sinocna svirka

Ovde mozete postaviti svoja pitanja Dusanu Bezuhi.

Moderators: dejankuki, toza, Critical, zolideathmetal

User avatar
MICKEY
Posts: 201
Joined: 16 May 2008, 20:42
Location: ...to ti je tamo, jedno selo kod G.Milanovca, zove se Cacak

sinocna svirka

Post by MICKEY » 15 Mar 2009, 15:12

Bio sam sinoc na svirci Zone B u Cacku, tu u prvom redu.
Na kraju, gest navijaca koji je izasao na mikrofon posle vase svirke mi je
ulio dozu ponizenja sto sam u opste cacanin.

Sto se svirke tice, svaka cast!
(ne znam sta bih dodao)

Steta sto je vecina publike zalutala tamo i sto sam cuo more komentara: "Sta ovi sviraju crnacku muziku..., nista nisu odsvirali od Corbe..."
Iako sam mnogo dugo cekao na taj koncert, zbog takvih ljudi prosto me je sramota sto sam bio tu.

Kako biste Vi prokomentarisali ovaj dogadjaj?

Sava
Posts: 1348
Joined: 27 Feb 2007, 13:34
Location: Beograd

Re: sinocna svirka

Post by Sava » 15 Mar 2009, 16:04

MICKEY wrote:Bio sam sinoc na svirci Zone B u Cacku, tu u prvom redu.
Na kraju, gest navijaca koji je izasao na mikrofon posle vase svirke mi je
ulio dozu ponizenja sto sam u opste cacanin.

Sto se svirke tice, svaka cast!
(ne znam sta bih dodao)

Steta sto je vecina publike zalutala tamo i sto sam cuo more komentara: "Sta ovi sviraju crnacku muziku..., nista nisu odsvirali od Corbe..."
Iako sam mnogo dugo cekao na taj koncert, zbog takvih ljudi prosto me je sramota sto sam bio tu.

Kako biste Vi prokomentarisali ovaj dogadjaj?
Čuo sam da je svirka bila odlična, a to što je par navijača pevalo posle svirke nema nikakve veze sa Zonom B. Takođe sam čuo da su pitali gazdu mogu li da otpevaju navijačku pesmu i ovaj je dopustio. Ne vidim ništa loše u tome, to je atmosfera klubova. Uglavnom je važno da si ti zadovoljan svirkom i da nisi džabe otišao tamo. Još bih dodao da je Čačak pogodno mesto za bluzere i da Zona kod vas svira najmanje jedanput-dvaput godišnje.

User avatar
MICKEY
Posts: 201
Joined: 16 May 2008, 20:42
Location: ...to ti je tamo, jedno selo kod G.Milanovca, zove se Cacak

Re: sinocna svirka

Post by MICKEY » 15 Mar 2009, 17:09

Uh, kamo srece da je pogodno mesto.
U svakom slucaju, takvih dogadjaja odavno nije bilo u nasem gradu.
Steta sto ceo dajam i atmosferu uvek pokvari nekolicina ljudi koji ni ne znaju zasto su tu...

Duff
Posts: 74
Joined: 24 Aug 2008, 23:35
Location: Cacak

Re: sinocna svirka

Post by Duff » 18 Mar 2009, 23:33

Puno hvala na mnogo dobroj svirci!!!!Kao i Mickey bio sam u prvom redu i odusevljen sam svirkom!!!Odavno Cacak nije pruzio tako nesto, u stvari ja se ne secam od kada posecujem svirke i koncerte da je Cacak imao tako nesto...Jos jednom svaka cast za svirku!!!!

Sava
Posts: 1348
Joined: 27 Feb 2007, 13:34
Location: Beograd

Re: sinocna svirka

Post by Sava » 19 Mar 2009, 09:50

Zona B trenutno nastupa bez drugog gitariste Dadija čime je Duda došao u situaciju da mora da vuče celu svirku. Kako je on vrhunski gitarista to je jasno da time svirka dobija na kvalitetu. Ja ih još nisam slušao u ovakvom sastavu, ali ću ih slušati u subotu kada sviraju u klubu Vox koji će nažalost uskoro da nestane.

User avatar
frkadela
MF veteran
Posts: 780
Joined: 24 May 2007, 17:07
Location: Beograd

Re: sinocna svirka

Post by frkadela » 19 Mar 2009, 16:41

Sava wrote:Zona B trenutno nastupa bez drugog gitariste Dadija čime je Duda došao u situaciju da mora da vuče celu svirku. Kako je on vrhunski gitarista to je jasno da time svirka dobija na kvalitetu. Ja ih još nisam slušao u ovakvom sastavu, ali ću ih slušati u subotu kada sviraju u klubu Vox koji će nažalost uskoro da nestane.
Svirka je sad u subotu?
I zašto da nestane?!

Sava
Posts: 1348
Joined: 27 Feb 2007, 13:34
Location: Beograd

Re: sinocna svirka

Post by Sava » 19 Mar 2009, 17:11

frkadela wrote:
Sava wrote:Zona B trenutno nastupa bez drugog gitariste Dadija čime je Duda došao u situaciju da mora da vuče celu svirku. Kako je on vrhunski gitarista to je jasno da time svirka dobija na kvalitetu. Ja ih još nisam slušao u ovakvom sastavu, ali ću ih slušati u subotu kada sviraju u klubu Vox koji će nažalost uskoro da nestane.
Svirka je sad u subotu?
I zašto da nestane?!
Da, svirka je sada u subotu 21. marta.
Vox nestaje zato što se objekat ruši, a koliko sam načuo (znači nezvanično) Buda nema nameru da nastavi taj posao. Takođe problem će nastati i sa Voxstock festivalom jer Buda neće da ustupi to ime. Ponavljam, ovo je sve nezvanično pa ćemo videti kako će da se stvar odvija.

User avatar
frkadela
MF veteran
Posts: 780
Joined: 24 May 2007, 17:07
Location: Beograd

Re: sinocna svirka

Post by frkadela » 19 Mar 2009, 17:43

Ništa, moram to vidjeti dok ga nisu srušili. :?
Pošto bi mi to bio prvi put da tamo idem, ako još neko sa foruma planira odlazak, mogao bi da me malo uputi i eventualno da mi pravi društvo uz tamno Nikšićko. :)

User avatar
MICKEY
Posts: 201
Joined: 16 May 2008, 20:42
Location: ...to ti je tamo, jedno selo kod G.Milanovca, zove se Cacak

Re: sinocna svirka

Post by MICKEY » 19 Mar 2009, 18:01

Sta bi u jednoj zemlji seljaka ostalo nesruseno a da je dobro.
Bolje da nisam ni citao gornje postove, ovo mi samo gomila nezadovoljstvo ovom zemljom i narodom.

dno!

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: sinocna svirka

Post by Duane » 19 Mar 2009, 19:02

Vox i Voxstock nestaju? :shock: pa to je esencijalan izvor bluza u nasoj zemlji... e sad sam se rastuzio :(

Sava
Posts: 1348
Joined: 27 Feb 2007, 13:34
Location: Beograd

Re: sinocna svirka

Post by Sava » 19 Mar 2009, 19:09

Ne se uzbuđavate, ako Vox nestane ostaje Kuglaš, a verujem da će nastati neki novi Vox. Voxstock neće nestati kao festival, ali će se možda zvati drukčije. Šta znam, nadam se da sam u pravu i da će blues da živi i dalje u ovom gradu, a i šire.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: sinocna svirka

Post by Duane » 19 Mar 2009, 19:28

ma voxstock more da se zove bilo kako, al mora da je na istom mesto, mesto je prosto fenomenonalno :D

Sava
Posts: 1348
Joined: 27 Feb 2007, 13:34
Location: Beograd

Re: sinocna svirka

Post by Sava » 22 Mar 2009, 09:42

Sa zadovoljstvom vas obaveštavam da moja prethodna nezvanična informacija o gašenju kluba Vox nije tačna! Sinoć sam razgovarao sa vlasnikom kluba i rekao mi je da je i on čuo takve priče, ali istina je da je cela zgrada promenila vlasnika no Vox je produžio ugovor sa novim vlasnikom i postojaće do daljneg. Šta više terasa će se povećati tako da će letnje akustične svirke moći da prati još veći broj publike nego do sada.

Što se tiče Voxstocka po svemu sudeći festival će promeniti i me.

User avatar
Blingo
Posts: 586
Joined: 04 May 2008, 19:41
Location: Beograd

Re: sinocna svirka

Post by Blingo » 22 Mar 2009, 10:45

Moram da pitam nešto...

"Vox" je ime kafića na skijaškoj stazi,gde se do sada održavao Voxstock?

Sava
Posts: 1348
Joined: 27 Feb 2007, 13:34
Location: Beograd

Re: sinocna svirka

Post by Sava » 22 Mar 2009, 12:15

Blingo wrote:Moram da pitam nešto...

"Vox" je ime kafića na skijaškoj stazi,gde se do sada održavao Voxstock?
Ne, Vox je blues klub na Banovom brdu, a taj kafić na ski stazi se zove (ili se zvao) Ski Aleksandar.

Uzgred, neka se javi onaj koji mi je sinoć prišao u klubu i pozdravio se samnom, zaista nisam prepoznao ko je to bio. Slobodno, neću mu ništa :D!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest