Mesta za svirke.

Moderators: dejankuki, muki17

Post Reply
OlovniVojnik
Posts: 31
Joined: 06 Jan 2010, 16:42
Location: Novi Sad
Contact:

Mesta za svirke.

Post by OlovniVojnik » 06 Jun 2010, 04:30

Ljudi zasto se ne bi okupili i svi dali mesta za svirke u svom gradu ili tamo gde su svirali, iskustva i kontakte menadzera ili gazde ili kako vec.

Tipa: Crna Kuca ( CK 13, NS)
:svirali dva puta, kao predgrupa nekim bendovima iz Bugarske i sa Kosova, bez kinte, njihova ( do jaja) oprema ( ali sam cuo da inace nemaju opremu, sto ja licno nisam iskusio), tonac oba puta odlican, placao se upad 200, bio radni dan, malo mase.
kontakt: Mladen - 0600455457, menadzer.

: Route 66 ( NS)
: svirali par puta, bez kinte, njihova oprema ( dogovorite se oko svakog komada opreme, mi smo dobili sranje, i na kraju donosli nasu sledeci put), tonac hmmmm ( pitajte ko radi ton i raspitajte se), na dve svirke je bilo mase na jednoj ne, gazda kul lik.
:kontaktirali smo ih u klubu, ali imaju i spejs preko koga odgovaraju.

Greenfield
Posts: 40
Joined: 21 Sep 2009, 23:19

Re: Mesta za svirke.

Post by Greenfield » 22 Jun 2010, 23:33

Ovu temu sam upravo ja hteo da pokrenem. Ja sam poceo da tezgarim pre jedno mesec - dva, pa me zanimaju pogodni kafici i klubovi po Beogradu, koji su "otvoreni" za manje poznate bendove.

Konkretno, svirali smo u Barskoj musici, u 27. marta. Fin mali kafic, ali nemaju svoju opremu, nemaju cak ni mixetu. Placanje na procenat ili fiksno, korektni su veoma.
Billiard club u Staklencu, na Trgu republike. Poceli su nedavno da rade svirke, ozvucenje je odlicno, ali jos uvek nema mnogo ljudi na svirkama, jer mnogi nisu culi da toga uopste ima tamo...

Greenfield
Posts: 40
Joined: 21 Sep 2009, 23:19

Re: Mesta za svirke.

Post by Greenfield » 03 Nov 2010, 13:24

Ajde još jedan pokušaj da se tema oživi... dajte predloge za kafiće po BG-u u kojima bi mogle da se održavaju svirke(konkretno mene više zanimaju akustik varijante)

sifumarko
Posts: 6
Joined: 05 Sep 2008, 17:16

Re: Mesta za svirke.

Post by sifumarko » 10 Jan 2011, 14:46

U Pozarevcu ima Club KB gde prolazi i autorska muzika, odlicni su uslovi u pitanju (to je naravno relativna kategorija :) ). Ako neko zeli da obidje PO, nek se javi na 064/55-00-818 da eventualno dogovorimo neke saradnje...

morttensen
Posts: 4
Joined: 10 Sep 2009, 12:45

Re: Mesta za svirke.

Post by morttensen » 09 Apr 2013, 13:16

U Beogradu u klubu Ilegala, bivsa industrija, 21. aprila pocinje vece koje se zove Grmljavina Nedeljom. Dacemo sansu svim bendovima koji zele da sviraju. Kontakt preko fejsa http://www.facebook.com/#!/grmljavina.nedeljom

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Mesta za svirke.

Post by Funkomat » 02 May 2013, 09:11

Mogli bi da ozivimo ovu temu...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest