Metallica - Beograd 2012

Moderators: dejankuki, muki17

Post Reply
Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Kristijan » 23 May 2012, 22:40

Megadeth (односно megadeath) није толико напаљени клиначки назив, просто је рефлексија времена у коме је бенд настао. То је стратешки термин, који представља милион мртвих у нуклеарном нападу. Мени је бенд био незанимљив, али ето кад је име бенда у питању, не бих га баш сврставао у начисто неозбиљне називе. А Metallica је дефинитивно блентаво име, као да су на брзу брзину морали да смисле име, да могу да их најаве пред публиком.

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Cortex » 23 May 2012, 22:59

Metal up your ass.

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Void » 23 May 2012, 23:10

Doolio wrote:Металика је тотално дегенско име за бенд и заправо и потиче од имена жанра
управо то :)

...не видим што је некоме мешање жанра и главног синонима за жанр (условно речено) толико непојмљиво?

User avatar
Revolver
Posts: 132
Joined: 06 Apr 2012, 22:23

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Revolver » 24 May 2012, 14:53

Doolio wrote:
ssmc wrote:
Doolio wrote:Металика је тотално дегенско име за бенд
Ja i Derrick sa foruma smo mislili da osnujemo bend Pankericca ponukani uspehom Metalike :kokice:
Ето, да сте успели, можда бих и ја фејловао ко та жена у проџи да ми је неко реко да иде на панкерицу:)

Revolver wrote:
Doolio wrote:Ма не зна она за металику, него јој је звучало тако ко да није бенд него ето, музика:) Заправо, кад размислим, Металика је тотално дегенско име за бенд и заправо и потиче од имена жанра:)
Да је био концерт Мегадета, контам да би жена рекла ''тај рад'', а не ''а ко свира''.
A jes vala preglupo/ :D Nit boljeg benda, nit goreg imena. A ni Megadet nije nesto, bas mi onako klinacki nalozeno zvuci, a tej slejer, joooj. :P Dbro, znaci, mislila je da je metalika nadimak za metal? Pa dobro, to i nije tako strasno, ja sam mislio da zna za Metaliku, a za metal ne zna.
Капирам да је то зато што се бендови углавном праве у средњошколским данима, када је, је ли, и мозак средњошколски, па онда ако постигнеш успех, касно је после да мењаш :mrgreen:
Haha, ta prica. :D

User avatar
Revolver
Posts: 132
Joined: 06 Apr 2012, 22:23

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Revolver » 24 May 2012, 15:34

Cortex wrote:Metal up your ass.
Fala Bogu da im nisu dali da tako nazovu Kill 'em all. mada je i to malo lozacki. Al dobro, vazna je mjuza.

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by komil » 19 Jul 2012, 10:01

iz Beograda, zvanični video:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest