Zepparella

Moderators: dejankuki, muki17

Post Reply
User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Zepparella

Post by bancika » 21 Jul 2014, 15:18

'Ajde nesto malo drugacije, za promenu :) Uhvatio sam pre neki dan zepparellice u nekom metal-underground baru u zavucenom delu brooklyna do koga mi je trebalod da promenim 5 prevoza u jednom smeru. Znao sam za njih par godina, pogotovo za Gretchen Menn, koju pratim neko vreme (:roll: :oops:), a i volim Zeppeline, pa rekoh sto da ne, ionako je samo 15$ karta. Ovde nema nista za 15$, toliko (negde i vise) kosta jedan koktel.

Fina je bila svirka. Gretchen sushi kako svira, ne znam kako uspeva onim malim prsticima, nema je 150cm i 40kg :) Bubnjarka im izgleda kao tetka koja je odbacila decu u skolu, al razbija one bubnjeve, divlja je skoro kao bonzo. Od pevacice nisam ocekivao previse jer Planta nije lako skidati, ni sam Plant posle par godina nije mogao da skida samog sebe. Nadao sam se da ce da odsviraju kashmir i since I've been loving you, ali nazalost nisu :(

Ostade zal sto je nisam startovao za sliku ili trzalicu. Dok je predgrupa svirala, stajala je do mene sve vreme, onako drazesna...a bese mi bedak da je diram :grummel_2: :hide:

Image

Image

Image

Ima jos slicica na http://diy-fever.com/wordpress/wp-conte ... zepparella

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest