Ben Hur u Dangubi

Moderators: dejankuki, muki17

Post Reply
Frostensen
Posts: 637
Joined: 29 Dec 2008, 21:15

Ben Hur u Dangubi

Post by Frostensen » 08 Feb 2009, 16:27

E pa dozhiveh da vidim i to chudo... josh jedan iz svetog chetverca srpske klubske svirke.. Plutonia, Prorock, Fuzz Box i Ben Hur.
Nekako se nakanih, jer su mi blizu, da odem i chujem taj chuveni bend Ben Hur.. i zbog toga ovaj izveshtaj nece dugo trajati.. ukratko smor su totalni :/
Vokal je odlichan, bubnjar isto...basista svira... ali gitarista .. Meni se u zhivotu nije desilo da refleksno krivim lice i pravim grimase dok neko svira.. ali za sve postoji prvi put.
Ja mislim da onaj chovek ni jedan jedini bend nije pogodio celo veche.. nit je polustepeni nit je celostepeni.. Sve neshto krene pa prebaci a mene ushi zaboleshe :hide: Solazhe je izbrljao sve koje je mogao osim delova gde su tappinzi i gde je neki brzi descent... Mislim ja nisam neki gitarista al' kad mi je devojka rekla da bih ja bolje odsvirao znao sam koliko je sati :grummel_2:

Inache zvuk mu je bio ochajan.. Gori u zhivotu nisam chuo pa sam se zato i nakanio da postavim topic za koji nisam znao da li da ostavim ovde ili u drugom delu foruma..
Ukratko.. Baja je svirao chini mi se nekog music-mana preko boss gt6 pedale i marshala ... Moje pitanje.. Da li je moguce da skupi procesori zvuche toliko loshe na klubskom nivou ili chovek jednostavno nema veze sa pechevima? Znachi ono je dno dna.. moj zoom 606 ima lepshe boje od onoga? Nosim se mishlju vec duzhe vreme da kupim neki procesor umesto da pakujem pedale i sad sam ...ne znam.. zbun :| jer ne mogu da verujem da chovek iz tako poznatog benda koji pichi vec duzhe vreme ne ume svoj sopstveni procesor da namesti... Ono je trebalo chuti da bi se poverovalo...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest