Zamalo pa izvestaj

Moderators: dejankuki, muki17

Post Reply
User avatar
turbosarma
Posts: 40
Joined: 05 Feb 2009, 11:37

Zamalo pa izvestaj

Post by turbosarma » 29 May 2009, 14:23

Napisao bi ja (ili mozda Kuki) izvestaj sa svirke u Knjazevcu na platou doma kulture sinoc , ali je otkazana zbog oluje, vetra, kise...koje nije bilo...tako da je svirka odlozena do daljneg....nema vezu sutra ima jedna.... :cry: :cry: :cry: :( :(

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Zamalo pa izvestaj

Post by dejankuki » 29 May 2009, 16:41

Da, uzas.. dakle goru organizaciju od naseg Doma kulture nisam video...

svirka je zakazana u 20:00 e, sad idemo redom...

Kada smo se dogovarali kada da se pojavimo i chekiramo za svirku receno nam je dodjite oko 18:00 ok.. mi se pojavimo oko 18:00 nikoga ALI NIKOGA IZ ORGANIZACIJE nije bilo.. samo jedan "portir" koji je inace na odsluzenju vojnog roka pa igra ulogu portira je bio tamo. Naravno BEZ ikave informacije sta ce biti..

ok oko 18:30 je dosao jedan od organizatora sa pitanjewm "Jel' ce bude svirka ili ne?" a onda u dogovoru sa jednim clanom jednog benda ostavili "status quo" do pola osam da se vidi kakvo je vreme.. da li ce biti kise ili ne...

oko petnaest do osam.. taj isti (a ispostavilo se i jedini od organizatora koji se pojavio) je pitao nas sta da radimo.. ??!!?? i naravno napomenuo da onaj clan onog benda "nije nesato raspolozan za svirku"...

Nakon toga smo i mi rekli "OK ni mi nismo" i otisli svaki svojim kucama...

OK, razumem ja opravdani strah za opremu (koju su organizatori i pomocni radnik dovezli do bine) zbog kise, razumem i hladno vreme koje bi umanjilo broj posetioca.. i eventualni strujni udar (rizik po izvodjace) ... razumem ja ... nisam, bre nerazuman covek... ALI!!!!!!!!! AAAAALLLLLIIIII


Svirka je "zakazana" mnogo pre tog datuma.. sinoc, a u medjuvremenu su tebali da saznaju i da je sinoc bio defile maturanata i jos nekih drugih stvari i trebali su da na vreme otkazu svirku a ne da kao klosari sedimo i cekamo u holu Doma "kulture" i pitamo se da li ce svirke biti uopste.. pri tom niko, ALI NIKO iz organizacije nema nikakve informacije niocemu sem da "mozda ce da bude kisa.." i plus nema nikakvih informacija ko ce opremu da donese (oni imaju i daju samo razglas) bubnjeve, pojacala, ... i tako dalje.. Ne ide da se o svirci dogovaraju sa jednim bendom tj. cak pretstavnikom jednog benda (naravno nemam ja nista protiv njega i protiv tog benda.. i verovatno bi smo se i mi slozili da se svirka otkaze.. ali nemoj u fazonu "ko ste b'e vi, sta hocete, ko vas pita o necemu.. )


Dakle Knjazevacki Dom "kulture" = bezite glavom bez obzira...


plus u ponedeljak je se desilo veoma neprijatno iskustvo sa jednim od odgovornih za realizaciju programa...
Naime dva sata smo stelovali zvuk za nas bend koji je trebao da ucestvuje kao gost na "karaoke festu" da bi odmah na pocetku svirke "taj osoba" uzeo i razdrndao sve setingse trazeci zvuk koji "probija".. umesto da je samo gledao peak diodu.. ili da je pitao!!


UZAS...


Mislim da nas nece skoro videti a sviram(o) u Domu "kulture" u Knjazevcu... mozda.. ali ako neko drugi bude organizator i realizator... njima ne dajem ni par nacrtanih ovca da prevedu preko mosta...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest