Satriani @ Iridium Jazz Club

Moderators: dejankuki, muki17

Post Reply
User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Satriani @ Iridium Jazz Club

Post by bancika » 12 Jun 2014, 16:36

Povodom 99tog (hipotetickog) rodjendana Les Paul-a, organizovan je Satch koncert u iridium klubu gde je Les svirao maltene do smrti. Gledao sam Satcha vec na unstoppable turneji, ali ovo je posebna prilika pa nisam hteo da propustim. Kazu da su karte odletele za 6 minuta iako su bile 2-3 puta skuplje nego za obicne koncerte. Interesantno je cuti ga u nekom tako malom mestu. Navodno ima 135 mesta, ali je sigurno polovina ljudi bilo prijatelji/familija sto Les Paula, sto Satch-a, sto kluba. Dva stola od mene je sedeo sin Les Paula, koji je i sam starac kao Pantelija. Svirku su snimali, sto je bilo sa jedne strane interesantno, a sa druge strane malo pain the ass. Zabranili su da se slika da telefoni ne bi bili u kadru sve vreme, i mene su na ulazu ocenili kao visokog pa su me stavili na losije mesto :/ Bilo bi dosta bolje da je taj podijum ispred bine otvoren za stajanje kao u BB King klubu. Ovde su svuda stolovi pa ima manje mesta. Svirka je bila super, standardno za Satcha. Zvuk je bio mozda najbolji do sada sto sam ga slusao. Nadao sam se da ce mozda da osvezi repertoar posto je posebna prilika, ali je setlist ipak bio kao na ostalim koncertima na turneji.

Evo par slika koje sam ugrabio na brzinu.

Image
Image
Image
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest