Return To Forever, Sava Centar, 06.07.2008. g.

Moderators: dejankuki, muki17

User avatar
sixstring
Posts: 627
Joined: 18 Jul 2008, 14:35
Location: Caakcaak
Contact:

Re: Return To Forever, Sava Centar, 06.07.2008. g.

Post by sixstring » 05 Oct 2008, 10:50

heheeh, :lol:
ja jedino na šta mogu da se poželim jeste to što sam imao karte za 6. SREDNJI red u areni...a onda me prebaciše u 12. SC...
al ajde,nije mi bilo do svađe jer nisam neki "raspravljator" ko neki insane matorac koji je pizdio ko malo dete...to kada sam video rekoh sebi,Dušane uzmi kartu i ne izgletaj ko totalni kreten...
e da...
za bis,sjurim se dole u "mosh pit" :lol: tj,na binu se naslonio i odgledao bis!
A da si tu čuo zvuk wwwwooooooooowwwww wowwowowowooow!!!!
da samo čuješ kako radi Stenlijeva ili Alova oprema...wohoaa...ja se uhvatio za glavu i umalo nisam počeo da plačem od sreće!
A povrh svega Stenli mi je jedan od all time favorites!
A da,morao sam da podsetim na isti koncert,zato što ljudi su reagovali na tri načina,
1. nije im se svidelo nikako (EMO babe i dede za koje je samo traditional ok...znači treba da umru :lol: )
2. svideo im se akustični set (tzv,EMO matorci 40+,gomila EMO ljudi koja samo priča,mladi ste vi za ovu muziku ostala sr...)
3. SVE JE BILO SAVRŠENO!! (stvarno ne bi verovao koliko je ljudi u ovoj grupi! ima tu dosta iz predhodne navedene dve! (tj ovi koji samo godištem pripadaju tu ali nisu zastareli sa muzičkim ukusom i idejom održavanja koraka sa modernim svetom!))

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest