Sta misliteo o Stagg-ovim silent violinama???

Moderators: Critical, Trooper

Post Reply
Chika Sofronije
Posts: 3
Joined: 11 Sep 2011, 19:19

Sta misliteo o Stagg-ovim silent violinama???

Post by Chika Sofronije » 11 Sep 2011, 19:40

Ovako.. Potrebno mi je misljenje o toj jeftinoj el. violini.. Znam da je koliko para toliko i muzike, ali ja ne nameravam da je sad ukljucujem u pojacalo, niti da javno nastupam jer izgleda previse jadno.. Ali zanima me da li moze da mi zavrsi posao, npr. ako se kao i ubicajeno probudim u 5 pa nisam ni za sta, a svira mi se, a necu da budim matore niti da me komsije psuju, Da Li Ta Silent Violina Moze Da Mi Pomogne I Potraje Ili Ce vec Sledeceg Dana Da Ode U PM????
Msm kad sam jos u junu bila na sajtu mitros music-a, pomislila sam da je greska.. Mss gde ima da se kupi el. violina od 150 e?? XD Al' nije greska.. I sad me zanima da li da bacim te pisljive pare, jer ne dolazi u obzir da kupujem neku yamahu, jer mi se to uopste ne svidja.. Msm samo mi treba za jutarnje istazenje i nista vise??
Ajdee sta mislie??? XD

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Sta misliteo o Stagg-ovim silent violinama???

Post by Duane » 11 Sep 2011, 19:51

mislim da su jeftine

Chika Sofronije
Posts: 3
Joined: 11 Sep 2011, 19:19

Re: Sta misliteo o Stagg-ovim silent violinama???

Post by Chika Sofronije » 11 Sep 2011, 20:10

Aham.. previse jeftine! Ali pitala sam za misljenje i druguom smislu, da ne tupim, il' su sranjre il' su trecina od toga?? XD

User avatar
ness
Posts: 819
Joined: 14 Mar 2009, 17:42
Location: Zrenjanin

Re: Sta misliteo o Stagg-ovim silent violinama???

Post by ness » 12 Sep 2011, 17:52

Chika Sofronije wrote: Da Li Ta Silent Violina Moze Da Mi Pomogne I Potraje Ili Ce vec Sledeceg Dana Da Ode U PM????

Zasto bi se raspala sledeceg dana(otisla u pm)?! Ne znam za violine,ja imam stagg akustaru(gitaru) vec cetiri godine, i jos uvek je u jednom komadu i svira ! :mrgreen:

Chika Sofronije
Posts: 3
Joined: 11 Sep 2011, 19:19

Re: Sta misliteo o Stagg-ovim silent violinama???

Post by Chika Sofronije » 13 Sep 2011, 16:19

Pa znaci nije los Stagg! Dobro samo sam to htela da znam..

User avatar
parker
Posts: 1178
Joined: 27 Dec 2009, 20:40

Re: Sta misliteo o Stagg-ovim silent violinama???

Post by parker » 13 Sep 2011, 19:16

Nemoj sad da nam odeš sa foruma, mi ovde visoko uvažavamo muzičarke <3

Marko85
Posts: 18
Joined: 11 Mar 2011, 15:41

Re: Sta misliteo o Stagg-ovim silent violinama???

Post by Marko85 » 11 Oct 2011, 13:06

Ako ti treba samo zbog vežbanja u ranim jutarnjim satima, mislim da ti je bolja opcija da kupiš neku sordinu (ono što se stavlja na konjić da bi violina bila tiša) za vežbanje.

Ima raznih sordina, samo je pitanje koliko lako mogu da se nađu po našim prodavnicama. Al' mislim da ne bi trebalo da bude nekih većih problema da nađeš neku sordinu, ako ne tražiš baš neki određeni model sordine.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest