Metallica - Beograd 2012

Moderators: dejankuki, muki17

Post Reply
User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by nebojsak » 16 May 2012, 23:10

Kupi pojačalo i sluške.

User avatar
dweezil
Posts: 3048
Joined: 19 Aug 2008, 19:30
Location: Bakersfield

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by dweezil » 16 May 2012, 23:24

„Нема живота до коже,

разбићемо некога вечерас.

Ми имамо метално лудило…

Наши обожаваоци су луди,

разнећемо ово место…

Имамо смртоносну моћ,

која ти ствара сладак бол, о да, сладак бол.“

:1: :metal:

Уследиле су једнако „популарне“ песме „За ким звона звоне“ (For Whom The Bell Tolls) i Батерија (Battery).

Baterija hahaha :bambi:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Doolio » 16 May 2012, 23:58

Много је добро ово на српском, треба неко да обради све песме на српском, са све музиком енд стаф:)

Револвер, са том констатацијом за комане си исти ко ови што их критикујеш. Приметио сам да је то крајње симптоматично, а не знам зашто, поготово код нападања музичких манифестација. На сваку нормалну критику типа ''ово је срање новинарство, омашена је поента, клевете, генерализација, анатемисање блабла'' (дакле, критика уперена на, је ли, предмет критике, чланак, вест, новинара аутора итд) дође бар пет ''критика'' која се од напада на музичку манифестацију (или музичку субкултуру или музику или шта год тог типа) брани - тадаа - нападом на неку другу музичку манифестацију, субкултуру итд.
Пада ми на памет прича о труњу у оку и тим стварима...


Иначе, немојте се триповати, ово је све на лол нивоу, мислим, могу и ја сад да напишем на свом порталу (који ћу назвати ''востани сербие'') како су ми ванземаљци на гајби и све то да упакујем у архитектуру новинског чланка и биће исто ко ово. Зато мислим да осим ''хаха батерија'' коментара не треба улазити у неку дубљу анализу и згражавање јер овај ''новинарски урадак'' просто не завређује више пажње. Мислим, моја прабаба вероватно мисли да су у мобилном зли духови или тако нешто и све то може да напише на нету. Да је ово изашло у Политици рецимо, онда би био трип. инб4 ''али овакви људи постоје и има их блабла и ово утиче блабла'' - да, постоје и много царскији људи од овог што је писао овај текст, а и они имају интернете и пишу по њима, тако да нема разлога за дизањем овога на виши ниво:) мислим, ај фајнд дис текст вери амјузинг и захвалан сам што постоји јер ме је забавио лепо данас:) Кажем, да је ово у Политици, била би друга прича, али ово брате није ни у Куриру него на неком сајту за који је курир појам новинарства и свега осталог. Мислим, скапирајте прелом текста, реченице, ма све, ја ћу оно да ставим у фејворитс да гледам повремено:)

Иначе, мој најомиљенији део:
Ова група је у целости извела свој Црни албум
брате, ''црни албум'', колко је то заправо тру кад се преведе:)

и
Тагови: група Металика, демонократија, Металика одржала концерт, окултизам, сатанизам
њима је таг ''металика одржала концерт'' :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Void » 17 May 2012, 00:38

коментари су тријес' пута већа победа од самог текста.

...не знам да ли ми је јачи онај поп што ће се молити за душе свих неверника што су били на концерту, онај лик који сматра да су гусле једини вредан инструмент јер подижу морал или онај клинац што је попу запретио да ће цркве да претворе у кафиће где се слуша добра 'зика.

лол.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Duane » 17 May 2012, 01:30

najbolje je kad pomisliš da su svi u pravu.. tu kreće ludilo

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Doolio » 17 May 2012, 06:05

Duane took both pills!
Void wrote:коментари су тријес' пута већа победа од самог текста.

...не знам да ли ми је јачи онај поп што ће се молити за душе свих неверника што су били на концерту, онај лик који сматра да су гусле једини вредан инструмент јер подижу морал или онај клинац што је попу запретио да ће цркве да претворе у кафиће где се слуша добра 'зика.

лол.
ахах, ја сам само мало стиго и тада ми је неприкосновен био онај лик са гуслама:) и онај што је нашао да елаборира како је хришћанин, а слуша металику и како мјеталски рогови прстићима нису ђаво него терање урока:) Што би било сасвим океј да цар није написао омањи реферат у коментарима на ОНАЈ текст, јеботе, па чак ни ја са својим километарским постовима нисам толико докон да ређам коментаре било где на интернетима. Неки малоумни ''новинар'' је оплео по мом интересовању! Ту д коментармобил! Морам да ОБЈАСНИМ!
:mrgreen:

User avatar
MUzzY
Posts: 1874
Joined: 06 Mar 2008, 13:58
Location: Beograd
Contact:

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by MUzzY » 17 May 2012, 14:01

Duane wrote:najbolje je kad pomisliš da su svi u pravu.. tu kreće ludilo
:ziveli: :metal:

User avatar
MUzzY
Posts: 1874
Joined: 06 Mar 2008, 13:58
Location: Beograd
Contact:

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by MUzzY » 17 May 2012, 14:02

nebojsak wrote: Sad mu pogledo portfolio, ponukan pričom. Taj će stići i do Van Goga i emtivi panka, kako se zalaufao. Rispekt za karijeru.
Znaci dobar si inzinjer samo ako si snimao i mixao Pink Floyd, pretpostavaljam?

User avatar
MUzzY
Posts: 1874
Joined: 06 Mar 2008, 13:58
Location: Beograd
Contact:

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by MUzzY » 17 May 2012, 14:06

dweezil wrote:
Уследиле су једнако „популарне“ песме „За ким звона звоне“ (For Whom The Bell Tolls) i Батерија (Battery).

Baterija hahaha :bambi:

A "Kud god da zatresem"? :D

User avatar
dweezil
Posts: 3048
Joined: 19 Aug 2008, 19:30
Location: Bakersfield

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by dweezil » 17 May 2012, 15:38

haha taj deo nisam ni citao :D

User avatar
Revolver
Posts: 132
Joined: 06 Apr 2012, 22:23

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Revolver » 17 May 2012, 17:02

A jes da su se ljudi nalozili valjda. I ti kmentari prozivanja onih na konceru su cak bili trolstvo, a ovi 14ogodisnji metalci/metalke se loze 'li lo. Neka, sve sto trola, htelo bi da trola. Neka trola, mama im je gola.

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Void » 18 May 2012, 13:12

Doolio wrote: ахах, ја сам само мало стиго и тада ми је неприкосновен био онај лик са гуслама:) и онај што је нашао да елаборира како је хришћанин, а слуша металику и како мјеталски рогови прстићима нису ђаво него терање урока:) Што би било сасвим океј да цар није написао омањи реферат у коментарима на ОНАЈ текст, јеботе, па чак ни ја са својим километарским постовима нисам толико докон да ређам коментаре било где на интернетима. Неки малоумни ''новинар'' је оплео по мом интересовању! Ту д коментармобил! Морам да ОБЈАСНИМ!
:mrgreen:

али мораш сконтати оног попа што је сео за комп(?!), дошао на нет и на пола дискусије упао са предлогом да се он ипак помоли за све ликове тамо и да кад још мало одрасту покушају да схвате да је неверништво највећа бољка данашњег света.

..да нисам наишао на Божицу Јурић ових дана, овај чланак са све коментарима би ми био букмаркован за веке векова.

Лол.

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Kristijan » 18 May 2012, 14:07

Најстрашније је то што они који су заговорници другог приступа (ово треба схватити условно), а тај други приступ би требало да се базира на љубави, разумевању, стрпљењу/трпељивости и изналажењу мирних решења, наступају као хорда расположена само да упире прстом, суди другима по строжијим аршинима него што суде себи, набија осећај кривице, ниподаштава туђа искуства, деградира неистомишљенике и генерално практикује обраћање које само може да буде одраз гордости и самозадовољства, што је у тоталној несагласности са идеологијом коју наводно заступају.

Коначно, ако већ имају тежњу да шире своје убеђење, лепо би било да се ипак мало више позабаве људима и њиховом природом. Не постоји човек који ће позитивно да реагује када му се истовариш на главу, попљујеш му све оно што га интересује, деградираш сва његова опредељења. Нема горег увода за било који разговор од тога, то неминовно изазива подизање гарда и 200% смањује могућност да онда неко жели да чује шта имаш да му кажеш. И све то зато што такве људе очигледно не занимају други људи нити њихова добробит, него их интересује да јасно ставе до знања да себе виде као боље и достојније од других људи. Не знам чије заправо ставове заступају, али ово везе нема са хришћанским приступом.

Нисам Металикин фан, никад нисам ни био. Ни кад сам био срдити тинејџер. Све је мени код њих било потпуни незанимљиво, не сећам се да ме је и једна њихова песма погодила на било који начин. С те стране гледано, мене нешто и не би требало да дотичу коментари ових гуслара, али ме ипак увек увреди глупост и надобудност.

User avatar
Revolver
Posts: 132
Joined: 06 Apr 2012, 22:23

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Revolver » 18 May 2012, 16:22

Pa problem se sto se kod nas Metallica jos vodi pod "Metalom"

User avatar
Randy
Posts: 987
Joined: 31 May 2010, 00:01
Location: Novi Sad

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Randy » 18 May 2012, 17:04

:1:
Događaj pre polaska na Metaliku.Ulazim u prodavnicu blizu moje kuće(znam tu što radi koja i drži radnju) i uzimam žvake.Ovako je tekao razgovor:
P:''U školu?''
J:''Ne, na ušće na Metaliku.''
P:''Aha.A ko svira?''
J:''Pa Metalika.''
P:''Ok.''
Aj to je starija žena, al kad me je njih par iz razreda pitalo :roll:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest