubisarbama i ostalim tim ... Iskreno i ja slusam uglavnom metal (i koliko vidim i ti slusas metal) ali ja necu na svadbi zovem neki metal bend da mi svira i da mi babe hedbenguju po restoranu :metal4: .. ako vec ne volis drugu vrstu muzike bar je postuj na neki nacin !!! :metal4: :mrgreen:

Znam da sam se do jaja isra* ali sta cu ... 3 ujutru je i nervozan sam jer sam pola beograda presao zbog pojacala koje na kraju nisam ni nasao !!! :(

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by nemanjavelimirovic » 19 Jul 2009, 04:20

Ma ako ima neko iz Gornjeg Milanovca, oni se razumeju u temu "Srpski Metalac" vrlo verovatno i mogu da pomognu razresenju polemike u ovoj temi. :mrgreen: :mrgreen:

Svako slusha ono shto voli.

Elektronika ima toliko podzanrova, nisu svi isti i nisu svi shit. Naravno kao i kod svake muzike ima shit izvodjaca, ali to nije polemika.

Metal neko voli neko ne isto kao i kod svake druge muzike. Metal ima milion podvrsta kao i svaka druga vrsta mjuze.

Muzicke podele zanrovski su napravile bezveze netrpeljivosti medju ljudima. Zasto ne bi neko svirao Elektroniku sa Metal gitarama, (tj. ima to vec)

Folk (narod) Naroda Izvorna muzika ima neki svoj kvalitet i dugotrajnost po razlicitim zemljama razlicita je i stilski jer su i drugaciji instrumenti, inspiracije, vremenski uslovi itd.

Turbo Folk je nekvalitetna mjuza. Tekstovi su katastrofa, muzika kradena sa TRT *turska radio TV, i eto. Nazprimer ja tako kontam stvari i volim da cujem mnogo razlicitih vrsta mjuze cak i izmeshano...

Ognjen, mlad si, hormoni rade, ok, samo polako. Ima ovde mnogo strpljivih , finih ljudi.... :mrgreen: :lol:

Dosije Srpski Metalac....hehehe. Sam naslov me je dugo odbijao od citanja teme, ali sad shvatam da je vama ovde super zabavno..... :mrgreen: :ziveli:

nenadnenad
Posts: 2285
Joined: 20 Aug 2008, 00:17

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by nenadnenad » 19 Jul 2009, 10:57

Meni na kraju isto ispada...
sa jedne strane postoji gomilu ljudi koji su zavrsili srednje muzicke i cak akademije, koji mahom robotizovano sviraju ili kojima je dojadila skroz muzika jos u srednjoj pa su upisali neku pedagosku ili nesto totalno levo i prestali da sviraju, koji ne znaju nista svoje smisliti i sa druge strane horde ljudi koji komponuju cisto smece od +\- tri akorda u moru razlicitih zanrova i koji se cesto jos , ne daj boze, hvale sa tim do nebesa i smaraju okolinu sa tim.

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by Stalker » 19 Jul 2009, 20:37

ljudi, ne znam zasto vam toliko taj ognjen smeta. neki covek se prosto ne da urazumiti, iskulirajte ga dok ne nauci kako da se ponasa i da razmislja racionalno.
meni su svi njegovi postovi jako zabavni, mislim da bi mogli i vi tako da shvatite njegove postove.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by Doolio » 19 Jul 2009, 21:04

ja ne bih obracao paznju da je on dosao da troluje ili da podjebava, medjutim, on kao covek oce da diskutuje, zato ispizdim kad posle pet mojih postova od milion redova (a i tudjih postova) dodje i kaze 'ma sranje je to', umesto da barem obrazlozi svoj stav. ili dodje i ne odgovori NI NA JEDNU tacku recimo mog posta, a ja sam sve lepo njega quotovo kako bi njemu bilo preglednije i isao tacku jednu po jednu. jednostavno mislim da nije u redu, nebitno sad da li se slazemo ili ne, diskusija treba da ima neki tok, kulturna diskusija barem.

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by Stalker » 19 Jul 2009, 21:05

tu jesi u pravu.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest