Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Moderators: Critical, Trooper

Post Reply
User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by cccira » 07 Feb 2009, 18:33

Bolje je zapravo da ih ne dozivamo uopste :mrgreen:

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by Cortex » 07 Feb 2009, 19:33

Ljudi...kako ne shvatate? Muzika su vanzemaljci. Let's face it, oduvek su sa nama, since the dawn of mankind, i otkrivali su nam se kako je chovekov intelekt rastao. U pochetku su to bili jadni krici i poneki ritam udarca kosti o kost, a kasnije prvo klasika a potom sve ostalo shto ju je prevazishlo :p :mrgreen: E sad...sa nekim se vanzemaljci slazhu i zavole ga, i onda taj neko u saradnji i koegzistenciji sa njima donosi svetu fantastichen zvuke, kao na primer John McLaughlin, JM Jarre i drugi, a sa nekim se ne slazhu i tako smo dobili Franz Ferdinand i ostale gnusne bendove i izvodjache :D kao na primer Malmsteen-a.

Vanemaljci su veoma pravedna bica. Svakome su podarili ono shto mu je namenjeno. Svinje su dobile Grand.

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by Cortex » 07 Feb 2009, 19:34

Na nama je da shvatimo njih-muziku, a ne obrnuto.

User avatar
pipistrello
Posts: 501
Joined: 15 Jul 2008, 15:45
Location: Vrbas

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by pipistrello » 07 Feb 2009, 21:28

eeeeeeeeeeeeee loooooodi ste :rlol:

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by Cortex » 07 Feb 2009, 21:45

Ne morash da mi se obracash sa Vi. Nisam toliko stariji :mrgreen:

:p

User avatar
pipistrello
Posts: 501
Joined: 15 Jul 2008, 15:45
Location: Vrbas

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by pipistrello » 07 Feb 2009, 22:03

pa zbunjuje me Vaš avatar ,pa moram da Vam persiram čika Cortex-u :rlol:

User avatar
sub_zer0
MF veteran
Posts: 450
Joined: 26 Jul 2007, 16:42

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by sub_zer0 » 08 Feb 2009, 00:03

odabir kompozicije je ok,ali lično ne shvatam koja je fora
Ni ja.
mislim kako mogu obrazovani ljudi da veruju u male zelene
Kako mogu da ne veruju? Odakle ta nadobudnost i slepilo? :?
šta god da postoji,ako uopšte postoji
Postoji i to ne samo jedno. Ima ih mnogo. Ali kao i sve drugo, neki su dobri, neki su zli i tako...A sto se konkretno tice malih zelenih, ako vam se ikada ukaze prilika da ih vidite uzivo, bezite!

Jedan link vezan za manastir Decane
http://www.youtube.com/watch?v=RcrzD0PfyPs

Ne kapiram, ljudi cekaju da im Tadic ili Obama javno objave da postoje? Tada niko nece da sumnja u njihovu verodostojnost? Kao "Znate onaj Rozvel, ipak nije bio balon. Sta mislite odakle nam sva ova tehnika i brz razvoj? Aaaa? Ajmo sad svi lepo da budemo svesno robovi narednih 10000 godina, posto su oni bili toliko dobri prema nama? Ma niiiiiiismo bili do sad, ko vam je to rekao, to je laz!"
ili je nesposobno da primi našu poruku,ili je toliko daleko da dok naša poruka stigne do njih naša planeta će nestati..
Nije ti palo na pamet da ih totalno ne zanima? :)
zbog čega bi bilo super da postoji još jedna civilizacija u svemiru,pa mi smo dovoljni sami sebi..
Jesmo dovoljni sami sebi, a postojanje neceg drugog nema nikakve veze sa tim i nema veze sa izrazom "super".
koliko bi tek onda patnje bilo
Isto kao i sada. I ova danas se uzrokuje sa odredjenim namerama.
Jer za recimo 100 miliona godina ,pa cak i kada Sunce i Zemlja nestanu, jos uvek ce postojati Mocart i Kraljica noci, kao zapis na zlatnoj ploci.
Nece. Sve sto nastane mora i da nestane.
Niko nije razmisljao o tome da ce tu plocu pronaci neka vrsta vanzemaljaca koji se hrane plemenitim metalima...
Urezace im se melodije u mozak. :mrgreen:
Reci da je pogreshno generalizovati je dovoljno opshta tvrdnja kao i generalizacija sama.Stoga, pogreshna.
Ne nije. :)
Ljudi...kako ne shvatate? Muzika su vanzemaljci.
Samo se ti zajebavaj. :mrgreen: Nije iskljuceno na pr. da je Muzika "Bog" tj deo "njega".

User avatar
pipistrello
Posts: 501
Joined: 15 Jul 2008, 15:45
Location: Vrbas

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by pipistrello » 08 Feb 2009, 00:24

sub_zer0 wrote:Ne kapiram, ljudi cekaju da im Tadic ili Obama javno objave da postoje? Tada niko nece da sumnja u njihovu verodostojnost? Kao "Znate onaj Rozvel, ipak nije bio balon. Sta mislite odakle nam sva ova tehnika i brz razvoj? Aaaa? Ajmo sad svi lepo da budemo svesno robovi narednih 10000 godina, posto su oni bili toliko dobri prema nama? Ma niiiiiiismo bili do sad, ko vam je to rekao, to je laz!"
phaaaah niko ne čeka da Tadić i Obama jave da postoje,već se čeka dokaz tj.dok ja svojim očima ne vidim male zelene/ljubičaste...kako god ih nazivate- neću poverovati u te bajke
...a za slike iz manastira...ne mogu da komentarišem,jer bi prekršila 1.pravilo foruma...postoji jedno drugo objašnjenje zašto sveci imaju oreol i zašto se uopšte na većini slika pojavljuju ti krugovi,ali ne želim o tome...ovaj forum nije mesto za ovakve rasprave...dakle čovek koji se malo više informiše,ne može poverovati jednom snimku na youtubu.

vasko
Posts: 1045
Joined: 12 Feb 2008, 13:21
Location: Nis

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by vasko » 08 Feb 2009, 00:54

ljudi el ovo jos jedna carska tema?

mrzi me da citam,prepricajte mi ko se sa kim pljuje itd...

ako je ok tema sori za oftopik

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by Duane » 08 Feb 2009, 01:39

jeste culi da je tocak vanzemaljcima zadao domaci zadatak?

User avatar
sub_zer0
MF veteran
Posts: 450
Joined: 26 Jul 2007, 16:42

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by sub_zer0 » 08 Feb 2009, 13:37

već se čeka dokaz
Sta je po tvom misljenju dokaz? Treba da se srusi jedan brod i da ti ja donesem les? Mogu da se kladim da mi ni tada neces verovati i da ces misliti da je od gume. Javno obavestenje bi moralo da se objavi putem medija, nije bitno da li preko predstavnika vlasti, vlade ili Opre. A to su vec uradili, ali sa nekim ne tako bitnim likovima. Testirali masu da vide kako ce da reaguje.
dok ja svojim očima ne vidim male zelene/ljubičaste.
Za ljubicaste ne znam. Nadam se da neces imati bliskih susreta sa zelenim (i da ih nisi imala, posto se ne bi secala). Te spodobe su sive, menjaju boju u zeleno kad su gladni. Oni se bave otmicama (da ne kazem abdukcijama, posto me nerviraju Engleske pozajmljenice) i sl. stvarima.
A ako imas zelju da vidis Neidentifikovani Leteci Objekat, dovoljno je da posmatras nebo u toku jedne noci. Ali ne sme da bude mutno kao u gradovima ili oblacno. Takodje, iz nekog meni nepoznatog razloga se motaju cesto oko planine Rtanj.
kako god ih nazivate
Nekada znanje nije bilo dostupno svima. Ljudi su postovali starije osobe zbog znanja i iskustva koje su sticali godinama. Danas svako moze da poseduje odredjena znanja i samim tim se stvara neki oblik ravnopravnosti. Smatram da su svi ljudi ravnopravni bez obzira na pol, rasu, godine itd. i iz tog razloga ne volim da persiram ljudima. To automatski ne znaci da ih ne postujem. To je moj stav, ne mora da znaci da sam u pravu. Hocu reci, NEMOJ da mi persiras. Ok? :)
...a za slike iz manastira...ne mogu da komentarišem,jer bi prekršila 1.pravilo foruma...postoji jedno drugo objašnjenje zašto sveci imaju oreol i zašto se uopšte na većini slika pojavljuju ti krugovi,ali ne želim o tome
Ko je pominjao oreol? Ali kad si vec pomenula, bas bih voleo da cujem sta mislis o tome. Samo nemoj da shvatis ovu recenicu kao prozivku ili nesto slicno, nego bukvalno.
Mislio sam na 2 dela slike, kruzne letelice sa ljudima(?) u njima.
dakle čovek koji se malo više informiše,ne može poverovati jednom snimku na youtubu.
Snimak ili ne, slika je bitna u ovom primeru a nju mozes da vidis i licno ako bas zelis. Samih verodostojnih snimaka ima koliko hoces i postojali su davno pre youtuba.
Sto se tice informisanja, sta se desava ako se neko informise iz pogresnih izvora?
jeste culi da je tocak vanzemaljcima zadao domaci zadatak?
Ima neke veze sa sviranjem unazad?

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by cccira » 08 Feb 2009, 13:51

sub_zer0 wrote: Te spodobe su sive, menjaju boju u zeleno kad su gladni
Da. :shock:

User avatar
pipistrello
Posts: 501
Joined: 15 Jul 2008, 15:45
Location: Vrbas

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by pipistrello » 08 Feb 2009, 13:59

cccira wrote:
sub_zer0 wrote: Te spodobe su sive, menjaju boju u zeleno kad su gladni
Da. :shock:


:rlol: i onda jedu metal?

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by sinisake » 08 Feb 2009, 14:05

jeste culi da je tocak vanzemaljcima zadao domaci zadatak?


Ima neke veze sa sviranjem unazad?
Ma jok, sa mackom... :mrgreen:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Mocart - Kraljica noci i vanzemaljci

Post by Doolio » 16 Feb 2009, 20:49

ko me jebe kad ne posecujem ovaj podforum:)

nego, ja bi poslao uz te mocarte i ponekog 2paca ili tako nesto, cisto da skontaju da smo druzeljubivi, ali zajebani kad nas smaraju:) mi crnci:)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest