Metallica - Beograd 2012

Moderators: dejankuki, muki17

Post Reply
User avatar
Tenji
Posts: 971
Joined: 08 Dec 2009, 19:12

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Tenji » 18 May 2012, 17:33

Vala jesu bile dobre zvake.

User avatar
Randy
Posts: 987
Joined: 31 May 2010, 00:01
Location: Novi Sad

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Randy » 18 May 2012, 18:01

:XD: :ziveli:
Spoiler:
U MESOOOOO!!!!! :mrgreen:

User avatar
Revolver
Posts: 132
Joined: 06 Apr 2012, 22:23

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Revolver » 20 May 2012, 19:04

Randy wrote::1:
Događaj pre polaska na Metaliku.Ulazim u prodavnicu blizu moje kuće(znam tu što radi koja i drži radnju) i uzimam žvake.Ovako je tekao razgovor:
P:''U školu?''
J:''Ne, na ušće na Metaliku.''
P:''Aha.A ko svira?''
J:''Pa Metalika.''
P:''Ok.''
Aj to je starija žena, al kad me je njih par iz razreda pitalo :roll:
Ne razumem, brate. O.o Jel maloumna?

User avatar
Tenji
Posts: 971
Joined: 08 Dec 2009, 19:12

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Tenji » 20 May 2012, 19:07

Za tebe su slabije obavesteni ljudi maloumni?

User avatar
Randy
Posts: 987
Joined: 31 May 2010, 00:01
Location: Novi Sad

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Randy » 20 May 2012, 19:21

Revolver wrote:Ne razumem, brate. O.o Jel maloumna?
Sam si napisao
Revolver wrote:Pa problem se sto se kod nas Metallica jos vodi pod "Metalom"
Ja sam samo dao primer.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Doolio » 20 May 2012, 19:50

Ренди и Револвер... људи већ са дваес и кусур крећу полааако да посустају са контањем сленга и са праћењем тих и сличних ствари, онда све рапидније ту упадају и остале ствари, па тако и музика, техника, филмови, сензибилитет и перцепција хумора итд итд итд. Е сад ти кажеш да је у питању СТАРИЈА ЖЕНА, брате, о чему ми причамо...

Можемо чак и да занемаримо године. Та жена очигледно не дели ваша интересовања. Колико можете да набројите, препознате итд. личности и појава из категорија које вас апсолутно не занимају? Питајте ваше кеве и бабе да вам кажу нешто о Лејди Гаги, која кудикамо обухвата ширу нишу популарности од Металике, а камоли о Металикама и компанији. Колико ви сами знате, иако млади, о, рецимо, најштованијим тренс диџејевима?

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Doolio » 20 May 2012, 20:05

Kristijan wrote:Најстрашније је то што они који су заговорници другог приступа (ово треба схватити условно), а тај други приступ би требало да се базира на љубави, разумевању, стрпљењу/трпељивости и изналажењу мирних решења, наступају као хорда расположена само да упире прстом, суди другима по строжијим аршинима него што суде себи, набија осећај кривице, ниподаштава туђа искуства, деградира неистомишљенике и генерално практикује обраћање које само може да буде одраз гордости и самозадовољства, што је у тоталној несагласности са идеологијом коју наводно заступају.

Коначно, ако већ имају тежњу да шире своје убеђење, лепо би било да се ипак мало више позабаве људима и њиховом природом. Не постоји човек који ће позитивно да реагује када му се истовариш на главу, попљујеш му све оно што га интересује, деградираш сва његова опредељења. Нема горег увода за било који разговор од тога, то неминовно изазива подизање гарда и 200% смањује могућност да онда неко жели да чује шта имаш да му кажеш. И све то зато што такве људе очигледно не занимају други људи нити њихова добробит, него их интересује да јасно ставе до знања да себе виде као боље и достојније од других људи. Не знам чије заправо ставове заступају, али ово везе нема са хришћанским приступом.

Нисам Металикин фан, никад нисам ни био. Ни кад сам био срдити тинејџер. Све је мени код њих било потпуни незанимљиво, не сећам се да ме је и једна њихова песма погодила на било који начин. С те стране гледано, мене нешто и не би требало да дотичу коментари ових гуслара, али ме ипак увек увреди глупост и надобудност.
Ствар је у цикличности и ''лоптању''. Исто као што направиш, не знам, грађански рат ни из чега. Раја је таква, на обе стране. Неко из неког ''табора'' оплете, онда неко из другог табора из пасивности оде у агресију, па оплете заузврат, што код првог табора прође као потврда генерализационих слутњи и повратна информација, па онда они опет оплету још горе, па онда ови опет итд. На крају није ни битно ко шта где како, важно да је фајт. Кад би сад, не знам, у неком фиктивном сценарију, Тадија заратио против Томе, људи би копали очи једни другима, иако сам прилично сигуран да 99% људи не подноси ни једног ни другог, али би стало на страну онога кога мање не подноси. Што је, историјски потврђено, довољно да коље зубима за тог неког подношљивијег, а против ''оних тамо других'' који заправо нит су ''они тамо'' нит су ''други''. Исто и овде, просто у ''дискусијама'' тог типа видиш, вероватно нормалне људе (не мислим на овог што је писао чланак фала богу, него на особе икс у расправама тог типа), како их свест полако напушта како иде дискусија, док се на крају не дође до тога да једни вичу сатанисти, а други вичу наркомани, а ниједно од та два нема везе са животом и контам да би та двојица били најбољи другари у неком паралелном универзуму, да нису почели да серњају на ту тему. Него је просто дошло до цикличног појачавања ретардиране логике напред-назад. И кад томе додаш и трип немања аналитичке перцепције (маторија жена не зна да је металика бенд, мора да је моронка), онда добијеш добитничку комбинацију. А фруст је то што доводи до немања перцепције, а њега има код сваке стране, али исто тако свака страна воли да мисли како су баш они непризнати хероји, а ови други зле хорде игнораната.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Doolio » 20 May 2012, 20:36

Наравно, ликови као овај што је писао чланак су посебна прича и они су ван ове моје анализице и на њих се ни не треба трошити јер би то, по неком мом трипу, требало да буде испод ''реактивног трешхолда'':)

User avatar
Stanko
Posts: 1559
Joined: 13 May 2009, 15:59
Location: Beograd

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Stanko » 20 May 2012, 22:26

Ja se uvek divim entuzijazmu nekih ljudi da i dalje crtaju stvari drugima po forumu i internetu generalno :) :ziveli:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Doolio » 20 May 2012, 22:37

А јебига, знаш како, овај форум ми је близак и генерално има мало активних људи, па ми то дође ко кењање са ортацима на блеји:) Наравно да не идем по нету и исправљам криве дрине са рандом нетџијама:) Нпр. не бих никад лупио смислен коментар на овај чланак, то је и мени фасцинантно кад видим...

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by ssmc » 20 May 2012, 22:39

Doolio wrote:Наравно, ликови као овај што је писао чланак су посебна прича и они су ван ове моје анализице и на њих се ни не треба трошити јер би то, по неком мом трипу, требало да буде испод ''реактивног трешхолда'':)
Yes, ali je to pobudni trešhold :idea:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Doolio » 20 May 2012, 22:49

Мени то звучи исто:)
Ал озбиљно, еквивалент тога је рецимо да се региструјеш на форум ''земљајеплоча'' и сваки дан чуку времена убеђујеш ликове да није, а после тога још чуку времена пушиш пљуге и грицкаш нокте од нервирања:)

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by ssmc » 21 May 2012, 12:34

Ma, više sam posmatrao to onako inžinjerski ja Doolio :ziveli:
Doolio wrote:Ал озбиљно, еквивалент тога је рецимо да се региструјеш на форум ''земљајеплоча'' и сваки дан чуку времена убеђујеш ликове да није, а после тога још чуку времена пушиш пљуге и грицкаш нокте од нервирања:)
Moramo spasiti nevernike :!: :veverica: :deda:

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by MetalFunk » 21 May 2012, 12:48

Sve što ste rekli nije istina.

User avatar
Revolver
Posts: 132
Joined: 06 Apr 2012, 22:23

Re: Metallica - Beograd 2012

Post by Revolver » 23 May 2012, 13:29

Pa ti si rekao da ides na koncert metalike, a ona je rekla ko svira? kako je to slabija obavestenost? Upravo si joj rekao ko svira, ne razumem. Sta, idem na koncert Baje Malog Knindze; super sine, a ko svira? Kad sam rekao da se Metalika vodi pod metalom, mislio sam da ljudi njih shvataju kao metal bend, a ne rok.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest