Mjesta za akusticne svirke u Beogradu

Moderators: dejankuki, muki17

Post Reply
User avatar
Double
Posts: 27
Joined: 14 May 2009, 20:55

Mjesta za akusticne svirke u Beogradu

Post by Double » 16 Nov 2010, 15:52

Naslov sve kaze. Interesuju me mjesta u kojima se moze raditi akusticna svirka (evergreen, pop, rock, pop rock, i sve ostalo...). Znam da ima vec ovakva slicna tema, ali stvarno mi trebaju informacije sto prije. Fala unaprijed.

Merryweather
Posts: 7
Joined: 24 May 2010, 16:29

Re: Mjesta za akusticne svirke u Beogradu

Post by Merryweather » 25 Mar 2013, 21:54

Da ne pokrecem temu ponovo, evo u nadi da medju vama koelgama ima i kolegijalnosti, rado cu dati predlog za neka dobra mesta gde mogu svirati akusticni bendovi.

"Velike Stepenice", blizu Kalisa, gazda je i vise nego korektan, imaju dobro ozvucenje, rado ce napraviti dogovor sa vama, ali je takodje bitno da imate svoju publiku (i da naravno dobro zvucite). U svakom slucaju, lepo mesto i moje preporuke.

"Perka" u Zetskoj 1, sjajno mesto, mada je zimi pomalo tesno unutra, ali imaju bastu leti koja je uvek puna. Poslodavci otvoreni i korektni! Ne znam da li su nabavili ozvucenje - nisu ga imali pre dve godine..

"Zlatni Vilajet" blizu Kalenic pijace, gazda je sjajan, ali je lokal mali, pa preporucujem manjim akusticnim sastavima (dvoje-troje ljudi). U ovom lokalu uvek ima ljudi, brzo se napuni i tesko isprazni, posto rade do 04h cini mi se..(bar je tako bilo pre 2-3 godine). Imaju ozvucenje (ne bas dobro, ali "radi posao").

"Black Peter Pub"...ima svasta od programa (svirke, karaoke..) i svako vece je pun! Gazda je ok...mislim da nemaju ozvucenje..

Znam jos i za "Semlin pab" u Zemunu, kao i "Destino" na Novom Beogradu, ali licno nisam radila tamo, znam samo da imaju akusticne svirke.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Mjesta za akusticne svirke u Beogradu

Post by Duane » 26 Mar 2013, 13:16

overi i T-Pup, kul mesto, a rade se akustične stalno, čak smo i mi radili par i ja prezadovoljan

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest