Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Moderators: Critical, Trooper

Post Reply
User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by Duane » 16 Feb 2009, 21:12

Doolio wrote:ko me jebe kad ne posecujem ovaj podforum:)

nego, ja bi poslao uz te mocarte i ponekog 2paca ili tako nesto, cisto da skontaju da smo druzeljubivi, ali zajebani kad nas smaraju:) mi crnci:)
citiracu se, u nekom predjasnjem postu --> work nigga!

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by Cortex » 16 Feb 2009, 23:36

@Doolio
Zato ja idem na Prochitajte Nove Postove a ne na taj i taj podforum, ima i ovamo zanimljivih stvari :mrgreen:

Elem, da okrenemo prichu malo u nekom drugom pravcu, naime, gitarista izvesnog(za mene genijalnog) japanskog noise benda Acid Mothers Temple chvrsto veruje da je on neka vrsta risivera koji prenosi vanzemaljske zvuke iz svemira nama kroz svoju muziku. On se, citiram, "stalno trudi da postane shto bolji risiver, kako bi nam priblizhio magiju koja dolazi iz svemira i koju mu shalju vanzemaljske sile". U muzici AMT-a stoga postoje dve vrste kompozicija, one u kojima se koriste "standardni" zvuci i harmonije i one, neshto dublje, koje se sastoje iz najpriblizhnijeg reagovanja ovih genijalaca na impulse koji dolaze iz svemira i prolaze kroz njih. Evo, na primer, jednog isechka sa njihovog nastupa da vidite kako to izgleda:

http://www.youtube.com/watch?v=jUZL6wbxKok

Dakle, po vama, a ako prihvatimo rechi ovog cara kao tachne,a sudeci po ovoj muzici ,jesu li vanzemaljci hostile raspolozheni ili ne? :)

I budimo razumni, naravno da su vanzemaljci izabrali Japanca, kao pripadnika jedne od najrazvijenijih ako ne i najrazvijenije nacije na svetu kao svog risivera.

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by cccira » 16 Feb 2009, 23:43

ahahahaha, koji kraljevi! :lol:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by Duane » 16 Feb 2009, 23:44

:shock:

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by sinisake » 16 Feb 2009, 23:47

Ovaj komentar sa YouTubea sve objasnjava:
the guy at the guitar is very talented...
:D

User avatar
sub_zer0
MF veteran
Posts: 450
Joined: 26 Jul 2007, 16:42

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by sub_zer0 » 17 Feb 2009, 13:35

chvrsto veruje da je on neka vrsta risivera
Moguce.
prenosi vanzemaljske zvuke iz svemira nama kroz svoju muziku
Tesko, ali moguce.
Evo, na primer, jednog isechka
:eek4i_2: :rlol:
Dakle, po vama, a ako prihvatimo rechi ovog cara kao tachne,a sudeci po ovoj muzici ,jesu li vanzemaljci hostile raspolozheni ili ne?
Zavisi od vrste vanzemaljaca. Verovatno su hostile, ali ne mora da znaci.
I budimo razumni, naravno da su vanzemaljci izabrali Japanca, kao pripadnika jedne od najrazvijenijih ako ne i najrazvijenije nacije na svetu kao svog risivera.
Za Japance se slazem. Istok je, u nama poznatoj istoriji, uvek bio maalko napredniji od zapada.Sto se tice prijemnika, apsolutno nema veze odakle si. Drugi faktori su u pitanju.

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by cccira » 17 Feb 2009, 13:41

sub_zer0 wrote:Sto se tice prijemnika, apsolutno nema veze odakle si. Drugi faktori su u pitanju.
'ajd, majke ti, objasni na osnovu cega si ti tako siguran u ovo? :lol:

User avatar
sub_zer0
MF veteran
Posts: 450
Joined: 26 Jul 2007, 16:42

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by sub_zer0 » 17 Feb 2009, 14:34

Nisam ja 100% siguran ni u sta. Sve podleze sumnji i ispitivanju. :)

A sad, sto se tice samog prijema, prijemnik moze biti svestan i nesvestan prijema informacija. Svesni su na primer medijumi. Njihov problem je sto najcesce nisu svesni dezinformacija i prihvataju stvari zdravo za gotovo. Verovatno pretpostavljaju da ako neki entitet komunicira sa njima, automatski govori istinu. Greska.
Nesvesni prijemnici su ljudi koji imaju odredjeni uticaj na grupacije ljudi razlicitih velicina, od manjih pa do sirokih narodnih masa. Primer bi bili nastavnici/profesori ili predsednici/vladari itd. Ali ovde treba uzeti u obzir i one koji na to pristaju zarad materijalne ili nematerijalne dobiti tj "prodaju dusu djavolu" kako bi se u narodu reklo. Prema nekim izvorima, Hitler je bio jedan od prijemnika. Govori su mu bili neverovatno energicni, masa je bila kao opijena, a on sam je posle takvih nastupa kolabirao i pitao sta je sve pricao i sl.

Faktori koje sam pomenuo bi bili slabost volje, karaktera, povecana podloznost odredjenim frekvencijama itd.

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by cccira » 17 Feb 2009, 14:44

Ti o ovoj temi izlazes kao da si 100% siguran da je to tako... setimo se npr. ovoga:
sub_zer0 wrote:Za ljubicaste ne znam. Nadam se da neces imati bliskih susreta sa zelenim (i da ih nisi imala, posto se ne bi secala). Te spodobe su sive, menjaju boju u zeleno kad su gladni. Oni se bave otmicama (da ne kazem abdukcijama, posto me nerviraju Engleske pozajmljenice) i sl. stvarima.
Da li mozda zelis da nam kazes da si imao kontakt sa izvanzemaljcima? :mrgreen:

User avatar
sub_zer0
MF veteran
Posts: 450
Joined: 26 Jul 2007, 16:42

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by sub_zer0 » 17 Feb 2009, 15:30

Recimo da sam 99% siguran. Stvari koje ja pricam ovde su previse uopstene i imaju svoju potporu u brojnoj literaturi. A toga ima na netu koliko hoces. Cak ne mora da bude neka tajna zabranjena knjiga, cijem se tirazu od 200 primeraka gubi svaki trag. Moze to da bude i najobicniji naucno-fantasticni ili epski film koji se posmatra iz odredjenog ugla. Mozda ce najobicnijem coveku taj film delovati smesno, kao nesto sto nikada nece da se odigra. A mozda jedna scena tog filma prikazuje milijarditi deo istine. Poenta je u sklapanju kockice, slagalice. A ako uspes da je sklopis celu, opet ces shvatiti da je ona milijarditi deo vece slagalice.

Namerno nisam naveo konkretnu litaraturu, a i necu, iz vise razloga.
Da li mozda zelis da nam kazes da si imao kontakt sa izvanzemaljcima? :mrgreen:
Nadam se da nisam. Barem ne sa ovim "domacim" i u ovom obliku postojanja. Pitanje je previse apstraktno, ali ako bih ga protumacio bukvalno, rekao bih da je odgovor negativan. :)

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by Cortex » 17 Feb 2009, 16:41

Subzero brate znamo se i privatno i ja pojma nisam imao koliko si ti paranoichan jbt! :shock: Vrh! Epic stuff man! :D :P Relax and provide yourself a cenzored...


:mrgreen:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by Duane » 17 Feb 2009, 16:53

ja mislim da je homer simson risiver... nate kako ga kang and kodos stalno papazjanishu...

User avatar
sub_zer0
MF veteran
Posts: 450
Joined: 26 Jul 2007, 16:42

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by sub_zer0 » 17 Feb 2009, 17:33

Relax and provide yourself a cenzored...
To je neizvodljivo, nisam ja Ron Dzeremi. Sa druge strane, ..................................... :P :mrgreen:

Ontopic, trazio si odgovor, dobio si ga. :)

@Duane
Mislim da si promasio radnju fabule (davno sam gledao Simsonove, ne secam se scena koje ukljucuju navedene likove). Mnogo se bre sprdas sa svim i svacim :) :lol: :mrgreen: :wink:
Last edited by dejankuki on 18 Feb 2009, 17:22, edited 2 times in total.
Reason: ipak.. i da se poznajete licno... nije lepo ovde

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by Duane » 18 Feb 2009, 15:15

sub_zer0 wrote:
Relax and provide yourself a cenzored...
To je neizvodljivo, nisam ja Ron Dzeremi. Sa druge strane, ..................................... :P :mrgreen:

Ontopic, trazio si odgovor, dobio si ga. :)

@Duane
Mislim da si promasio radnju fabule (davno sam gledao Simsonove, ne secam se scena koje ukljucuju navedene likove). Mnogo se bre sprdas sa svim i svacim :) :lol: :mrgreen: :wink:
pa kako drukche da reagujem na Adolf Hitler - The Anal Transmiter.... Alien Transmiter... :mrgreen:

User avatar
Paprika
Posts: 217
Joined: 06 Oct 2008, 00:35
Location: 3rd rock from the sun

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by Paprika » 25 Feb 2009, 12:48

Image

Incoming message from Big Giant Head!

:]

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest