Dosije „Srpski metalac“

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

nenadnenad
Posts: 2285
Joined: 20 Aug 2008, 00:17

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by nenadnenad » 19 Jul 2009, 23:33

i ,kad ce neko da napravi clanak dosije srpski indie alternativac? :mrgreen:

User avatar
biciklo
Posts: 148
Joined: 09 Jul 2009, 14:32

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by biciklo » 19 Jul 2009, 23:53

E moze li neko ovde mene da blokira? Ili obrise?

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by dejankuki » 19 Jul 2009, 23:54

Moze...!!! Sto ce i uraditi ukoliko se podhitno ne smiris i ne zauzdas te tvoje mlade i maliganima pogonjene hormone!!!

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by Funkomat » 20 Jul 2009, 03:39

nemanjavelimirovic wrote:Ma ako ima neko iz Gornjeg Milanovca, oni se razumeju u temu "Srpski Metalac" vrlo verovatno i mogu da pomognu razresenju polemike u ovoj temi. :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen:
[youtube]SVpDlfHGJRM&feature=related[/youtube]

User avatar
biciklo
Posts: 148
Joined: 09 Jul 2009, 14:32

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by biciklo » 21 Jul 2009, 11:52

dejankuki wrote:Moze...!!! Sto ce i uraditi ukoliko se podhitno ne smiris i ne zauzdas te tvoje mlade i maliganima pogonjene hormone!!!
Pa ovo je battleground spitfest forum, a ja cak nisam ni poceo da pljujem Les Poolmana. :D

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by kide » 04 Aug 2009, 21:46

svi smo mi Ognjen93!

bili... a naknadna pamet je ipak samo to: e da su mi one godine i ova (naknadna) pamet... nikad bilo i neće biti. kada bi svaka nova generacija učila na zabludama i greškama prethodne pa gde bi nam bio kraj.

recimo da su Ognjenovi postovi nekima ovde poslužili samo kao povod da se iskažu pred mnogo ozbiljnijom publikom, i to je sasvim ok, ima finog pisanija ovde. istovremeno to pomalo rastužuje, kad vidiš koliko ima ljudi sa neiskorišćenim znanjem i talentom. ali to je Srbija maćeha, ništa nema realnu vrednost.

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by Critical » 04 Aug 2009, 22:21

Jebote sta se na ovoj temi sve izdesavalo, otkad nisam bio, wow....

Sorry za off, morao sam da se zaprepastim :mrgreen:

Za ognjena :ma bravo: :krstise:

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by MetalFunk » 04 Aug 2009, 22:28

Doolio wrote:ups
hahahahahaha
ovo je najsmesnije nesto sto sam procitao
:XD: :XD: :XD:
bez uvrede doolio
Last edited by MetalFunk on 04 Aug 2009, 22:29, edited 1 time in total.

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by Stalker » 04 Aug 2009, 22:29

Wolf wrote:]a ne bi bilo lose i jedan IP check da se utvrdi da ista osoba nema dva profila...
ti to mene optuzujes da sam ognjen?

User avatar
Wolf
Metalhead
Posts: 920
Joined: 16 Aug 2008, 13:05
Location: Kikinda, na kraj sela...

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by Wolf » 05 Aug 2009, 13:44

ne, nego optuzujem Ognjena da si ti :lol:

User avatar
muki17
Urednik
Posts: 1472
Joined: 16 Apr 2007, 17:59
Location: Bg

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by muki17 » 05 Aug 2009, 14:01

hahaha..ma samo se trezni,pa ne vidi dobro :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :ziveli:

User avatar
Wolf
Metalhead
Posts: 920
Joined: 16 Aug 2008, 13:05
Location: Kikinda, na kraj sela...

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by Wolf » 05 Aug 2009, 14:10

Muki :fu3: ^^

User avatar
muki17
Urednik
Posts: 1472
Joined: 16 Apr 2007, 17:59
Location: Bg

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by muki17 » 05 Aug 2009, 14:13

:mrgreen: :ziveli: sala mala :mrgreen:

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by Stalker » 16 Sep 2009, 01:18

ognjen93 wrote:Bilo bi lepo kad bio se jos neki psihijatar javio da nam objasni kako koja muzika utice na psihu.....
ne zelim da slusam istu muziku kao ti ako tako gledamo na stvari
:XD:

User avatar
million dollar baby
Posts: 90
Joined: 01 Sep 2009, 20:02
Location: Beograd

Re: Dosije „Srpski metalac“

Post by million dollar baby » 16 Sep 2009, 14:40

Ja bih se samo vratila na prvi post.. na kratko, vi slobodno nastavite pricu dalje posto veoma je interesantna za citanje :)

Posle cetiri godine provedene sa izgovorima od ljudi, gde se drustvo delilo na one sto slusaju turbo folk i metalce ( na nesrecu i mene su tu svrstali, i ako ne volim da slusam to) moram da se delimicno slozim sa pricom o srpskom metalcu... Mislim, ne zelim sad da bude da su svi takvi, ali budimo realni veci deo jeste. Sama sam gledala klince koji se oblace opako, mrste i prave budale od sebe (ne zbog mrstenja i opakog oblacenja, vec zbog ispozerisanog ponasanja) da bi posle nekog vremena popustili pod udarom ostatka klinaca koji slusaju "udri me do zore" pod izgovorom "lakse ce nabaviti ribu".... da li biste vi bili ravnodusni kad bi vam neko to rekao? Ja nisam, niti cu biti.
Takodje, ako se prosetate malo kroz mladju generaciju, videcete da se oni oblace tako, i da kazu da slusaju to, ali nema vise toliko onih koji to zaista slusaju i znaju zasto slusaju. Sada je in da se slusa alternativa, da se oblaci kao pre 30-40 godina, da se svi foliraju kako znaju dosta stvari o zivotu a da ni pelene nisu prestali da nose( cak se moze i na netu naci uputsvo za sve to, dacu vam url da se i vi malo smejete). Pre par dana sam dozivela ogroman shok kada su 4 primerka te vrste sedela pored mene na svirci, i kada su poceli da sviraju "Come together" od Beatlesa oni su se pogledali u fazonu " WTF, sta je ovo!? :O.o:" da ne pricam o ostalim stvarima....

tako da, jeste, ogorcena sam kolicinom pozera, ali se zato i dalje trudim da ljudima pokazem sta je toliko dobro u Rock muzici ( metalu, glamu, Heavy metalu, hard rocku... itd itsl)

p.s.
da, samo da se nadovezem i za raspravu dalje u textu... mislim da niste nista bolji od onih sto pljuju po muzici koju vi slusate ako vi pljujete po muzici koju oni slusaju(opet, govorim na globalnom nivou)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest