Soulfly

Moderators: dejankuki, muki17

Post Reply
User avatar
Solomon
Dimension 7
Posts: 2499
Joined: 21 Jan 2008, 20:08
Location: Bijeljina

Soulfly

Post by Solomon » 13 Mar 2009, 12:23

Je li neko bio sinoc u SKC na koncertu ?? izvjestaji, utisci :D

User avatar
ydks_89
Posts: 21
Joined: 04 Jan 2009, 21:53

Re: Soulfly

Post by ydks_89 » 14 Mar 2009, 00:17

Pa ovako...atmosfera je bila extra... prva predgrupa : yobo...morao sam da preskocim ( saobracaj ), incite ( pevac je sin maxa cavalere ) je bio odlican, licilo mi na neki hardcore, metal...neznam ni ja... ali su przili dobro i zracili pozitivnom enegrijom.
Soulfly je svirao i przio nesto krace... barem mi se tako cini, ali su przili dobro. Neke pesme su bile pravo iznenadjenje za mene ( Molotov i Umbaraumba ) nisam se nadao njima, ali su me prijatno iznenadile, i odlicno odsvirane :) bilo je tu i medley-a dosta... sanctuary od cavalera cospiracy, raining blood od slayera...sta bese jos...? neznam stvarno... Naravno... klasici Sepulture ( Refuse Ressist, Roots Bloody Roots, Troops Of Doom ) su bili ... neopisivi... publika je divljala i pevala iz petnih zila. Max je vise bio skoncetrisan na pevanje nego na sviranje, tako da mu je gitara bila visila ko ukras na jelci. Medjutim, covek stvarno zna da komunicira i upravlja masom. Sva ta energija...uf...videlo se da je bio zadovoljan i zeljan dobre svirke... da se svi provedu perfektno. Marc Rizzo je svirao uf...covek me je ostavio bez daha... shreding, sweeping...pa flamenco gitarica...uf :) Joe Nunez ( bubnjar ) je bio prava zvezda veceri :) em sto lupa bubnjeve nenormalno dobro i precizno, covek ima dobar smisao za humor ( covek je l00dak ) Sto se tice basiste... Bobby ( valjda...zaboravih ) je bio ono... ok... pa i on je bio ok. Super je odradio svoje, ali bitno je to sto je bio pun energije i sveze nasmejan ( LOL ) Gost je bio Hornsman Coyot sa pesmom Moses ( a ja se taman ponadao Innerspirit-u ) Super je izvedena, to je bitno. Mislim da je bio dobar potez izabrati ovu pesmu, da se publika malo odmori i da uziva u reaggee / hardcore ( sta vec ) zvuku... sve u svemu...SUPER JE BILO, ali moglo je i mnogo bolje... ali ja sam zadovoljan

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest