Beer Fest - šta da se radi?

Moderators: dejankuki, muki17

Post Reply
User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Beer Fest - šta da se radi?

Post by MetalFunk » 22 Aug 2011, 19:29

Kide je dupli agent. He's like... everywhere... O_o

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Beer Fest - šta da se radi?

Post by nemanjavelimirovic » 22 Aug 2011, 19:43

Beer Fest - šta da se radi?
Nishta. Samo obazrivo u gomilama ljudi. Nece se nista promenti, tako da je tema nepotrebna. Oni imaju pare, mi ne, i to je to. :) :ziveli:

User avatar
faks
Badmotorfinger
Posts: 1322
Joined: 21 Jan 2009, 23:23
Location: raskrsnica

Re: Beer Fest - šta da se radi?

Post by faks » 22 Aug 2011, 23:31

naravno da trebaju da se dogadjaju lepe stvari,da ljudi budu srecni itd.. nije valjda da su u srbiji sve mentoli :O.o:
mozda da umesto ulaznice svako ko hoce da udje resi omanji test intiligencije :XD:
(to sam vec predlozio za registrovanje na forumu :XD: )
:ziveli:

uRk[3]
Posts: 66
Joined: 14 May 2009, 15:06

Re: Beer Fest - šta da se radi?

Post by uRk[3] » 22 Aug 2011, 23:46

Evo i ja da dam moj doprinos temi. U svakom slucaju sam za tri stvari: Ulaznice da se prodaju po nekoj ceni koja nije previsoka, a koja opet odbija olos. Drugo, metal detektor na ulazu. Trece...ne znam sta je trece, zaboravio sam :D

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Beer Fest - šta da se radi?

Post by Cortex » 23 Aug 2011, 07:28

A olosh nema najvishe para jelte?
Dobro si ti to smislio...

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Beer Fest - šta da se radi?

Post by nebojsak » 23 Aug 2011, 09:36

Ovaj koji ide na BF nema. Nije to Stefan Braon, Vanila ili Ambis.

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Beer Fest - šta da se radi?

Post by Cortex » 23 Aug 2011, 09:42

A od chega se napiju na Festu?
Ili prosto divljaju "na suvo"? :)

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Beer Fest - šta da se radi?

Post by nebojsak » 23 Aug 2011, 09:45

Uf, teško se napiti. Pre nego što uđu satru nekoliko dvolitarki u parku, onda na BF još nekoliko piva, a sva različita, malo mlaka, malo topla, pa taman lepo zvekne.

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Beer Fest - šta da se radi?

Post by Cortex » 23 Aug 2011, 09:54

Eto. Meni je premisa bila da ne pushtaju totalno pijane, a za ovo sa mlakim pivom nisam znao jer jelte, isto neshto narochito ne konzumiram :mrgreen: za mene su ona hipsterska gay pica, sommersby, breezer, martini mi je isto kul, i tako... :mrgreen: oko kafe sam u stanju da budem najgora picajzla, ali oko alkohola ni najmanja

chitam malopre u novinama da Dachic kazhe kako ce pochinilac biti uhapshen vrlo vrlo uskoro, LOL. tachno ce nekog kretencica koji im je zapao za zub zbog nechega da nabede za ovo, a u novinama ce biti oznachavan sa Bojan K. uz sliku njegovog potiljka kako ga odvode dva policajca , dok cemo mi predpostavljati da bar akteri u njegovoj osudi znaju puno ime i da su mu videli lice, ali plashim se, da nashta pretpostavka nece biti tachna.

User avatar
faks
Badmotorfinger
Posts: 1322
Joined: 21 Jan 2009, 23:23
Location: raskrsnica

Re: Beer Fest - šta da se radi?

Post by faks » 23 Aug 2011, 11:08

mene jako smara sto gomila ljudi (po internetu tv..) momentalno osudjuje tog decka sto ih je izbo
svi kazu da je klinac u pitanju.. a slike izbodenih likova u bolnici.. pa nijedan od njuh nije neki krzljavko..
sta ako su stvarno nekoliko fizicki jacih likova napali klinca.. kako sam primetio niko nema vise od jednog uboda nozem - klasicna samoodbrana
daleko od toga da osudjujem bilo koga.. mozda sistem. najvise sam u predhodnim postovima hteo samo da konstatujem da smo dno dna i da je uzaludno bilo sta polemisati..

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Beer Fest - šta da se radi?

Post by nebojsak » 23 Aug 2011, 11:11

A lik je znao da će da ga napada više likova pa je preventivno poneo nož sa sobom? Hau jes nou.

Zajebi te priče. Kad nosiš nož sa sobom, to znači da si u fazonu da ga koristiš. A to nije normalno.

User avatar
faks
Badmotorfinger
Posts: 1322
Joined: 21 Jan 2009, 23:23
Location: raskrsnica

Re: Beer Fest - šta da se radi?

Post by faks » 23 Aug 2011, 11:16

ja imam drugara koji apsolutno nije fajter i stalno nosi bar jedan noz, kaze "jesam slab,ali ne dam da me biju" :)

ovo su malo ekstremne teme.. verovatno bi i ti ma koliko bio dobar i miroljubiv lik nosio noz da su te par puta ugazili neki majmuni
da ne pricamo o tome koliko je lako izgubiti zivot u takvim situacijama.. desavalo se to mnogo puta

User avatar
laza
Posts: 282
Joined: 27 Jun 2008, 23:26
Location: Beograd

Re: Beer Fest - šta da se radi?

Post by laza » 23 Aug 2011, 11:18

Cortex wrote: ... u novinama ce biti oznachavan sa Bojan K. uz sliku njegovog potiljka ...
ti jamačno misliš na ovog čoveka :mrgreen:
kojem nikako da dam one imbuse što smo se dogovorili

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Beer Fest - šta da se radi?

Post by nebojsak » 23 Aug 2011, 11:19

^^ To bi značilo da 90% stanovništva treba da nosi neko naoružanje sa sobom, a kao što rekoh, to nije normalno, a usput je i protivzakonito.

I mene su ugazili par puta svojevremeno, pa mi takve stvari ne padaju na pamet. Jednostavno gledam da izbegavam takve situacije koliko god je moguće, pošto nemam nameru da robijam.

User avatar
faks
Badmotorfinger
Posts: 1322
Joined: 21 Jan 2009, 23:23
Location: raskrsnica

Re: Beer Fest - šta da se radi?

Post by faks » 23 Aug 2011, 11:19

nebojsak wrote:A lik je znao da će da ga napada više likova pa je preventivno poneo nož sa sobom? Hau jes nou.

Zajebi te priče. Kad nosiš nož sa sobom, to znači da si u fazonu da ga koristiš. A to nije normalno.
nije ni normalno da odes a beer fest a zavrsis kao invalid.. jer su se par gorila nesto namracili sto si nekom od njih pogledao cupi

ps.ne opravdavan ilo kakav vid nasilja

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest